Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký je váš sen ? (ohledně auta)


PeterCent

Recommended Posts

psp: mini je auto který si svou cenu drží takže za tři roky počítej že bude stát 300 000,- až 400 000,- ;)

no jak tady někdo zminoval ,,telplý červený ferrari" .... no je sice fajn, že supra mu po ,,pár upravách" prdel natře, ale schválně zkus někam přijet s ferrari a se suprou a sem zvědav kolik lidí se bude motat kolem supry až uvidí ten italskej skovst....Ferrari je i o jinejch věcech než o rychlosti...styl kamaráde je styl ;)

Njn, to je fakt, ale supra je takovej muj sen, kterej neni tak težký si splnit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

muj sen je mini cooper ten novej ted stoji pul melounu a tim padem nez me bude 18 tak bude stat 100tisic

Fakta

Mini Cooper

* Cena 525 000 Kč

* Nejvyšší rychlost 203 km/h

* 0-100 km/h 9,1 s

* Spotřeba 5,8 l/100 km

* Emise CO2 139 g/km

* Hmotnost 1140 kg

* Motor řadový čtyřválec, 1598 cm3

* Výkon 120 koní v 4000 ot./min.

* Toč. moment 160 Nm při 4250 ot.

* Automat ne

article_6491-img_0.jpg

dalsi sen je Ford Mustang

22uunmo-gallerylarge.jpg

az tobe bude 18 tak budou zase jiny auta,to mi pořád řiká táta:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AUDI MOTORS FOREVER!

Audi Q7...

Tettsut%20X-%20Black%20-%20Q7%20white.jpg

Audi A8

Audi_Car.jpg

Audi A8 tuning

audia8je06_02.jpg

Audi + bílá barva = LOVE!!!Snad ani za Lambo LP640 Murc. bych nevyměnil za A8 2007 3.5 V8 v bíle barvě!

Audi máme a vím,že je to pro mě ta nejsilnější,nejkrásnější a nejlepší značka na světě...

Audi OOOO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl kupovat stejda... Prej neni možny dostat to do smyku.

Cóóóóžéééééé ? Že RX-8 není možný dostat do smyku ? Tak to je pěkná ptákovina....co taková RX-7, královna driftu ?

Do smyku se dá dostat cokoliv, o víkendu jsem na oblíbených silničkách za Prahou zkoušel rozhodit Audi A6 3.0TDI s quattrem a taky se zadařilo :lol: Sice vypnuté ESP a veškeré ostatní systémy a dalo to práci, ale dalo se. A to je to těžká audina s težkým motorem vpředu. Co potom taková o dost lehčí mazda s lehkym wankelem a zadním náhonem :cheesygrin: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AUDI MOTORS FOREVER!

Audi Q7...

Tettsut%20X-%20Black%20-%20Q7%20white.jpg

Audi A8

Audi_Car.jpg

Audi + bílá barva = LOVE!!!Snad ani za Lambo LP640 Murc. bych nevyměnil za A8 2007 3.5 V8 v bíle barvě!

Audi máme a vím,že je to pro mě ta nejsilnější,nejkrásnější a nejlepší značka na světě...

Audi OOOO

Nechci bejt rejpal, ale A8 modelový rok 2007 se s žádným 3.5 osmiválcem nevyrábí. 3.2 FSI V6, 4.2 FSI V8, pak TDI 3.0 a 4.2, potom W12 6.0, což jsou vlastně dva šestiválce spojené dohromady, proto to W, pač to i tak vypadá a pak S8 tak myslim desetiválec 5.0 nebo tak nějak z Lamborghini....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) Nevadí...Prostě třeba to 4.2 FSI.

Počkej, vlastně máš možná pravdu, audi 200 V8 nebo jak se to jmenovalo byl 3.5 V8, ale to byl modelový rok tak 1987 :lol: :)

Ta mazda, no jasan, když to takhle přišlápneš tak se to musí i rozjíždět s rozhozenym zadkem. :bash: :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

superba do smyku nedostaneš ani kdyby si se poto..... :thumbup:

táta má, 1.9 diesel, nemá ani ESP, ale ostatní sráčoviny nejdou vypnout, tudíš byl problém ho otočit i na sněhu.....ale na suchu ani hovno

howk :dozey:

Tak to bude nejspíš, proto, že je ten motor na to auto slabej a má to pohon na předek. Takže těžký auto, vpředu težší motor, což ti dost ovlivňuje jízdní vlastnosti a k tomu přední náhon. Tak to jedině přes ručku anebo vysokou rychlostí do široký táhlý zatáčky, ale to už je v normálním provozu dost přehnaný. Mně se to s tou audinou po chvilce povedlo, musel jsem jen vychytat, kdy přesně ubrat, přidat, trhnout kolama, atd. Chce to trochu cviku. Jinak s probeckem jsem driftoval často na rád, na pár místech, kde to znám líp, než svý boty. Jo a jednou se mi to povedlo i s kamarádovym starším toledem, taky v tom měl 1.9 Tdi, ale to jsem jel do táhlý zatáčky víc, než kilem, pak trhnout a ustřelilo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude nejspíš, proto, že je ten motor na to auto slabej a má to pohon na předek. Takže těžký auto, vpředu težší motor, což ti dost ovlivňuje jízdní vlastnosti a k tomu přední náhon. Tak to jedině přes ručku anebo vysokou rychlostí do široký táhlý zatáčky, ale to už je v normálním provozu dost přehnaný. Mně se to s tou audinou po chvilce povedlo, musel jsem jen vychytat, kdy přesně ubrat, přidat, trhnout kolama, atd. Chce to trochu cviku. Jinak s probeckem jsem driftoval často na rád, na pár místech, kde to znám líp, než svý boty. Jo a jednou se mi to povedlo i s kamarádovym starším toledem, taky v tom měl 1.9 Tdi, ale to jsem jel do táhlý zatáčky víc, než kilem, pak trhnout a ustřelilo to.

my máme superba 2.8 v benzínu....a driftuje....ta 1.9 ne má jí strýc...a ta nešla !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten skyline pěkná práce, jede jak namydlenej :thumbup:

jinak 2LOPO_X: jestli tak moc šetříš na auto, nevim jestli punto a fiaty obecně sou dobrá volba....zrovna u tohohle modelu je poruchovost dost veliká tak bych se radši poohlídnul po něčem prověřenym....toyota, mazda, něco německýho.....ale itala radši neber.....

diky tos mi pomohl tak mi dej 170 000 na audi a4 nebo na toyotu supru voe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu