Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CSS klan


Negto

Recommended Posts

co se stalo s CSS funny serverem?

Connecting to 81.0.206.207:27064...

STEAM validation rejected

No podle toho co ti ot píše bych řekl, že server přehodili jen na steam.. takžep okud nemáš steam, tak si tam nejspíš nezahraješ.. :)

Slleper:

Vyzkoušíš si to na našem serveru a kdyby ti to prostě nesedlo, tak si můžeš jenom normálně někdy s náma zahrát :)

Fun servery mě nebaví :P ... only DM, AWP nebo AIM :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vim že to má bejt funny server ale něktrý ty mapy jsou faaakt nudný a nezáživný :P dal bycj tam prostor i pro klasický mapy jako třeba cs_italy nebo assault, klasika s hostage a bombou :) případně nějaký AIM mapy, třeba s deaglama :) AWP klidně ale to mi nejde a nebavím mě xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vim že to má bejt funny server ale něktrý ty mapy jsou faaakt nudný a nezáživný :P dal bycj tam prostor i pro klasický mapy jako třeba cs_italy nebo assault, klasika s hostage a bombou :) případně nějaký AIM mapy, třeba s deaglama :) AWP klidně ale to mi nejde a nebavím mě xD

Server bude AWP/AIM a budou tam i publici + pluginy které by zábavu mohli zvětšit, ale když se neosvědčí, tak se vypnou.

Server je dělaný pro vás a proto se vám bude přizpůsobovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napište sem pls až server zase pojede ;)

Sever už jede + už se nastavuje clan server, takže nejlépe všem v neděli napíšu a zkusíme si spolu zahrát, kdyby jste ještě někoho do klanu našli bylo by to nice :) Jinak jestli máte nějaký typ na jméno klanu ? Zatím vyhrává návrh No mercy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše bych počkal na neděli večer, protože spousta lidí odjíždí někde na víkendy, ale jestli se nás tu sejde dost, tak není problém :)

Dej skype a napíšu tě do topicu :)

(Vždy dám dopředu vědět o CW apod :) )

ja skype neprovozuju :D staci napsat sem(PM kdy a co :) snad budu mit cas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky :) jen nevim jak dlouho tam vydržim ^^

jiank podle mě je lepší mít to před svim nickem např: [C-F] Negto

xD jinak No Mercy - |NoMe| Negto

ale nedával bych to normálníma písmenama ale takový "ty divný" snad víte co myslim :D

E: jinak já budu u cs nejdřív ve středu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Neděli 11.7.2010 ve 20:00 si dáme první trening ..

(Hlavně chcu vybrat první Pětku na CW, ale určitě se všichni prostřídaj :) )

(Upraven název klanu)

Za 1. ... 10 hráčů? Není to trochu moc? :D ... Jsem totiž zvyklej na max počet hráčů 6.. a to ještě tak, že ten 6. skoro vůbec nehraje :D ... Pokud nás bude 10... tak te nebude ani tak klan jako 4fun team.. bez všeho... ale i když to bylo asi na začátku takhle myšleno... no zkusit to můžu.. uvidíme... :D

Za 2. ... můžu poskytnout mumble server ( soukromý ) po dobu mé účasti v "teamu".. IP a port sem klidně hodim... ale heslo si vyžadujte osobně na steamu.. ;)

IP: mumble.clanwars.cz

port:64316

Za 3. ... Přece jenom.. jak píšeš už je nás 9.. tak proč trénink až 11.? proč ne zejtra? :D

Za 4. ... Ten "Fun server" .. možná že se s nim docela dost babráte.. ale nebylo by přece jenom lepší udělat DM na HS strike jako má Reason-Gaming? Nebo normal DM nebo only D2? Fun server...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu