Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • Moderators

Stejně to nebude k ničemu dle mě. Komentáře pod článkem se víceméně shoudujou, že se bude jednat o indie vykopávky takže pokrok bych v tomhle nečekal. Pořád spousta lidí není spokojená s nabídkou a SONY s tím nedělá absolutně nic takže i tady bych to viděl stejně ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak třeba tenhle měsíc je fakt jeden z lepších. Mít doma PS3 tak si rád zahraju i to GoW co mám projetý a co se týče pitchování na hry co lidi měli jejich problém mě to třeba nevadí :-D

Jde o to, že Sony se strašně snaží vyjít vstříc HRÁČŮM ( když teda PS4 je pro hráče) ale ve finále je to zase ojeb aby se mohli krýt, že dali lidem na výběr hrát na konzoli jako je PS4 megaretroindiebungie hry :-D

Jinak samozřejmě nikoho nenutím ctít moje myšlenky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten neustálý pláč a fňukání na obsah PS+ mi přijde zábavný.

Osobně mi nejvíc na PS+ hrách na PS4 láká, ze si zkusím hry, které bych si sám nikdy nekoupil. Rocket League je super a sám bych si to nikdy neporidil a takových příkladu je víc. Nepotřebuji, aby mi dávali profláknuté pecky, ty už mám nebo si je koupím ve slevě, ale odhalovat tyhle skryté poklady je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi nadávají z jednoho prostého důvodu, sony si je sama namlsala z PS3, před vyjítím PS4 byla v PS+ pecka za peckou a teď tam rvou indiana za indianem, neříkám, že jsou ty hry špatné ale pořád jsou to jen menší hry, kdyby každý měsíc dali jednu lunchovku z PS4 zavřou všem hubu, navíc stejně ty hry se už neprodávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

seth123: přesně tohle se stalo, a myslím si že si to uvědomuje každý, problém je že Sony nemá potřebu ted s tim cokoliv dělat, protože si to PS+ stejně platí lidi co maj PS4 kuli MP. Dle mého názoru tam dávaj "aspoň něco" aby se udrželi s konkurencí... bohužel xbox už Sony předběhl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu