Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

pochopil jsem ze gold bude treba jen na multiplayer ale neslevni o neco ? kdyz uz neni treba pro aplikace zrovna tento mesic my konci tak nevim jestli nepockat na lepsi cenu ? zatim jsem o tom nikde nic nenasel .

http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=6076055

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Junior Moderators

Zdravím, taková hra je vždycky rozdělena na několik DVD (nikoliv CD), v tvém případě se tedy jedná o hru na 2 DVD.

Každopádně kdybych měl odpovědět přesně k tvému dotazu, tak to samozřejmě nejde a 16GB DVD (double-sided dual layer) jsou extrémně vzácná a téměř se tedy nevyskytují (a pokud ano, v obchodech je nekoupíš).

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, taková hra je vždycky rozdělena na několik DVD (nikoliv CD), v tvém případě se tedy jedná o hru na 2 DVD.

Každopádně kdybych měl odpovědět přesně k tvému dotazu, tak to samozřejmě nejde a 16GB DVD (double-sided dual layer) jsou extrémně vzácná a téměř se tedy nevyskytují (a pokud ano, v obchodech je nekoupíš).

No já jsem si stáhl forzu, která má právě 16GB, a proto se ptám jestli to jde nějak udělat a případně jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nevím, kterou Forzu myslíš, ale předpokládám, že 4ku. Ta je skutečně na 2 DVD a vypálíš klasicky oba obrazy (.iso soubory) na 2 DVD. Podotýkám, že se jedná o XGD3 hru a pro správné vypalování použij můj návod (odkaz v podpisu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jde nějak nastavit, aby se mi xbox po zapnutí automaticky nepřipojoval na Live?

Nic takového jsem nenašel jako manuální odpojení z Live, odpojit wifi, poté bych ji, ale musel znovu nastavit, nebo family settings - nastavit blokování, ale to se konzole také neodhlásí, až po restartu.

Podotýkám, že mám stejný online i offline profil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim, procital jsem si tento topic, ale jelikoz funguje asi uz nejake 4 roky, tak radsi pisi o radu, jestli se pripadne neco nezmenilo. Mam flashnuty xbox arcade verze jasper, mam nejnovejsi flash tusim LT 3.0 bez potizi mi jdou hry jako FIFA 14, NHL 14, Battlefield a dalsi. Poprve chci vyzkouset se registrovat na Xbox live s tim, ze bych si obcas stahl nejaky update do hry. Hraju predevsim sportovni hry, takze bych stahoval akorat novy soupisky, kopacky a co se nabidne. Ptam se predevsim tedy, kde se mam konkretne registrovat? na strance xbox.com, kde to nabizi ucet od microsoftu? Nemam s timto zadne zkusenosti tak proto se na vsechno ptam. Pripojovat se budu pomoci kabelu, ktery vede z routeru. A jeste jedna otazka, kdyz budu chtit s brachou treba zahrat nejakou hru po netu jenom my dva, tak mozny je, ze bude bann? Nebo kdyz hrajete jen s urcitou osobou a ne po serverecch tak to nehrozi? Vsem predem dekuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Čaues, pokud ty hry pálíš, jak máš (konkrétně na XGD3 je třeba odkaz v mém podpisu), tak ban nedostaneš. Stejně tak nezáleží na tom, jestli hraješ s určitou osobou - vždycky jedeš přes servery Xbox Live.

A ano, účet na Xbox Live vytvoříš na xbox.com, je to ten účet Microsoftu (který můžeš použít třeba i pro Windows 8 apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Ahoj, XBOX mám teprve týden, takže se ještě seznamuji, ale dneska jsem si koupil 7 denní verzy GOLDU ( http://www.mmoboost.cz/product/details/1514-xbox-live-trial-gold-7-dni-eu-us/ ), když jsem zadal klíč na stránkách xbox live, vše proběhlo ok, ale bohužel po zapnutí konzole se mi nikde gold účet nezobrazuje, ani žádné nové funkce nepřibyli. Může mi někdo poradit, zda se ten účet ještě nemá někde aktivovat například v menu xboxu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, XBOX mám teprve týden, takže se ještě seznamuji, ale dneska jsem si koupil 7 denní verzy GOLDU ( http://www.mmoboost.cz/product/details/1514-xbox-live-trial-gold-7-dni-eu-us/ ), když jsem zadal klíč na stránkách xbox live, vše proběhlo ok, ale bohužel po zapnutí konzole se mi nikde gold účet nezobrazuje, ani žádné nové funkce nepřibyli. Může mi někdo poradit, zda se ten účet ještě nemá někde aktivovat například v menu xboxu?

Jedna se o trial kod takze se nejedna o plnohodnotny gold, ale jen zkusebni, co ti zpristupni online hrani, ale treba hry zdarma pro goldy na tento kod nestahnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mám dotaz,koupil jsem xbox360 a k němu mám 1 měsíc live gold..celkem jsem pochopil,že pro hraní her dostupných v goldu zdarma musím do budoucna mít furt zaplacenou tuto službu.Ale jak je to s

Deals with Gold ? tedy zakoupením hry se slevou?

koupím-li hru se slevou, stáhnu ji do xboxu, je ji možné hrát i po vypršení platností členství, tedy bez jeeho další zaplacení?

Díky za odpověď,ale nikde jsem žádné moudro nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu