Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

v americe to melo vyjit 7.10.2014 a u nas 10.10.2014, zhlediska,ze USA ma stale delay, posunuti bude vetsi. Cekam na dalsi update na ign.com

Jinak je tam stejne jen India trat,ale dle vseho by platina trophy mela byt i proto tuto verzi available. Otazka je,jakou vyhodu budou mit ostatni hraci oproti free verzi. Ziskat 50 lv bude asi peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau kluci, mel bych prosbu. Koupil jsem si rocni predplatne PS PLUS. Doted jsem mel nastavene automaticke strhavani tech 180kc, zadal jsem ten kod co byl v tom rocnim predplatne. Vcera jsem koukal a opet mi strhli 180kc. Muzete mi poradit co delat? Jde mi o to ze mi asi uz bezi ta platba na rok a do toho se mi strhava mesicni platba. Da se to nekde zjistit jak to tedy je, popripade to mesicni plneni zrusit, abych mel v platnosti to rocni PS? Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam dotaz.. Za mesic me zkonci ps+ a zrovna dnes se me dostal do ruky redeem code na prodlouzeni 3 mesicniho clenstvi.. Kod chci zadat a aktivovat hned, na store zadam uspesne kod.. Kdyz se po zadani kodu kouknu za jak dlouho me konci ps+ furt to ukazuje ten jeden mesic... ! Nekde neco spatne ?? diky za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Akorát mě celkem mrzí koupě ročního PS+,jelikož nejsem na tyhle menší hry a kupoval jsem si PS+ z domnění,že zhruba od září-října přijde něco lepšího na scénu a do té doby alespoň využiji multiplayer na FIFU,přičemž jsem byl bohužel naivní a nedostal jsem nakonec ani DriveClub "demo",který jsem po zvážení koupil v plné verzi...

Ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oznameno to je pro North America momentalne

Leaving the Instant Game Collection

  • Dust: An Elysian Tail (PS4)
  • Spelunky (PS4, cross-buy with PS3 & PS Vita)
  • Batman: Arkham Asylum (PS3)
  • Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara (PS3)
  • Pix the Cat (PS Vita, cross-buy with PS4)
  • Rainbow Moon (PS Vita, includes PS3 version)

Entering the Instant Game Collection

While there’s a good chance The Binding of Isaac: Rebirth and Frozen Synapse Prime will include cross-buy with PS Vita, we’re still awaiting confirmation. Stay tuned for updates as we receive them.

Pokud to bude i v Evrope, coz asi pravdepodobne ano,tak nema pro me cenu zadnou stahovat, smutny to mesic a ten driveclub furt nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu