Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

Myslim, ze tohle je nabidka platna pro americke ucty. V evropskych nebude Ratchet All4One (big cry), Lara, Saints 2 a Just Cause2. Az se dostanu k velkemu pocitaci, tak to doplnim.

EDIT:

Nabidka US storu

Virtua Fighter 5

inFAMOUS 2

Little Big Planet 2

Ratchet and Clank: All 4 One

Warhammer 40,000: Space Marine

Just Cause 2

Saints Row 2

Lara Croft and the Guardian of Light

Hard Corp: Uprising

Choplifter HD

Apocalypse Never Die Alone

Sideway NY

Nabidka EU storu

Virtua Fighter 5: Final Showdown

Warhammer 40,000: Space Marine

Chime Super Deluxe

Darksiders

Renegade Ops

Outland

Oddworld: Stranger’s Wrath HD

inFamous 2

Motorstorm Apocalypse

LittleBigPlanet 2

Osobne si myslim, ze amici jsou na tom o neco lepe. Me nejvice chybi titul All4One, ale to nic nemeni na tom, ze je to super nabidka.

Zdroj: US a EU playstation blog

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Velice hezké shrnutí informací:

S chystanou aktualizací se PlayStation Plus změní!

I nadále budeme získávat spousty slev na různé druhy obsahu z PlayStation Store' date=' a to jak Plus exkluzivní, tak extra slevy na akční nabídky. Stále budeme mít exkluzivní dynamická témata, avatary a přístup k beta testům, ale jsou tu také hry. Spousta her. Novým sloganem PlayStation Plus je: "Čím více, tím lépe!"

Do začátku dostaneme 10 her, přičemž od příštího měsíce budou pravidelně každý měsíc vyměněny minimálně 3 tituly. Důležité je, že kdykoliv se rozhodnete připojit k PlayStation Plus, budete mít vždy minimálně 10 her, které můžete začít hrát hned a bez dalších dodatečných nákladů (pokud si hru stáhnete, budete ji mít k dispozici po celou dobu vašeho předplatného).

Další novinkou je kategorie PlayStation Plus Presents, kde se budou objevovat nejlepší nezávisle vyvíjené tituly pro PlayStation 3. Každá z těchto her bude k dispozici ke stažení pro členy Plus bez dodatečných nákladů po dobu 8 týdnů od okamžiku, kdy vyjde na PlayStation Store.

PlayStation Plus: Game of the Month:

(Game of the Month bude dostupná po dobu 4 týdnů)

Virtua Fighter 5: Final Showdown (do 4. července 2012)

PlayStation Plus: Games Catalogue:

(každý měsíc budou 2 tituly obměněny, takže nejdéle budou k dispozici přibližně 12 týdnů)

Warhammer 40,000: Space Marine (do 18. července 2012)

Chime Super Deluxe (do 18. července 2012)

Darksiders (do 15. srpna 2012)

Renegade Ops (do 15. srpna 2012)

Outland (do 12. září 2012)

Oddworld: Stranger’s Wrath HD (do 12. září 2012)

(po dalších 52 týdnů budete mít k dispozici následující 3 tituly)

inFamous 2

Motorstorm Apocalypse

LittleBigPlanet 2

PlayStation Plus Presents:

(hra bude k dispozici 8 týdnů)

Retro/Grade (vydání bude upřesněno)

Exkluzivní slevy:

TikGames and Creat Studios (100%) do 4. července 2012

Hamsterball

Wakeboarding HD

Mahjong Tales: Ancient Wisdom

Sky Fighter

Ricochet HD

Mushroom Wars

Magic Orbz

Smash Cars

Mad Riders (270,- Kč) + Daredevil Map Pack (zdarma) do 20. června 2012

Ghost Recon Future Soldier Signature Edition (15%) do 20. června 2012

Témata:

2nd Anniversary Dynamic Theme

Premium Avatars:

5 Plus-Exclusive Avatars: Panther, Rhino, Tiger, Walrus a Giant Squid

Předplatné:

1 rok (1299,- Kč)

3 měsíce (390,- Kč)[/quote']

zdroj: ps3.novinky.org

autor: Niobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu tedy dobře, podle této věty a hlavně toho co je v závorce:

"Důležité je, že kdykoliv se rozhodnete připojit k PlayStation Plus, budete mít vždy minimálně 10 her, které můžete začít hrát hned a bez dalších dodatečných nákladů (pokud si hru stáhnete, budete ji mít k dispozici po celou dobu vašeho předplatného)."

že hry se sice budou měnit, ale pokud si je stáhnu, už o ně nepříjdu. Příklad, Darksiders bude na PSN dostupný do 15. srpna..já si ho stáhnu a budu ho moct hrát i po tom 15. srpnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Hudy: Ne nepřijdeš. Ty hry co si stáhneš, můžeš hrát po celou dobu co máš zaplacené PS+ a i po jeho prodloužení. Pokud hru z HDD smažeš tak to také není problém. A i když už z nabídky PS+ zmizí, můžeš jí kdykoliv skrz download list bez dalších nákladů stáhnout! Já sem si takhle pořídil Magic the Gathering 2011 a Burnout Paradise v době jak dávali zdarma na 30dní PS+ před rokem po té kauze s uniklíma datama. Pak vypršelo PS+, hra přestala jít (respektivě začala se tvářit jako trial) a smazal sem jí. V únoru jsem si koupil roční PS+ (kuli Far Cry 2 a řekl sem si že 1200,-/rok tzn. 100,-/měsíčně za 3 hry - 1x PS3, Minis, 1x Classic za měsíc je slušný, tak sem šel do ročního) a rovnou sem si mohl zase stáhnout Burnout a Magicky, protože už jsem je měl jednou skrz PS+ stažený. Někdy se občas poštěstí že dokonce nabídnou hru, kterou ti nechaj i po vypršení PS+. Jestli jsem to pochopil dobře tak Minis a PSX/PS2 Classic hry už dávat nebudou (pokud nepujde fakt o nějakou pecku) a chtěj nabízet tři PS3 hry měsíčně (vždy ze seznamu 10ti her tři vyhodí a nahradí třemi novými), což je ještě lepší :). Já třeba takhle každej měsíc postahávam vše. Pak to smažu z disku a když mam chuť a čas, tak si stáhnu zpětně to, co mě zrovna zajímá.

2 piggy: Kolik lidí, to nevim. Ale za tich 5 měsíců co to mam jsem PS+ dost využíval. Nejenom že se dostaneš k betám her ale máš tam dost slev na hry a DLCčka, nekdy 20%, někdy 50%... Hry zdarma každý měsíc jsou taky dost velkou porcí pro důvod... ale obvykle doteď (nevim jak to budou delat ted, když se dušujou že chtěj dávat lepší AAA tituly) to bývaly starší hry 2008-2010, občas nějaká novinka, jako Trine 2 nebo Awsomenauts. Co si tak od února matně vzpomínam, mam tu Trine 2, Awsomenauts, Far cry 2, NFS Shift 2, Back to the Future, Shank 2 + 4PSX Hry Resident Evil 2 a 3, Silent hill a Final Fantasy V + nejaká kopa Minis co jsem tak proletel jenom (kromě Farm Frenzy co furt hraje mladá a Hungry Zirafe co je dobrá aujeťárna). Když sečtu ceny těch minis a her, tak sem už dávno 1200,- přeplatil. A dostanu hry co bych si asi jinak nekoupil, protože bych si za 1200,- koupil jen jednu hru. Takže za mě to význam má, kort v tuhle chvíli když dostaneš 10 PS3 her naráz. Mam dojem že ti tohle ale napíše každej kdo to PS+ má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW co myslíte? Ted se rozjíždí BETA pro DLC Skyrimu na Xboxu... prej ti, co se do bety přihlásí, a budou do ní vpuštěni, pak to DLC dostanou zdarma. Myslíte si že by mohlo bejt neco takovýho i pro PS+ uživatele až přestane být exkluzivita pro Xbox?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Hudy: Ne nepřijdeš. Ty hry co si stáhneš, můžeš hrát po celou dobu co máš zaplacené PS+ a i po jeho prodloužení. Pokud hru z HDD smažeš tak to také není problém. A i když už z nabídky PS+ zmizí, můžeš jí kdykoliv skrz download list bez dalších nákladů stáhnout! Já sem si takhle pořídil Magic the Gathering 2011 a Burnout Paradise v době jak dávali zdarma na 30dní PS+ před rokem po té kauze s uniklíma datama. Pak vypršelo PS+, hra přestala jít (respektivě začala se tvářit jako trial) a smazal sem jí. V únoru jsem si koupil roční PS+ (kuli Far Cry 2 a řekl sem si že 1200,-/rok tzn. 100,-/měsíčně za 3 hry - 1x PS3, Minis, 1x Classic za měsíc je slušný, tak sem šel do ročního) a rovnou sem si mohl zase stáhnout Burnout a Magicky, protože už jsem je měl jednou skrz PS+ stažený. Někdy se občas poštěstí že dokonce nabídnou hru, kterou ti nechaj i po vypršení PS+. Jestli jsem to pochopil dobře tak Minis a PSX/PS2 Classic hry už dávat nebudou (pokud nepujde fakt o nějakou pecku) a chtěj nabízet tři PS3 hry měsíčně (vždy ze seznamu 10ti her tři vyhodí a nahradí třemi novými), což je ještě lepší :). Já třeba takhle každej měsíc postahávam vše. Pak to smažu z disku a když mam chuť a čas, tak si stáhnu zpětně to, co mě zrovna zajímá.

2 piggy: Kolik lidí, to nevim. Ale za tich 5 měsíců co to mam jsem PS+ dost využíval. Nejenom že se dostaneš k betám her ale máš tam dost slev na hry a DLCčka, nekdy 20%, někdy 50%... Hry zdarma každý měsíc jsou taky dost velkou porcí pro důvod... ale obvykle doteď (nevim jak to budou delat ted, když se dušujou že chtěj dávat lepší AAA tituly) to bývaly starší hry 2008-2010, občas nějaká novinka, jako Trine 2 nebo Awsomenauts. Co si tak od února matně vzpomínam, mam tu Trine 2, Awsomenauts, Far cry 2, NFS Shift 2, Back to the Future, Shank 2 + 4PSX Hry Resident Evil 2 a 3, Silent hill a Final Fantasy V + nejaká kopa Minis co jsem tak proletel jenom (kromě Farm Frenzy co furt hraje mladá a Hungry Zirafe co je dobrá aujeťárna). Když sečtu ceny těch minis a her, tak sem už dávno 1200,- přeplatil. A dostanu hry co bych si asi jinak nekoupil, protože bych si za 1200,- koupil jen jednu hru. Takže za mě to význam má, kort v tuhle chvíli když dostaneš 10 PS3 her naráz. Mam dojem že ti tohle ale napíše každej kdo to PS+ má.

ty krávy hraje mladá taky pořád, jinak s tebou se vším souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem, kdo vahaji clenstvi v PS+ doporucuji. Tech zdarma her je tam opravdu hodne az to zamrzi, protoze treba ja to nestiham hrat. Byl jsem jeden z tech kteri tvrdili, ze PS+ je prasarna, platit za neco takovyho ani napad.

Kolem vanoc jsem koupil ze zvedavosti rocni predplatne s kamosem napul a rikal jsem si uvidime. Uz ted vim, ze clenstvi rozhodne prodlouzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamagen: Super, díky, to jsme chtěl slyšet (číst) :D Já už právě PSN+ měl. Hned druhý měsíc co vzniklo a tam byl Rathet and Clark na stálo, ale některé fajn hry jak říkáš, se proměnily v Trial. No a tahle obměna se mi hodně libí, takže asi nebudu váhat! Kdy to nabíhá v platnost? Ode dneška?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jo jo to mě taky mrzí.chtěl bych se zeptat jestli když si koupim neska ps+ na 3 měsíce,ještě nez bude večer aktualizace na to nové ps+ stěma 10 hrama tak vtom nebude žadný problem ne?mužu si stahnou ty hry zadarmo co tam jsou.jako je max payne 2 a další a večer jak proběhne aktualizace tak aji tech 10 her ?? ptám se abych neco neuspěchal a nepřisel zbytečně o nejaky hry. dik za info

PS: Jsem vlastníkem konzole ps vita a zajímá mě aji jestli už to má neco společného s ps vita ps+ ??? Nebo zatim ne nikde se otom nemužu nic dočíst.dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Roman: Podivej se co je ted za aktualni nabidku na plusku a pokud tam jeste Max je, tak kupuj a stahuj a mas na tri mesice o zabavu postarano.

Co se tyka PS Vita, tak situace vypada tak, ze Sony resi nabidku a bude se to upresnovat. Alespon takove byli jeste pred par dny prispevky na playstation blogu.

2piggy: Je to pro vsechny. Jde jim o to nalakat nove lidi prislibem 10 plnych her, ale totez plati i pro stavajici plusaky. Kazdy mesic budes mit 10 plnych her, jenom jejich nabidka se bude postupne obmenovat.

Long Live Play

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak max 2 už bohužel zadarmo nebyl.tak jsem postahoval co šlo a čekam az se tam oběví těch 10 her zdarma.Ale pozor uz tam nektere jsou jako třeba RENEGADE OPS zdarma.ale dalši jako je Outland nebo Virtua Fighter 5 hazi zatim jen chybu.skuste se taky mrknout a napište dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu