Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

zdar, tak sem take uz plusak :-)

a jak pises 1300 neni moc za rok kdyz vezmu ze mas ted ten littlebigplanet zdarma a jeste druhou plnou hru tak kdyz to prezenu a kazdy by si dokazal sehnat za 300kc a je to prvni mesic a tohle by bylo kazdy plus jak pises ty themata a dalsi blbustky tak se to asi vyplati

i to automaticke stahovani dem je dobre jen me mrzi ten chat ze tam nedali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdar, tak sem take uz plusak :-)

a jak pises 1300 neni moc za rok kdyz vezmu ze mas ted ten littlebigplanet zdarma a jeste druhou plnou hru tak kdyz to prezenu a kazdy by si dokazal sehnat za 300kc a je to prvni mesic a tohle by bylo kazdy plus jak pises ty themata a dalsi blbustky tak se to asi vyplati

i to automaticke stahovani dem je dobre jen me mrzi ten chat ze tam nedali..

on je tam ted zdarma littlebigplanet??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on je tam ted zdarma littlebigplanet??

ano :-) chtel sem si ho koupit ale myslim ze takhle se mi to vyplatilo :-)

kdyz se podivas do store do plusu kdyz ho nemas jeste trebas zaplacene tak to mas hned vlevo v tom velkem okne jako reklamu a je tam i reklama ze mas free pri koupi littlebigplanet. ja uz to tam nemam ale pokud si jest enezaplatil tak koukni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano :-) chtel sem si ho koupit ale myslim ze takhle se mi to vyplatilo :-)

kdyz se podivas do store do plusu kdyz ho nemas jeste trebas zaplacene tak to mas hned vlevo v tom velkem okne jako reklamu a je tam i reklama ze mas free pri koupi littlebigplanet. ja uz to tam nemam ale pokud si jest enezaplatil tak koukni

no nejsem ted doma...ja na to koukal v utery......byly tam nejaky hry free......myslim i wipeout atd....no kdyby mi O2 neposlalo hezkou sms *uhradte na nas ucet* tak bych do toho sel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem taky neodolal a těch 1300 zaplatil. Myslím si, že je to směšná cena. Včera jsem si hned zahrál Little Big Planet i Wipeout HD. Obě to jsou skvělé hry.

Když vezmu co všechno tam teď bylo zadarmo. Ty dvě Minis hry jsou taky docela dobrý a to dynamické schéma Little Big Planet je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bude podle vás možnost klasického nákupu 5 lidí najednou ? Podle mě teda už asi ne, ale schválně co si myslíte vy :)

Co myslíš tím nákupem 5ti lidí? pokud vím, tak tady byly tlaky ze strany vývojářů, aby to Sony zrušila nebo alespoň snížila, některý hry už mají takovou ochranu, že sdílet nejdou. Takže pokud myslíš to, že bys koupil PS+ ve více lidech, tak by mohl vždy být online jen jeden člověk...

on je tam ted zdarma littlebigplanet??
Nevidím jedinej důvod proč by to tak mělo bejt, aktivaci na 5 PS3 nezrušej ;)

LBP je i v tom 3měsíčním balíku?

Oboje je zodpovězeno na předešlé stránce topicu... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde tu už bylo psáno, že PS+ je vázáno na jeden PS účet, takže pokud si zaplatíš PS+ na českém PS účtě, tak na USA účtě jej využívat moct nebudeš... (nepíšu tak z vlastní zkušenosti, jen tlumočím, co je na jsem někde četl, tak mě neukamenujte, pokud se pletu)

EDIT: Nevím, jestli ta vychytávka automatic update and download je feature nového FW nebo PS+, každopádně je to super věc - nastavíte si čas, kdy má konzole dělat automatické updaty a stahování nových her či dem a sama se zapne, věci postahuje a pak i vypne. Je to asi jen taková blbůstka, každopádně mě to přijde jako skvělý nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem si rikal ze je to supr vec ale nadseni me preslo po tom co mi hned prvni noc stahlo demo heavy rain a jeste nejakou hru kterou uz si bohuzel nepamatuju i pres to ze mam v ps3 data z full verzi tehle dvou her :roll: a dalsi problem vidim v tom ze tyhle dva downloudy nemam v seznamu download history :idea: a do tretice po zapnuti photogalery na me bafne hlaska ze je nova verze ke stazeni :wohow: takze nasledoval manualni download a instalace... uvidim do budoucna ale zatim me to nejak nepresvedcilo stejne jako nepouzitelnej videoeditor :!: :cry: skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde tu už bylo psáno, že PS+ je vázáno na jeden PS účet, takže pokud si zaplatíš PS+ na českém PS účtě, tak na USA účtě jej využívat moct nebudeš... (nepíšu tak z vlastní zkušenosti, jen tlumočím, co je na jsem někde četl, tak mě neukamenujte, pokud se pletu)

EDIT: Nevím, jestli ta vychytávka automatic update and download je feature nového FW nebo PS+, každopádně je to super věc - nastavíte si čas, kdy má konzole dělat automatické updaty a stahování nových her či dem a sama se zapne, věci postahuje a pak i vypne. Je to asi jen taková blbůstka, každopádně mě to přijde jako skvělý nápad.

Jedna z věcí, kvůli který o tom vážně přemýšlím. Mám neskutečn pomalej net, takže bych si to nastavil na ráno aby se to zaplo, abych měl odpoledne klid :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem si rikal ze je to supr vec ale nadseni me preslo po tom co mi hned prvni noc stahlo demo heavy rain a jeste nejakou hru kterou uz si bohuzel nepamatuju i pres to ze mam v ps3 data z full verzi tehle dvou her :roll: a dalsi problem vidim v tom ze tyhle dva downloudy nemam v seznamu download history :idea: a do tretice po zapnuti photogalery na me bafne hlaska ze je nova verze ke stazeni :wohow: takze nasledoval manualni download a instalace... uvidim do budoucna ale zatim me to nejak nepresvedcilo stejne jako nepouzitelnej videoeditor :!: :cry: skoda

tak tohle me tedy ted dost take nakrklo.. ne jen ze mam plnou full verzi a me to stahlo demo to bych jeste ozelel ale kdkyz sem si chtel zapnout gamesku (je jedno ted jakou) tak mi to napsalo ze chce upgrade na novou verzi . no bud to byla nahoda ze zrovna vysel upgrade a nebo to upgrejdy na hry co mas nainstalovane netaha samo ale jen po vlozeni media a spusteni hry... a pokud to tedy tak je tak to samo taha jen a jen dema co ti oni nabizi jako novinku? je to mozne?

kazdopadne je to skoda

tady je ofiko text

Umožňuje automaticky stahovat a instalovat zkušební verze her, aktualizace her, videa a nejnovější aktualizace system software (systémového softwaru) v době, kterou si zvolíte. Tato funkce je exkluzivně přístupná členům služby PlayStation Plus.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to vím... Ale ten 1 učet by mohlo použivat 5 lidí??

Tak to sem nepochopil, případně mi to ještě nějak vysvětli, protože mi nedává smysl to, na co se ptáš. Váže se to jenom na jeden účet, takže není možné žádné sdílení s 5 jinými uživateli, jako u ostatního obsahu PS Store. Pokud to myslíš tak, že máš ve svojí PS3 5 účtů a zajímalo by tě, jestli, když máš na jednom účtě PS Plus a stažený obsah toho PS Plus a přepneš na jiný účet, tak jestli to můžeš hrát i na něm, tak ano, to jde. Jestli myslíš něco jiného, tak mi řekni přesně co myslíš.

Edit:

Jestli to myslíš tak, že máš teoreticky 5 konzolí PS3 a když se na každé konzoli přihlásíš na ten svůj účet s PS Plus, tak jestli to půjde, tak to nevím na 100%, ale osobně si myslím, že ne-e, že to bude aktivované jenom na té jedné PS3 konzoli. Možná leda tak, že bys jí první deaktivoval, a pak to aktivoval na té jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to myslíš tak, že máš teoreticky 5 konzolí PS3 a když se na každé konzoli přihlásíš na ten svůj účet s PS Plus, tak jestli to půjde, tak to nevím na 100%, ale osobně si myslím, že ne-e, že to bude aktivované jenom na té jedné PS3 konzoli. Možná leda tak, že bys jí první deaktivoval, a pak to aktivoval na té jiné.

Ale to by bylo zas hodně na ... Posere se ti PS3 a máš 1300 fuč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obsah na první 2 měsíce. Za zmíňku určitě stojí nabídka plné verze hry LBP pro hráče, kteřá si aktuvijí PS+ v prvním měsíci. Ta pak zůstane aktivní i po zrušení PS+, což neplatí pro další obsah.

Month 1: June 29th – August 3rd:

Intro offer: LBP (standard edition) - PS3 verze ke stažení na store bez omezení platnosti používání PS+

PSN PS3: Wipeout HD

minis: Field Runners, Age of Zombies

PSone: Destruction Derby

Full Game Trial: Shatter, Savage Moon

Discounts: LBP God of War Pack – 50%, LBP: LocoRoco costume pack – 50%, Gravity Crash – 20%, Fat Princess DLC – 20%

Premium Game Element: KillZone 2: Steel & Titanium DLC

Push demo: ModNation Racers, Heavy Rain

Dynamic Themes: LBP Theme, SCEE produced: PlayStation “Game Is Just The Start” Dynamic Theme

2 x Fat Princess Premium Avatars

Month 2: August 4th – September 1st:

PSN PS3: Zen Pinball

minis: Blast-Off, Alien Zombie Death

PSone: Medievil

Full Game Trial: inFamous, Mushroom Wars

Discounts: Zen Pinball Earth Defence Table – 20%, Warhawk Triple Combo Pack – 50%, Super Stardust HD – 20%, WipeOutHD Fury – 20%

Premium Game Elements: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack

Push Demo: Flower, Pixel Junk Shooter

Themes: “SCEE produced: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme

2 x Heavy Rain Avatars (Bird and Butterfly)

A dál co bude se ví a jestli na US store není lepší nabídka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to jak tu někdo psal, že mu PSN+ nestáhlo nějaký patch, tak to asi byla jen náhoda a patch vyšel chvíli předtím než spustil hru, takže to PSN+ nemohlo stáhnout. Mě nový patch do CoD stáhlo pěkně přes noc. Já jsem zatím s PSN+ spokojený, tady toto automatické stahování je super vychytávka a některý obsah zadarmo je taky skvělý (Wipeout HD mi připomněl staré časy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu