Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SUPER AKCE NA AUKRU.....150$ za 1500 Kč


Beran

Recommended Posts

Zdravím

objevil jsem na aukru účet s 50$ za 750 Kč.....myslím si,že je to dobrá cena.....jelikož já jsem vždycky kupoval kreditkou

napište jestli by to bylo dobré koupit.....já o 1 uvažuju......:D:D

Co si o tom myslíte??? není to nějaký podvod???

odkaz: http://aukro.cz/item1084340706.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim..ale jak zaruci ze ty udaje pujdou?a ze nebudou falesny...co kdyz ti to pride a zadnejch 50 tam nebude..ale on bude tvrdit ze on je tam mel?nevim tohle by bylo lepsi spis osobkou rovnou vyzkouset na PS3/PSP a kdyz to bude fungovat(bude tam ten ucet s tema penezma)tak mu dat prachy...a hlavne kdyz chce jeste prachy na ucet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem mu psal.....říkal,že v tom není problém.....když pošleš doklad o zaplacení,tak máš účet ještě ten den......a co se týče podvodu,mělo by to být v pořádku.....aukro to hlídá.....a uživatel má celkem dobré hodnocení....takže není problém.....sám prodávám na aukru a pro podvody tam není místo

já bych do toho šel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem koupil jeden učet od toho uživatele.....prodal mi ho mimo aukro.....a ještě mi dal slevu.....takže jsem to měl za 700 Kč (SUPER CENA)..... je to seriozní prodávající........VYZKOUŠENO.....takže jestli máte někdo zájem,tak to vemte (je škoda to nechat utéct).....stačí mu napsat a domluvit se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však to ti je jedno,že to dostane ban.....ty si stáhneš hry a více nepotřebuješ používat ten účet......tak o co jde....a stáhnout to během 1-2 dnů to není problém.....a navíc nevím,kde jsi to našel za 7$?? já jsem to viděl tak za 60$ a více.....takže za těch 1500 Kč je to dobrá cena....přip. se můžete domluvit na lepší ceně.....jinak jestli máš odkaz,kde to je za 7$.....tak pošli mi to zprávou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dneska jsem hledal trochu o tomhle novym hitu - prodávat účty se 150 USD.

Neni vám trochu divný (vy, kdo je kupujete, nabízíte dál a vy, kdo z nich kupujete hry a přidáváte se k různým balíčkům), že je to tak levný? Jak psal k4relB, jde o účty nabité z kradených čísel kreditních karet. Víte chlapci, že kupujete kradený zboží? A prodáváte ho dál? Měli by admini tohohle fóra tolerovat prodej kradených věcí?

Co na to Dante, Anonymous, tekken? Celkem by mě zajímal jejich názor na věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem hledal trochu o tomhle novym hitu - prodávat účty se 150 USD.

Neni vám trochu divný (vy, kdo je kupujete, nabízíte dál a vy, kdo z nich kupujete hry a přidáváte se k různým balíčkům), že je to tak levný? Jak psal k4relB, jde o účty nabité z kradených čísel kreditních karet. Víte chlapci, že kupujete kradený zboží? A prodáváte ho dál? Měli by admini tohohle fóra tolerovat prodej kradených věcí?

Co na to Dante, Anonymous, tekken? Celkem by mě zajímal jejich názor na věc.

Asi takhle: Náš problém to není :) Celé je to problém někoho kde je ukradl a Sony. Nemluvě o tom že to ikáš ty a nemusí to být pravda!

hmmm lakava ponuka ... a jak PSN zisti ze je to corka?

To je to nezjistí :) Resp může to zjistit, ale jelikož ty zanic nemůžeš tak stim nic nebudou dělat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těžko říct, ono vždy je důležité¨, kdo to prodává, pokud člověk, který má alespoň těch 50 kladných hodnocení, tak bych asi strach neměl...navíc aukro ti tam ručí za dodrby do 20000 Kč tuším....

No za 20 000 možná ručí samotný aukro ale pomůže ti s každým podvodem. Mě třeba za jednu aukci která byla za 400 Kč u které mě prodávající podvedl mi nabídli případnou pomoc a různé podměty kdybych podával trestné oznámení či podobně. Naštěstí po zablokování jeho účtu a po výhružkách aukra mi peníze vrátil zpět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu