Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s reklamaci


Iann 09

Otázka

Prosím Vás o radu. Mám PSP od 25. 11. 2005 a všechny hry mám originál. V poslední době jsem si koupila Virtua tennis 3 a od té doby mám problémy. PSP mi zatuhává jako o závod. Baterie mi vydrží cca půl hodiny a to musím mít ještě velké štěstí. Smířila bych se s tím, že baterku musím koupit novou (asi už má po sezóně). Ale nemůžu vůbec hrát bez baterie. PSP používám doma, takže baterku ani vlastně nepotřebuju. Ale bez ní nemůžu vůbec hrát, protože mi nějak blbne dobíjení. Pokud hraju s baterií (PSP mám pořád v nabíječce), tak mi dost často přechází barva (u tlačítka power) ze zelené na oranžovou a najednou mi PSP samo od sebe vypne. PSP jsem teď měla v opravě, přímo v Sony servisu v Pze 4, ale na opravenku napsali, že vyměnili vadný díl, provedli vyzkoušení a všechno by mělo být v pořádku. Ale není. Když jsem volala přímo do toho servisu, tak mi tam řekli, že (byla to ženská na ústředně) by to musel posoudit technik, kdyby se jednalo o opakovanou závadu. Takže vlastně ani nevím co s PSP bylo. Ale mám vyměněný kryt UMD disku, protože ten původní byl ve znaku škráblý a teď je v pořádku a pravděpodobně mám nový kabel na dobíjení. Ještě se chci zeptat na jednu věc. Jak jsem již psala PSP mám v nabíječce pořád a když si chci hrát a toho kabelu se nějak dotknu, tak mi začne ihned tlačítko power svítit oranžově. Pokud s tím kabelem hnu vzápětí znova, tak mi zase začne svítit zeleně. Mám podezření na vadný čudlík na nabíjení (konektor?:roll: ). Můžete mi někdo poradit.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Za tvoje rady díky. Ale chtěla bych tě vidět, když voláš přímo do Sony servisu, jak chceš dostat k telefonu někoho z techniků nebo (nedej bože dokonce) někoho opravdu kompetentního. Přepojujou tě jako nějakého blázna. Ale neboj, jsem sice holka, ale myslím si, že mě jen tak někdo neoblafne. A na prodejně se ke mě chovali hezky. Dokonce (při té první reklamaci) se sami informovali, jak to bude ještě dlouho trvat. Ale jsem prý jediná :roll: , kdo u nich PSP reklamuje. Takže jsem holt měla smolíka a musela jsem to odnést zrovna já. No nic, život je dál.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Za tvoje rady díky. Ale chtěla bych tě vidět, když voláš přímo do Sony servisu, jak chceš dostat k telefonu někoho z techniků nebo (nedej bože dokonce) někoho opravdu kompetentního. Přepojujou tě jako nějakého blázna. Ale neboj, jsem sice holka, ale myslím si, že mě jen tak někdo neoblafne. A na prodejně se ke mě chovali hezky. Dokonce (při té první reklamaci) se sami informovali, jak to bude ještě dlouho trvat. Ale jsem prý jediná :roll: , kdo u nich PSP reklamuje. Takže jsem holt měla smolíka a musela jsem to odnést zrovna já. No nic, život je dál.:)

Zajímavá, že to že jsem jediný mi říkali taky a to jsem znal několik lidí se stejným problémem. (nejde o PSP ale o MP3 ) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Za tvoje rady díky. Ale chtěla bych tě vidět, když voláš přímo do Sony servisu, jak chceš dostat k telefonu někoho z techniků nebo (nedej bože dokonce) někoho opravdu kompetentního. Přepojujou tě jako nějakého blázna. Ale neboj, jsem sice holka, ale myslím si, že mě jen tak někdo neoblafne. A na prodejně se ke mě chovali hezky. Dokonce (při té první reklamaci) se sami informovali, jak to bude ještě dlouho trvat. Ale jsem prý jediná :roll: , kdo u nich PSP reklamuje. Takže jsem holt měla smolíka a musela jsem to odnést zrovna já. No nic, život je dál.:)

no to bych ti nepral me videt, jak neco reklamuju. Jsem vzdycky dost na*rany a rvu... :blink: :blink: :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mel jsem podobnej pripad ale me zas nefachal displej a cteni UMD dal jsem ho do opravny sony a rekli mi ze minimalne mesic bude v opravne (ale meli ho tam 2 mesice) tak jsem tam na*ranej prisel a pak mi rekli ze ho museli poslat do USA aby tam opravily nejakej chip ktery tady neni mel jsem to psp poznaceny a az mi ho daly spatky tak jsem zjistil ze mi daly uplne novy psp

:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mel jsem podobnej pripad ale me zas nefachal displej a cteni UMD dal jsem ho do opravny sony a rekli mi ze minimalne mesic bude v opravne (ale meli ho tam 2 mesice) tak jsem tam na*ranej prisel a pak mi rekli ze ho museli poslat do USA aby tam opravily nejakej chip ktery tady neni mel jsem to psp poznaceny a az mi ho daly spatky tak jsem zjistil ze mi daly uplne novy psp

:-D

pokud to do 30 dní neopraví, MUSÍ vrátit peníze - klasická výmluva, že se to muselo někam poslat a blablabla - nezájem, ta firma, která to na reklamaci převzala, ti to musí do 30 dní vrátit opravené nebo ne, ale prostě MUSÍ. Pokud ti dá nový kus, můžeš žádat peníze, je to na tobě - ne na nich, jak je u prodejců častou pověrou!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
znova servis ;)

ten konektor je nejspis vadnej (kdyz je oranzovej tak se dobyji, kdyz zelenej psp jede na vlastni baterku)

kdyz se ti ta zavada stane este 1 po teto oprave mas pravo na nove PSP nebo na vraceni penez myslim...

EDIT: vem si zaruku a doklad zes to koupila d normalne tam jdi a rekni ze mas todle a todle a at ti to opravi ;)

EDIT1: ze zacatku sem si myslel o tomto topicu to same jako Brento a yokomaha :D

Ten kabel je vadnej, můj to dělá taky, čím tužší kabel, tím dřív budou problémy s ohnutím. To samý mi dělá kabel na data do PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo to se mi stávalo se starym psp taky ale hned na poprví to v servisu vyřešili

jo a mám taky otázečku

film co sem tady stáhl a je v mp4 formátu nejde nebo de přehrát na kompuz pač mě to pustí zvuk a wobraz né jak to to nechápu

plps help:!: :bash:

No a jak to vyřešili? Bylo to tím kabelem? Jenomže pokud servis tají, co na tom opravili, tak to asi ani nevíš (jako se to stalo mě).:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak dneska je to 30. den, kdy jsem PSP odnesla na druhou reklamaci do prodejny, kde jsem ho koupila. Prodejna ho zpátky nemá. Volala jsem přímo do Sony a tam mi řekli, že je PSP opět v opravě na Slovensku a to proto, že se u nás - v Čechách - vůbec neopravuje. Oháněla jsem se 30. denní lhůtou na reklamaci, ale stejně , musím počkat, až moje PSP dorazí zpátky do prodejny a buď si ho vezmu zpátky nebo mi musejí vrátit peníze. Už je vidím, jak se ksichtějí, kdybych chtěla peníze. Ale jak se počítá 30. denní lhůta? Já jsem PSP odnesla na reklamaci 17. 7., ale do Sony dorazilo až 25. 7., takže tejden někde trajdalo. V prodejně mají doklad, že ho odesílali hned druhý den.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak dneska je to 30. den, kdy jsem PSP odnesla na druhou reklamaci do prodejny, kde jsem ho koupila. Prodejna ho zpátky nemá. Volala jsem přímo do Sony a tam mi řekli, že je PSP opět v opravě na Slovensku a to proto, že se u nás - v Čechách - vůbec neopravuje. Oháněla jsem se 30. denní lhůtou na reklamaci, ale stejně , musím počkat, až moje PSP dorazí zpátky do prodejny a buď si ho vezmu zpátky nebo mi musejí vrátit peníze. Už je vidím, jak se ksichtějí, kdybych chtěla peníze. Ale jak se počítá 30. denní lhůta? Já jsem PSP odnesla na reklamaci 17. 7., ale do Sony dorazilo až 25. 7., takže tejden někde trajdalo. V prodejně mají doklad, že ho odesílali hned druhý den.:roll:

čau, náhodou jsem zrovna tady :cheesygrin: takže: jak se počítá ten 30.den, to přesně nevím, tak tomu dej pro jistotu ještě dva dny, jdi tam a jak jsem ti radil někde předtím - pokud prodavači nechtějí vrátit peníze, zavolat si vedoucího prodejny a žádat peníze, argument je jasný: do 30 dní měli opravit, zamítnout reklamaci nebo vrátit, nestalo se tak, není co řešit. Pokud by byli tak natvrdlí, že by se vzpírali, žádat po vedoucím, ať ti to dá písemně, tzn asi něco takového: "potvrzuji, že reklamace ze dne toho a toho nebyla vyřízena dne toho a toho a prodejna odmítá vrátit peníze"...

Pokud ti něco takového napíše a dá do ruky, je pěkný blbec, protože ho hned můžeš poučit, že např.podáš žalobu, protože tohle by byl jasný důkaz, že jedná protiprávně. A ještě jednu věc jim tam řekni - a můžeš se na mě spolehnout, že to tak je: tebe vůbec, ale vůbec nemusí zajímat, kdy to kdo kam odeslal, v jakém servisu to leží, kolik s tím bylo práce a odkud se musely objednávat náhradní díly, to jsou jen blafy, kterými tě krmí, ale sami ví, že tobě to může být úplně jedno! Prostě na tom místě, kde jsi tu reklamaci prodala (prodejna), tam to za 30 dní musí ležet a basta fidli. Ok? Nenechme si s*át na hlavu!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a ještě takhle: pokud ti to opravdu dají na tom papíru, můžeš jim říct, že je budeš žalovat. Ale protože cesty českého práva jsou značně zdlouhavé, tak jim taky můžeš říct, že ten papír zkopíruješ a pošleš přímo na nějaké ústředí té prodejny, kde (pokud jsou aspoň trochu soudní), tak takovému člověku dají na hodinu výpověď. V prodejně ti můžou tlačit do hlavy různé nesmysly, ale jak to máš jednou na papíře, jsou namydlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Hh no sry ja si to neodpustim NEZKUSENA V CEM? :D

2) to vis puberta :)

3) vsichni ti drzime place at se to vyresi a muzes zase vklidu hrat

4) Jak to tak sleduju (cely forum procitam) tak se ty psp ted hodne kazi,nejcasteji nejdou nabit a tak by me zajimalo cim to je :roll:

P.S. Tekken budou to dalsi bodiky? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já tam klidně můžu jít. Ale: 1) nemám záručák, protože ten jsem musela dát do té prodejny, kde jsem ho koupila, aby mi PSP vůbec na reklamaci vzali (ale to je asi běžný postup) včetně dokladu o zaplacení, 2) doklad o 1. reklamaci si taky ponechal prodejce (myslím tím opravenku ze Sony), já mám v ruce pouze ofocený doklad o 1. reklamaci a doklad o 2. reklamaci, 3)jedná se o soukromou osobu, která vlastní tu prodejnu, kde jsem PSP koupila, 4) těžko dneska budu PSP schánět, když ho už nikde nemají. Ta ženská v tom Sony servisu si je vědomá překročení lhůty na reklamaci, ale pomoc mi nemůže. Řekla mi, jestli bych chtěla, aby mi pro PSP na to Slovensko dojeli autem. Takže no comment. A jinak "nezkušená holka" jsem pouze a jenom na poli PSP, protože o těch věcech, o kterejch tady kluci píšou nemám ani potuchy. Ale zase třeba umím dělat jiné věci.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
doklad o 1. reklamaci si taky ponechal prodejce (myslím tím opravenku ze Sony), já mám v ruce pouze ofocený doklad o 1. reklamaci a doklad o 2. reklamaci
rozhodně bych nedával žádný tyhle věci z ruky na nic jinýho než na okopírování... originály si přeci nechávej!

pro příště...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No já tam klidně můžu jít. Ale: 1) nemám záručák, protože ten jsem musela dát do té prodejny, kde jsem ho koupila, aby mi PSP vůbec na reklamaci vzali (ale to je asi běžný postup) včetně dokladu o zaplacení, 2) doklad o 1. reklamaci si taky ponechal prodejce (myslím tím opravenku ze Sony), já mám v ruce pouze ofocený doklad o 1. reklamaci a doklad o 2. reklamaci, 3)jedná se o soukromou osobu, která vlastní tu prodejnu, kde jsem PSP koupila, 4) těžko dneska budu PSP schánět, když ho už nikde nemají. Ta ženská v tom Sony servisu si je vědomá překročení lhůty na reklamaci, ale pomoc mi nemůže. Řekla mi, jestli bych chtěla, aby mi pro PSP na to Slovensko dojeli autem. Takže no comment. A jinak "nezkušená holka" jsem pouze a jenom na poli PSP, protože o těch věcech, o kterejch tady kluci píšou nemám ani potuchy. Ale zase třeba umím dělat jiné věci.:cry:

tak jestli jsi dala z ruky originály dokladů, tak to už se tady na nic nemusíš ptát, to je základ každé reklamace :cry: A jestli nechceš vrátit peníze, tak o co se vlastně jedná? Tak prostě počkej, až to přijde opravené a je to. Koukám, že jestli to už nikde nejde koupit, tak by ti peníze asi fakt byly nanic...

ale propříště ať si všechny doklady nakopírují, z ruky se pouští pouze záruční list, ne účtenky ani doklady o minulých reklamacích.

Které věci jinak umíš? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi jsem to napsala špatně. Brala bych klidně peníze, ale jde mi o to, že starý PSP (ne Slim) těžko už dneska seženu. No s těma dokladama jsem si asi naběhla, ale při 1. reklamaci mi taky všechno vrátili. Jak by jinak mohla bejt ze strany Sony uznaná reklamace? No ale to mám pro příště, protože pokud si to svoje původní PSP přeci jenom vezmu, tak mám takové tušení, že tam půjde i na 3. reklamaci. Když vidíte, jak se k tomu stavěj. Ozvu se až budu vědět, co a jak.

A jinak záleží na tom, co bys potřeboval vědět, že umím.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže PSP už mám doma. Všechny doklady mi byly vráceny v pořádku. Nabíjí se v poho. Baterie vydrží něco mezi 4-6 hodinami hraní (nevím to ještě úplně přesně, protože teď byl v televizi tenis a atletika, takže PSP šlo trochu stranou). Znovu mi byla vyměněna mechanika UMD (ten kryt na UMD měl okolo znaku PSP bílý proužek a teď je trochu do zelena). Ale co je hlavní PSP mi už nevypíná jako o závod. Ještě musím vyzkoušet, jestli pojede bez baterie. K tomu jsem nenašla zatím odvahu. Ale ten největší problém s neustálým vypínáním byl snad odstraněn. Takže díky všem za rady a trpělivost. Kdyby byl nějaký problém, tak bych se ještě ozvala. Hezký den Vám všem.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu