Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký je váš sen ? (ohledně auta)


PeterCent

Recommended Posts

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zustante trochu pri zemi lambo ci ferari chce kazdy blazen a male decko.

Ja se snazim ted uklohnit prachy na Fiat punto 1.8 HGTi ( predposledni typ na grandecko bych urco nemel ) a kazdym dnem zazivam horsi a horsi pocity ze se ho nedoziju ( ten uver asi nedostanu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten skyline pěkná práce, jede jak namydlenej :thumbup:

jinak 2LOPO_X: jestli tak moc šetříš na auto, nevim jestli punto a fiaty obecně sou dobrá volba....zrovna u tohohle modelu je poruchovost dost veliká tak bych se radši poohlídnul po něčem prověřenym....toyota, mazda, něco německýho.....ale itala radši neber.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten skyline pěkná práce, jede jak namydlenej :thumbup:

jinak 2LOPO_X: jestli tak moc šetříš na auto, nevim jestli punto a fiaty obecně sou dobrá volba....zrovna u tohohle modelu je poruchovost dost veliká tak bych se radši poohlídnul po něčem prověřenym....toyota, mazda, něco německýho.....ale itala radši neber.....

to jo Ital je nachylnej na Rez , + drahy ND , Japan = Drahy ND , ale kvalita a vydrz , Nemecko = Levne dily , dostupnost ND , USA = Mala dostupnost ND a kdyz Drahe ND .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych to viděl trochu reálnějc. Kdybych měl peníze šel bych do nějakého BMW stačilo by E30 2,5 nebo vyšší E46 2,8. Prostě něco aby to jelo, mělo to odpal, pohon zadních a dalo se lítat smykem (což u E30 jde moc dobře). Kdyby to nebylo BMW představoval bych si nějakou alfu romeo, klidně i starší, maj tam slušný morory i podvozky, vůbec ty alfy maj styl, ale je jasné že je to italské a jisté riziko tam je. Ale raději italské něž francouské (citroen, renault, peugeot)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můj sen je TOYOTA SUPRA. V americe sezenu tak kolem 200 000 kč. (v čr se cena pohybuje tak od těch 500 000 kč r.v. 1993) Je to skělý japonský auto se super vzhledem a jeste lepsim vykonem, se kterym po menších upravách předjedeš teplý červený ferrari :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi jako kazdej mam taky sny o ferrari , porsche apod..

Nejvic ale z tech realnej se mi asi libi tohle auto

Nissan CUBE

fil17446gq0.jpg

fil17447wm8.jpg

Narazil jsem na to auto v Japonsku a strasne se mi zalibilo. Jasne ze nekomu se muze zdat trochu hranatejsi , ale me se proste libi.

Asi je aji docela dost prakticky , prostorny a pritom docela maly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to já už si sny celkem plním, nejdřív jsem měl Probe druhé generace, 2.5 V6, to auto jsem strašně chtěl a po autoškolní Felicii 1.3 empéí to byl celkem skok :lol: Pak jsem měl Scorpio druhé generace, černé s černou kůží, připadal jsem si jak ukrajinskej kápo, 2.9i Ghia automat, ale to bylo úplně o něčem jiným, než Probečko. No a teď tak nějak nemám nic, ale rozhlížím se po nějakým autě pro zábavu. Pokukuju po BMW 5 E34 525i nebo 535i, jel jsem s tou 2.5 a je to super. Fakt zábava. Nebo E30 325, ale s tima jezděj samý náckové...pak možná E36 318i nebo pak rovnou 328, pač co se týče spotřeby, tak ve srovnání s 325 i 320 to stejně všechno žere 15 ve městě a když tomu šlápneš na krk, tak si vezme snad až dvacet..takže spotřeba stejná, ale výkon někde jinde..pak ještě připadá v úvahu Saab 900 2,3T Coupe nebo Volvo 850 T5, ale těch se zase tolik neprodává....tak uvidíme...

Jinak v práci si občas užívám jízdu buď v MB E500 T-Model, rv. 2006 v plné palbě, dofukování sedaček v zatáčkách, 7G tronic, plně adaptabilní podvozek, natáčecí světlomety, panoramatická střecha..jenom head up display tomu chybí, holt bávo je bávo:) , anebo ve starší generaci Éčka a to E430...tišší osmiválec neznám...podle toho, s čim zrovna šéfik přijede a jestli někam jedeme.:lol: Ale řídil jsem oboje jen jednou...ale je to nářez..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj sen je mini cooper ten novej ted stoji pul melounu a tim padem nez me bude 18 tak bude stat 100tisic

Fakta

Mini Cooper

* Cena 525 000 Kč

* Nejvyšší rychlost 203 km/h

* 0-100 km/h 9,1 s

* Spotřeba 5,8 l/100 km

* Emise CO2 139 g/km

* Hmotnost 1140 kg

* Motor řadový čtyřválec, 1598 cm3

* Výkon 120 koní v 4000 ot./min.

* Toč. moment 160 Nm při 4250 ot.

* Automat ne

article_6491-img_0.jpg

dalsi sen je Ford Mustang

22uunmo-gallerylarge.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp: mini je auto který si svou cenu drží takže za tři roky počítej že bude stát 300 000,- až 400 000,- ;)

no jak tady někdo zminoval ,,telplý červený ferrari" .... no je sice fajn, že supra mu po ,,pár upravách" prdel natře, ale schválně zkus někam přijet s ferrari a se suprou a sem zvědav kolik lidí se bude motat kolem supry až uvidí ten italskej skovst....Ferrari je i o jinejch věcech než o rychlosti...styl kamaráde je styl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu