Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

co jsem se vcera koukal na USA psn store +, tak pro me evropsky ztratil uplne smysl, je to levnejsi a je tam vsechno o tyden i vic dnu drive a obrovske mnozstvi addons (coz se mi hodi,protoze vetsina her je z aukra a jsou BLUS, tzn USA verze) , treba jen na to GT5 ani nevim,jestli je neco na czstore. Na vanoce se chysta obrovska sleva 50% na vetsinu her, tyka se hlavne ps1 classics

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

měl jsem PSN+ na 3měsíce, ten jsem prodloužil 2x (opět na 3měsíce). Vždy po reaktivaci mi to u her, které jsou vázané na psn+, nabídlo ke stažení aktivátor ke hře (většinou to mělo jen pár kB). Nyní jsem si to prodloužil už na roční účet, ale ty hry mi už znovu aktivovat nejdou ... docela vopruz a jsem z toho docela zklamanej.

V "prvním roce" psn+ byly volně ke stažení Wipeout HD a Ratchet&Crank, letos jsou tam sice 3měsíce navíc zdarma, ale tak nějak žádná pořádná herní pecka.

A ještě taková poznámka nakonec, připadá mi, že by se to posledních pár týdnů mělo přejmenovat z Playstation Store na PSP store. Nabídka slev a akcí na hry pro PSP se mi zdá daleko větší než PS3.

Tak to je takový můj pohled na roční používání psn+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předplatil jsem si 3 měsíce jen kvůli Fallout DLCček, které byly v tu dobu free, ale jinak celkové zklamání z PSN+, které nepřináší nic, za co bych musel dávat ony finance, nějaké mizerné slevy, žádný free magazín jako Quore na US PSNku tam není a celkově je to dost aušus, v únoru mi gold vyprší a nepředpokládám, že bych si ho prodlužoval, zatím to nic nenabídlo, snad se SONY poučí

navíc ty jejich minis nehraju, protože hrát je nebo PSOne tituly jsou na fullHD TV dost na nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dotaz, jak to mam udelat, kdyz chci PLUS, ale US verzi? Kartou mi to nejde primo zaplatit, takze si musim koupit PSN body a pak je pouzit na US store? Jde mi o to, ze tam byva vice veci a cena je take jina a navic jeste 3 mesice zdarma. Diky za info vsem. A koukam, ze uz se ptam marti1, nikdo nic nevi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nakonec jsem to vyresil koupi PSN bodu na ebay, 50dolarovej kod me stal 46dolaru, bylo mi strzeno 830Kc, pote jsem kod, ktery mi dorazil mailem (kup byl z Hongkongu a cely obchod vcetne poslani kodu mailem trval asi 30min!!!) napsal v US verzi store, no a mam ted americkej PLUS na 15 mesicu (3 jsou zdarma) za cca 800, takze to jde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jojo v tomhle je PSN Plus značně lepší že si mužes plnou hru stažitelnou vyskoušet ještě než si jí koupíš, to bohůžel na XLive není, docela to může pomoct když si člověk podle videa chce něco koupit a když to koupí tak zjistí že je to kravina, tohle fakt může pomoct a nebo zabavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Poprvé jsem si prostřednictví PS Store zakoupil soft..konkrétně pack k GT5.Zaplatil jsem kartou MC,kde bylo požadováno zadání čísla a bezp. čísel na zadní straně, toť vše. Nedá se to nějak zneužít. Třeba by bylo dobré,kdyby byl odeslán nějaký kód na e-mail, který by se pak napsal v PS Store,pro dokončení transakce.Když s kartou někde platím,chtějí po mě podpis,podle vzoru na zadní straně karty. Tady nic takového, kdyby si někdo opsal čísla z karty,může klidně ze svého PS účtu nakupovat,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

PS+ na květen

PS3 games:

  • Awesomenauts - 100 per cent off (save £7.99/€9.99)
  • Hamsterball - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
  • Wakeboarding HD - 100 per cent off until 4th July (save £11.99/€14.99)
  • Mahjong Tales: Ancient Wisdom - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
  • Sky Fighter - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
  • Ricochet HD - 100 per cent off until 4th July (save £3.19/€3.99)
  • Mushroom Wars - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
  • Magic Orbz - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
  • Smash Cars - 100 per cent off until 4th July (save £11.99/€14.99)

Classics:

  • Silent Hill (PSone Classic) - 100 per cent off until 9th May (save £5.49/€6.99)
  • Max Payne (PS2 Classic) - 100 per cent off (save £7.99/€9.99)

Minis:

  • Velocity - 100 per cent off and two weeks exclusively for PS Plus (save £2.49/€2.99)
  • LA Gridlock (minis) - 100 per cent off (save £1.74/€1.99)

Full game trials:

  • Assassin's Creed: Revelations
  • Rayman: Origins
  • Driver: San Francisco
  • Borderlands
  • Red Dead Redemption
  • Episodes from Liberty City
  • GTA IV
  • Bioshock 2
  • Mafia 2
  • House of the Dead: Overkill
  • Sonic Generations
  • Medieval Moves
  • inFamous 2
  • PlayStation Move Heroes
  • Sports Champions
  • Red Faction: Armageddon
  • Darksiders

Exclusive discounts:

  • Zack Zero - 50 per cent off (save £3.99/€4.99)
  • James Cameron's Avatar: The Game - 30 per cent off (save £5.00/€6.00)
  • Call of Juarez: Bound in Blood - 30 per cent off (save £5.00/€6.00)

Themes and avatars:

  • Mad Riders Plus-Exclusive Dynamic Theme - 100 per cent off (save £1.59/€1.99)
  • OddWorld Plus-Exclusive Dynamic Theme - 100 per cent off (save £1.59/€1.99)
  • Five Plus-Exclusive Avatars: Koala, Snake, Bunny, Frog and Chimp (save £0.21/€0.25 per avatar)

Still to come later in May:

  • Datura - Launch discount
  • Binary Domain - Launch discount
  • Mad Riders - Free day-one DLC pack available at launch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak co říkáte že tuten měsíc bude Infamous 2 LBP2 a dalších 10 her? :) Zajímalo by mě co tam naprskaj. Docela mi je ted ale líto lidí, co minulej měsíc využilo slevu na Edici Infamous 2.

Edit: zatím se ví prvních 9:

inFamous 2

LittleBigPlanet 2

Saints Row 2

Ratchet & Clank: All 4 One

Just Cause 2

Warhammer 40,000 Space Marine

Virtua Fighter 5: Final showdown

Sideway: New York

Lara Croft and the Guardian of Light

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu