Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

gold účet platíš abys mohl hrát online?? na Playstationu je online hraní zdarma! NHL je na PSN taky ale za peníze.jestli je v ní čeština nevím,ale když si ho koupiš na BD tak tam je. Jinak česká lokalizace her je,ale her moc v čestině nevychází...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim že ted v tuchle chvíli je US+ učet lepší (místo 10her 12... a Ratchet), ale z dlouhdobýho hlediska bude mít za 1 rok EU učet víc (45 minimálně) her. Protože na EU se točí hry po 4 týdnech Game of the Month a 6ti týdnech další dvě. Kdežto na US se točí po 4týdnech Game of the Month a pak až po 8mi týdnech další dvě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se definitivně rozhodl a koupil bílý Ps3. Xbox už jen čeká na kupce :? . Psn+ se mi opravdu pozdává, ale až na ten velký objem dat, který ted tahám :party:. Někde jsem četl, že si můžu nastavit automatický stahování. Týká se to položek zdarma u ps+ ?? Bylo by fajn ráno prijit a vsechny nový položky už mít stažený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jednu chvíli jsem už litoval toho, že jsem PSN+ předplatil po druhé, ale teď jsem myslel, že mě asi trefí - inFamous 2, Darksiders, Warhammer 40k a Oddworld jsou free pro PSN+ předplatitele!!! Díky Sony - zase jste si mě získali na další rok/roky :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu