Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox XISO,jak se dostat k souborum na DVD (v ISU)??


pinkpiggy

Otázka

Ahoj lidi,

snazim se rozbalit ISO GTAcka (Liberty city stories)..kazdopadne problem..po klasickym rozbaleni jak urcite vite tam je jen SystemUpdate,Video_TS,Audio_TS..

hledam hledam po netu, nasel jsem par programku, ktery by to UDAJNE meli zvladat rozbalit..dokonce tam je i ukazka (nevim jestli fake ci co to je),ze se da dostat az k texturam atp..to ja potrebuju..nekde ty veci prece MUSI byt ulozene na tom DVD..

konkretne ta ukazka je zde:

http://www.xboxscene.com/articles/extract-iso.php

kazdopadne..kdyz se snazim otevrit ISO stazene z netu tady od uzivatele jednoho v tomhle programku, vyhodi mi to hlasku:

This file isnt a xiso

kdyz se to pokusim otevrit v podobnem programku (QWIX), vyhodi to hlasku:

Identifier not found! Possible corruption?

kdyz se to pokusim otevrit v taktez podobnem programku (SimpleX ISO)

Sorry! This is not a Xbox ISO

kdyz to otevru v Xbox ISO readeru:

ERROR.System.Exception: invalid iso file (not Xbox on corrupt)

jedine, co mi NECO delalo byl xDVDMulleter..ten mi rozbalil to ISO na asi 10souboru..ale zadne slozky typu textures, atp..navic celkove to rozbaleny melo cca jestli 500MB tak je to hodne..coz je kravina..

vite nekdo,jak se dostat k tem souborum??texturam,atp co musi byt na tom DVD ulozene??

o co mi jde?

Chtel bych ZKUSIT prepsat textury aut v GTA:LCS na textury jinych aut..Domnivam se,ze ty textury nebudou tolik rozdilne od textur,ktere jsou k PC verzy..a na tu jdou predelavat textury na auta atp..a chtel bych zkusit,zda-li by po predelani tehle texture slo udelat to, ze by tam byli proste klasicky normalni realny auta typu minicooper,porsche,lamborgini,mercedesy,bmw,atd atd.....

jestli se snazim bojovat s vetrnymi mlyny..reknete mi to, at to zbytecne nezkousim :D ale at hledam kde hledam,nikde nic nemuzu najit :-/

EDIT: omlouvam se za spatnou sekci, poprosil bych presunuti do OTAZEK A ODPOVEDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

ten mi bohuzel nejde ani otevrit:(..pise mi to :

Component 'MSCOMCTL.OCX' or one of its dependencies not correctly registred: a file is missing or invalid..

a vsehcny verze,ktere jsem stahnul,tak tohle hazi..:-/..nevim jestli ten soubor musim nekde donajit a dostahnout..ale pocital jsem ze pri spusteni by se mel sam vytvorit..

EDIT: dobry uz se mi to podarilo rozjet..je to nedostatek windowsu a ne toho programu..

diky..jdu to zkusit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jn taky by mne to zajimalo s tema autama jestli to bude fungovat:D jinak jeden program pro gtacka by mnelbejt mislim img tool tim jdou otevrit modeli aut u gta sa i vice city tak to pude mislim i na gta iv ,ale jinak si myslim ze to fungovat nebude mozna to pude vypalit ale jak to strcis do xka a budes chtit hrat tak ti to bud hodi chybu data sou poskozena nebo tam nebudou zadny auta :D

edit:ale zase gta sa na xbox 1 slo modifikovat a na netu sou na stazeni ruzny mody ktery fungujou na xku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no uvidime..jako NEJAK to na bambilion procent jit musi..ale jde jen o to zjistit jak:)..doposud jsem se na foru nedocetl o nekom kdo by to zkusil..tak to zkusim ja :D treba se nekdo prida a treba na to prijdem a budem prukopnici :D jinak ja to chci delat na GTA EPISODE FROM LIBERTY CITY (je tam padak atd..takze kdyz uz tak poradne :D)..

uvidime..:) jdu zkusit stahnout ty programky a zkusit to nejak udelat..me osobne by se libilo mit tam realny auta..:)..tak treba to vyjde:)

EDIT:

hm tak k tem souborum se asi jen tak nedostanu..protoze SparkIV i OpenIV chteji gta.exe..a to samozrejme nemam..mam rozbalene soubory z toho DVD konkretne ty modely aut ze slozek:

mvl-gtae --> DLC1 --> DLC --> xbox360 --> models --> cdimages --> vehicles.img

mvl-gtae --> DLC2 --> DLC --> xbox360 --> models --> cdimages --> vehicles.img

mvl-gtae --> xbox360 --> models --> cdimages --> vehicles.img

tak nevim no..ale sakra nejak to jit musi:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud se tohle povede bude to průlom v mod scéně na konzolích , ale podle mě je to nerealné , za dobu existence next genů a Gta IV se ještě nikomu nic podobného nepodařilo a myslím si že špičky PC modingu se o to take pokusily ale držím pěsti at se alespoň pohnem někam dál je to malí krůček pro člověka ale velký skok pro lidstvo :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ni JIT to nejak MUSI!!.."strom" toho xboxovyho GTA je to samy co na PC..:-/..akorat bohuzel treba ten openIV atp pocita s tim,ze je hra na PC nainstalovana..tudiz si automaticky hleda exace..navic pokud jste to delali treba na PC ze jste si hodili vlastni auta..tak se tam PRIDAVAJI..a pokud to chapu spravne,tak ten programek prepise neco v tom exaci nebo tak a ten exac pak muze vyuzivat ty ostatni auta..podle me by to MOHLO jit tak,ze by se to prepsalo nejaky auta..takze misto toho a toho auta by tam bylo tohle a tohle..modely aut budou na bambilion procent stejny jak na PC tak i na XBOX..s tim by se nedelali aby to vicekrat predelavali..jen ted prijit na to,jak se k tem modelum dostat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

skousel si ten img tool tam kdys to otevres tak ti to vyjede nazvy aut a muzes je prepisovat atd jak chces a jinak stejne bych to zkousel jenom s xkem co ma xbreboot protze si myslim ze by si nicil dvd zbytecne :d a jinak kde se daj ty auta stahnout taky bych to skusil mam prazdniny a je nudex :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co ja vim tak SparkIV zadnej gta.exe nepotrebuje...otevrit v nem v pohode staci jen ten .img(vehicle.img)

kdyby to chtelo exe tak si stahni GTA i na PC a zkus to zkombinovat...ale co jsem s tim delal na PC tak to po mne gta.exe nechtelo...stacilo najit .img a otevrit a prepsat podle navodu.

a i kdyby to pak slo..tak konzolova verze je stejne jina...budto by to hodilo error pri zapinani nebo loadovani(jako na pc kdyz das spatnej model,a nebo by se to sekalo-kouslo)

pac i na PC jsou ty mody dost nestabilni a kdyz tam das vic aut tak padaj..

ale zkus to...melo by to urcite jit...

skousel si ten img tool tam kdys to otevres tak ti to vyjede nazvy aut a muzes je prepisovat atd jak chces a jinak stejne bych to zkousel jenom s xkem co ma xbreboot protze si myslim ze by si nicil dvd zbytecne :d a jinak kde se daj ty auta stahnout taky bych to skusil mam prazdniny a je nudex :D

na www.gta.cz

nebo lepsi

www.gtainside.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co ja vim tak SparkIV zadnej gta.exe nepotrebuje...otevrit v nem v pohode staci jen ten .img(vehicle.img)

kdyby to chtelo exe tak si stahni GTA i na PC a zkus to zkombinovat...ale co jsem s tim delal na PC tak to po mne gta.exe nechtelo...stacilo najit .img a otevrit a prepsat podle navodu.

a i kdyby to pak slo..tak konzolova verze je stejne jina...budto by to hodilo error pri zapinani nebo loadovani(jako na pc kdyz das spatnej model,a nebo by se to sekalo-kouslo)

pac i na PC jsou ty mody dost nestabilni a kdyz tam das vic aut tak padaj..

ale zkus to...melo by to urcite jit...

na www.gta.cz

nebo lepsi

www.gtainside.com

Na Xku nic takového nejde . ;) Teoreticky vlastně jde,ale nikomu se to nepodařilo.

//Edit : tak tady pročítám co tu píšete no tak vám přeji hodně štěstí . Ale na 99,9999999% to nedokážete . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to, ze na to neprijdem je mi celkem jasny :D ale vis co..archimedes nahodou si lehl do vany a vymyslel archimeduv zakon :D:D

co kdyz ja nahodou omylem neco prepisu a najednou to pujde??:D:D

jinak pro STEPUS: ten imgtool zkusim..nevim zatim jsem to v nem nezkousel..ale ty modely jsou prave na tom www.gta.cz

pro Kapr: mam SparkIV EFLC..nejnovejsi verze..a ten po me chce hned pri spusteni "Could not find the EFLC game directory. Please select the directory containing EFLC.exe" kdyz tam dam slozku kde je ten "vehicles.img" tak se to ukaze znova..a ten openIV chce PRIMO gta.exe

EDIT:

ten IMG TOOLS mi vzdy napise,kdyz otevru to vehicles.img ze mi chybi vehicles.dir..:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to, ze na to neprijdem je mi celkem jasny :D ale vis co..archimedes nahodou si lehl do vany a vymyslel archimeduv zakon :D:D

co kdyz ja nahodou omylem neco prepisu a najednou to pujde??:D:D

jinak pro STEPUS: ten imgtool zkusim..nevim zatim jsem to v nem nezkousel..ale ty modely jsou prave na tom www.gta.cz

pro Kapr: mam SparkIV EFLC..nejnovejsi verze..a ten po me chce hned pri spusteni "Could not find the EFLC game directory. Please select the directory containing EFLC.exe" kdyz tam dam slozku kde je ten "vehicles.img" tak se to ukaze znova..a ten openIV chce PRIMO gta.exe

EDIT:

ten IMG TOOLS mi vzdy napise,kdyz otevru to vehicles.img ze mi chybi vehicles.dir..:-/

tak zkus ten vehicle.img z t ty xbox verze vrznout do PC verze kde je gta.exe...a uvidis...pak ji zase upravenou hodis zpet...kdyz to pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak pozor..uz jsem se dokazal dostat na ty soubory..zatim jsem se na ne jen dokazal dostat..jeste nevim jak je to s editaci atd atd..kazdopadne:

1)stahnout GTAIV (popripadne Liberty city stories atp..)

2)stahnout Xbox Image Browser (na pozadani upnu, ale pokud nejste volove,najdete..)..konkretne: Xbox Image Browser v1.0 Build:0002 By Redline99

3)otevrit v Xbox Image Browser stazene GTA..(uvidite tam "realne" soubory..zadne AUDIO_TS a VIDEO_TS..ale proste soubory ktere tam jsou..)

4)pravym tlacitkem kliknout na tu "hlavni" slozku co se tam v levem okne zobrazi a dat EXTRACT a rozbalte to kam chcete..

5)stahnout:

http://rapidshare.com/files/240034567/GTA_IV_mod_package.rar

(popripadne aktualni GTAIV.exe)

6)soubor GTAIV.exe vlozit k souborum extrahovaneho DVD toho GTAcka..

7)stahnout OpenIV a otevrit..(je na to i cestina..na www.gta.cz)

8 )az vas to vyzve k nalezeni souboru GTAIV.exe,tak vyberete tu slozku,kam jste ho dali..

9)nyni se vam podari alespon OTEVRIT ten OpenIV....

10)kliknete na soubor->otevrit a najdete dany IMG (rozbaleny z DVD GTA..tudiz nekde v tech extrahovanych souborech..napriklad pro auta je to treba

DCL1->DCL->XBOX360->MODELS->CDIMAGES->VEHICLES.IMG)

11)pic a otevre se vam okno,kde mate vypsane vsechny modely a muzete s nimy dal pracovat..

prozatim jsem dosel sem..tedka pujdu zkusit stahnout nejake ty modely a nejak to tam narvat a vsechno predelat zpatky do DVD..a uvidime..jestli to vyjde tak budem vysmaty..:) kazdopadne ozkusat to budu moct az nejdriv rano (pujcil jsem brachovi xbox tak pro nej budu muset zajet..)..

EDIT:

tak jsem stahnul nejaky modely (vsechny co bych chtel..)..maji koncovku WTD a WFT..ty soubory ve vehicles maji koncovku XTD a XFT (W-znamena WINDOWS.....X-znamena XENON)..rekl bych,ze tu koncovku by melo stacit jen prejmenovat..zkusim to..kazdopadne jeste jsem zjsitil,ze se musi upravovat nejake hodnoty v COMMON..to by snad nejak slo taky upravit..jeste to zkusim nejak vykoumat..kazdopadne nenapada me,jak pak zpatky z tech UPRAVENYCH souboru vytvorit znova DVD..??vite nekdo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to jak to vratit uz sem vykoumal stahni si SimpleXISOv03 a tam to je a jinak ja sem to vybalil v programku XBOX360ISOExtract mrte jednoduchej a gta (normal protoze episodes uz mam jen vypaleny a uz ho nemam na pevnym disku) sem mnel vybaleny cca za 4 min a jak pises tu strukturu tak to dlc1 bude asi s tema motorkama a dlc2 bude gay tony :D jinak nwm tady v obyc gta je jednoducha struktura a jinak modely aut tu zabiraji cca 60 mb :? docela divny :D a si spis mislim ze to X...bude xbox 360 nez Xenon :D

edit: dovi jestli existuje nejakej programek kterej by otestoval stabilitu tech modelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj presne ja se taky domnivam ze DLC1 bude ten lost dammed a DLC2 bude gay tony..pak tam je jeste XBOX360 a to podle me budou veci,ktere jsou v obojim..a prave ze to X..ze to v tom openIV "uvozuje" xenon..jako taky me napadlo proc tam neni xbox :D ale je tam XENON :D

jinak ta stabilita asi otestovat nepujde..:-/..to asi az vypalenim..na verbatimku za 50 je to skoda zkouset..ale prodavaji se TDKcka (napriklad v electroworldu za 20kc a funguji naprosto suprove)..takze ja osobne to zkusim na tom..ja se rano do toho pustil..ale je to trosku NEPREHLEDNY..protoze se jeste musi prepisovat ten handling.dat a vehicles.ide..

u nekterych modelu ktere jsem stahnul jeste k tomu nejsou jen dva soubory,ale jsou treba tri..nebo naopak treba jen jeden..tak nejak nevim jestli to tam davat..a u nekterych neni zase napsane nic,co by se melo prepsat v handling a ve vehicles..takze zatim zkusim jen ty,ktere jsou popsane co jak se ma prepsat..uvidime..

kazdopadne vsechno "POTREBNE" uz vime..:) tak treba to pujde:)..ja se tedka vzbudil tak to jdu nejak ozkouset prepsat..

EDIT: kazdopadne zkusit to projet ABGXkem by nebylo podle me od veci..to by MOZNA neco mohlo ukazat..jestli tam je spatnyho..ja osobne se nejvic obavam toho,ze problem bude v tom prepsani te pripony..z toho wft na to xft..ze to treba bude JINAK udelane..to by chtelo porovnat,kdyby mi nekdo mohl poslat PC verzy nejakeho auta..a ja se to pokusil binarne otevrit a to xft prepsat na wft a jestli to bude stejne..

popripadne ty xft prepsat na wft a poslat nekomu,komu funguje ten SparkIV,jeslti se tam to auto normlane zobrazi..hlasi se nekdo??:)..protoze pokud vim,ve sparkIV se pak ty modely i daji jakoby prohlizet..tak pokud tam pujde prohlidnout ten xboxovej model prepsanej na ten windowsackej tak by to nemel byt problem..

EDIT2: ale docela sranda :D:D v tom handling.dat by slo prepsat, ze by zrychleni bylo takove,ze by ty auta treba litali :D:D to by mohla byt taky sranda zkusit prepsat u nejakeho stareho pitomeho auta :D:D a ozkouset jestli to fachci:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem tedka zjistil,jak to trosku funguje..:)..ze ty auta se nemuseji JEN prepisovat..ale mohou se i UPRAVOVAT..:) coz neni vubec k zahozeni..:)

EDIT: pozor pri prepisu HANDLING a VEHICLES..vsiml jsem si,ze u tech PC verzi je o jednu polozku vic..nevim co to je..ale je to vzdy PREDPOSLEDNI nebo POSLEDNI polozka..zkusil jsem ji jen vymazat..uvidime co to s tim udela..zatim zkousim prepisovat COMET za TTcko..a prepsani bylo jen v jedne 0 a v jedne 1..tak snad to nebude nejaky ERR..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu