Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký je podle vás nejlepší mp3 player?


Big toe

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já poslouchám mp3 v mobilu(nekamenujte mě) ... koupil sem do něj kartu a stačí mi to(mp3 poslouchám možná tak cestou do školy a z5)... nemám rád po kapsách "zbytečné" věci...

OT: taky jsem to tak vyresil.. neni na tom nic spatneho.. a ani ted, kdyz jsem koupil psp to nehodlam menit:)

jako "mobilni" mp3 doporucuju nejaky SEricsson;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakykoliv iPod a budes spokojenej...Bud nejakej iPod nano ze 2.generace nebo jeste lip jakykoliv iPod Video 30,60 nebo 80gb :) Ja dnes prodal iPod nano 8gb a budu si porizovat za 6000kc uplne novej iPod Video 30gb ;) Bude to muj uz ctvrtej iPod ;) iPod rulezzzz...*love*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 10 months later...
mam zune 2nd gen 80GB, ve spojeni s porta pro je to luxus . . .

Sorry za OT ale není zbytečné probouzet skoro rok starý topic?? :?

---

Jinak ať nejsem uplně off tak já vlastním iPod Video 30GB a řeknu jedno... koupil bych si ho i podruhé i potřetí....... nejlepší přehrávač hudby s velkokapacitní pamětí a přijatelně velkým displejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja musim pozmenim svuj nazor. ke koupi zunu sem se nikdy nedokopal, ale misto toho jsem koupil ipod classic 80gb pak ipod touch 32gb a ted iphone 16gb, ale chci je vsechny prodat a koupit si ipod nano 16gb new generace, protoze iphone ma uz ted moc lidi, touch si vezme asi sestra a 80gb u classica je pro me moc. takzeto dam vsechno pryc a vratim se ke kombinaci k750i a ipod...krasa :) mel sem i creative zen stone plus ale ten ma hroznej zvuk a desne malou pamet protoze 2gb mi fakt nestaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu