Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký je váš sen ? (ohledně auta)


PeterCent

Recommended Posts

wiver: taky sem čas tunil, ale pak mi to přestalo bavit a teď se mi tuning zhnusil... :X
Ja jsem nad VT ztravil zhruba 3,5 roku..... Pak se zacalo predelavat jedno nejmenovany forum a hlavne prestaval bejt cas(treninky).... No a tak na to mam jenom vzpominky..... Driv jsem tuning strasne zral, ted uz spis jen decenty a luxuxni auta typu Audi...:)

Sry za OT.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to mám mini coopra doveženýho z německa-k 18.tinám do začátku si nemám na co stěžovat, a na normální ježdění to stačí,po městě ideál-spotřeba (když to nevytáčím a nemám pedál až na podlaze)hlavně ty rozměry,když jedu s otcových discoverym tak nikde nemůžu zaparkovat,to u mini nehrozí...A je to celkem mrštný...Lepší než punto apod.Ikdyž možná lepší punto,tak když ťuknu nárazník,tak mám za 500 novej a u mini raděj nepočítat...Taky už jsem ho nabořil jednou...

A můj sen-nějaký mercedes-limuzína

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

groofy: to sis asi necáloval sám to auto vid? :)

pokud to byl dárek od rodičů tak nemluv o tom že to je lepší než punto, což je pravda ale kdo má na mini coopera v osmnácti...někdo na něj nemá ani ve třiceti :lol:

jinak ano, mluví ze mě závist :) protože tohle auto je můj sen a mít ho v osmnácti sem ten nejštastnější člověk na světě :love:

takže ho hlavně nerozbi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olaf: no nevím jestli ten diesel v tom ,,béčku" je slabej, táhne jak čert i s tak těžkym autem, btw. superb neni auto na drifty, nemílím-li se.....on by šel v pohodě, ale ty elektornický vyfikundace to prostě kazej......that´s all

Jaký béčko myslíš ? Toho superba ? Já nevim, papírově to má 130 koní a slušněj krouťák. Ale raději bych do toho bral 2.5 V6 TDI. Jel jsem s tim ve starší A6 je to super. Krásně táhne a moc no nežere.

Jasnočka, že Superb neni na drifty :lol:

Jinak můj sen je 2005 BMW 330i E46 Cabrio, tmavě modrá metla, béžová kůže. SMG 2 nebo manuál, to je jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.5 je starej motor, možná o trochu líp jede ale zas tak markantí rozdíl to neni......krouťák u toho béčka (superba) je obdivuhodnej, i když se to papírově nezdá....teď si táta obědnal saaba 9-3 v dieselu, v plný výbavě, ještě de na načipování, tak sme zvědaví jestli to potáhne aspon stejně jako superb......jinak co do spolehlivosti, tak superb špička.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.5 je starej motor, možná o trochu líp jede ale zas tak markantí rozdíl to neni......krouťák u toho béčka (superba) je obdivuhodnej, i když se to papírově nezdá....teď si táta obědnal saaba 9-3 v dieselu, v plný výbavě, ještě de na načipování, tak sme zvědaví jestli to potáhne aspon stejně jako superb......jinak co do spolehlivosti, tak superb špička.....

Já vím, ale stejně bych ho bral raději, přecejen těch 6 válců je 6 válců, mělo by to (snad?) mít větší životnost a superb je docela těžkej.

Tak to gratuluju k Saabiku, jsou skvělý, tam se dává ten 2.0 Di-D nebo jak se to jmenuje, ne ? Sám bych bral 900 2.3T nebo i 2.0 kupé. Jednou jsem s tim jel a vrylo se mi do paměti zlatým písmem:) Nejvíc mě dostala ta spínací skříňka uprostřed za ručkou :)

Jinak k tý životnosti, Scorpio 2.9i jsem kupoval a mělo to nějakejch 280 tkm, odjel jsem na něm dalších 70 a ten motor byl v pohodě. Jen se o něj muselo pěkně starat. Držák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jasny ale podle me kdyz ma negdo bohatsi rodice tak nwm proc si nenechat koupit mini cooper kterej se do 200 klacku nakej ten starsi vejde k nwm co delate je to lepsi nez si koupit novou fabii treba ta se mi totalne hnusi a popravde nesnasim vsecky skodofky a hlavne ty 110 to sou takovy sity a desne znecistujou ziv. prostredi pste bych dal ze starsi auta jak z roku 95 rv. nesmej na silnici aspon ve velkejch mestech aby kdyz sem prijedou turisti aby nevideli sami zasrany skody 110 120 105 apod. auta kdyz uz skodu tak aspon superb ostatni sou totalni spodina a superb je good jen proto ze se podoba wv passat ....... jinak muj dalsi sen je AUDI Q7 ale ta bohuzel stoji 3 melounky takze o nem fagt jen snit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp: nevím co tím chtěl básník říct......víš z pohledu normálního uživatele je škoda zlatý auto, fabie apod. levný náhradní díly, servis atd., ale to pochopíš časem....

olaf: saab má hlavně perfektní podvozek, to je neskutčný a ty interiéry, fakt jak letadlo.....škoda těch novejch modelů, designově to je humus....ty přední masky u 9-5 a ted co má bejt ta 9-3...děs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jasny ale podle me kdyz ma negdo bohatsi rodice tak nwm proc si nenechat koupit mini cooper kterej se do 200 klacku nakej ten starsi vejde k nwm co delate je to lepsi nez si koupit novou fabii treba ta se mi totalne hnusi a popravde nesnasim vsecky skodofky a hlavne ty 110 to sou takovy sity a desne znecistujou ziv. prostredi pste bych dal ze starsi auta jak z roku 95 rv. nesmej na silnici aspon ve velkejch mestech aby kdyz sem prijedou turisti aby nevideli sami zasrany skody 110 120 105 apod. auta kdyz uz skodu tak aspon superb ostatni sou totalni spodina a superb je good jen proto ze se podoba wv passat ....... jinak muj dalsi sen je AUDI Q7 ale ta bohuzel stoji 3 melounky takze o nem fagt jen snit

To Psp : Btw. lol ukaž mi staršího mini coopera do 200 litrů, kterej není totál na šrot a jedu si pro něj :lol: A co bys potom udělal s veteránama ? Jo a btw audi Q7 s takovym osmiválcem 4.2 FSI musí žrát kromě nějakejch 25 ve městě i trávu kolem silnice, takže tady bych o těch zplodiních dvakrát nehovořil...

To folty hans :

Jasně ja vím, ten podvozek je úžasnej, na silnicích, kde se z mýho probe ve vyšší rychlosti málem sypaly šrouby, jsem to s tou 900 proletěl v naprostým klidu... ten podvozek je skvělej, drží to krásně, i když třeba quattro od audi mám ještě raději...jen mi u toho 2.3T trošku vadila prodleva turba, ale když zabralo, tak to byl hukot. S tim designem, to je diskutabilní, třeba mně se ta faceliftovaná 9-5 moc libí, čistší tvary je podlě mě prospěly.

Ta 9-3 je taky hezká....to je individuální.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saab je převlečenej opel, k těm 120tkám. potřebuje důchodce kterej jede jednou za tejden do města nový auto? Ne, stačí stará levná škodárna. Já ji taky mám a řeknu ti že roční náklady jsou minimální, projedeš s tim půlku lesa, v zimě závěje. Opravy téměř žádný, nikdo ti to nešlohne a když to rozsekáš kopuíš si novou za 3 tis (luxusní za 3 tis). Navíc mám závěs takže tahám káru, a hodně věcí už to převezlo. Na tyhle malý jízdy a náklady je to ok. Samozřejmě že na větší vzdálenosti si beru auto rodičů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak saab je opel to je pravda, ale v hezčim kabátu.......

psp: víš kolik srandy je ze škodárnama???jednoznačně souhlas se semrym, sem zvědav až ty si v osmnácti budeš pořizovat auto :)

olaf: mě osobně se právě vůbec nelíbí, ale pravda, je to věc individuálního vkusu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no q7 zere jak svin to vim ale je to pekny auto ale 110 apod je hégeš........ nejlepsi auto pro praktickej zivot je mercedes rady E

2 semry: si duchodce?????

Ne důchodce nejsem a tu škodárnu mám jen tak. Na různý akce je to pohoda , nemusíš se o to bát. Až se rozsype, dám jí do šrotu. A co se týče ekologie, to budou všichni likvidovat starý auta jen proto že 10 let už je moc. Když s tim někdo párkrát vyjede za rok tak nepořebuje furt měnit káru. Skodovek už stejně ubývá, ale na to abych dojel pár kiláků to uplně stačí. Spíš než starý auta na silnicích mi vaděj řidiči prasata který třeba v těch velkejch Q7 (a to má taky šílenou spotřebu) jezdí, vyhazují odpadky atd. Se podívej co je bordelu v příkopech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j konec ot jiank rikam mercedesy sou good tat ho ma a je to zupa

2 folty: stejne mi ty prachy zabavej :D

No tak nevim, nevim, jestli je zrovna Ečko nejlepší auto pro praktickej život.

Víš, kolik stojí hodina práce v autorizovanym MB servisu ? Šéf má nový E500 T-Model v naprosto plný palbě a ještě k tomu starší E430 a když jsme s tim jeli po městě, tak ten pětilitr žral nějakejch 16-17, což je docela v poho, ale když vyprávěl o nákladech (je to němec, šéf, nejenom auto:lol: ), tak se mi ježily chlupy i na prdeli. Odstarnění omezovače rychlosti za 1500 E a podobně....jinak auto je to pěkný.

A s těma škodárnama - souhlas, navíc si na tom všechno uděláš sám.

Ale já bych do toho v životě nesednul, trefíš na silnici kočku, ta uteče a tebe strčej do pytle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olaf: no jo jenže jemu ve třinácti takový ty další náklady při pořízení auta nic neříkaj a v tom je problém.....každej si radši koupí krásnýho itala za tvrdě našporovaný peníze ale to že do toho bude vrážet další těžký prachy to už ho moc nenapadá....proto pěkně fabie, servis lehkej, levnej, díly seženeš všude, levně rychle a auto jezdí.......

no jo no, na to musí kazdej přijít sám :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olaf: no jo jenže jemu ve třinácti takový ty další náklady při pořízení auta nic neříkaj a v tom je problém.....každej si radši koupí krásnýho itala za tvrdě našporovaný peníze ale to že do toho bude vrážet další těžký prachy to už ho moc nenapadá....proto pěkně fabie, servis lehkej, levnej, díly seženeš všude, levně rychle a auto jezdí.......

no jo no, na to musí kazdej přijít sám :thumbup:

JJ, souhlas, ale stejně. Fabii bych nechtěl, uznávám, že je to kvalitní auto a výše uvedené hraje jen pro něj, ale díky, ne. Jednou jsem ji měl půjčenou z práce a parkovišti jsem ji málem nenašel. Strašná tuctovka. Raději bych si za cenu slušně vybavené Fabie koupil ojeté Volvo S60 nebo něco podobného a chrochtal bych si v absolutním pohodlí. Nejde zase tak moc o image, jako o zážitek z jízdy, komfort, bezpečnost. Ale pokud chce někdo nový auto, tak to chápu. I když bych stejně radějí citroen C4 :cheesygrin: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu