Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Mam dotaz: Po 3letech co mam xbox, tak jsem teprve ted zacal hrat na LIVE-super vec, jiny rozmer hrani, ale mame s kamaradem maly problem - chat neboli hlasova komunikace.

Jak to presne funguje? Vzdy je takove ticho a pak to cvakne (pripada mi, ze to funguje jako vysilacky). Nekdy nam to spadne a spatne se slysime nebo se neslysime vubec-coz je voproz:(

Vypozoroval jsem, ze pokud hrajeme auta treba sami dva nebo 3, 4 slysime se dobre, ale pokud hrajeme nejake team deatmach ve 20lidech tak je to spatne nebo se neslysime vubec.

Oba mame dostatecne pripojeni k netu.

Jak to resite Vy?

P.S. kdyz vytahnu headset, tak slysim kamarada z reproduktoru (z kina)-coz se mi vice zamlouva, nelze si pripojit jen mikrofon a zbytek slyset s ostatnimi zvuky?

THANKS!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, Migroval někdo na to CZ a dostal ty body jak se kdesi psalo???

Jo, dostal jsem 800MSP... A to jsem migroval jen účet, který nepoužívám, na kterém hraju jsem já debil nezadal věk 18 a více let a tedka nemůžu dělat skoro nic, ani migrovat :( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Němáte někdo prosim vás email na CZ Xbox Live podporu ? Dík ;)

Tak na stránkách ho nemají, ale když jim zavoláš tak ti ho snad řeknou.

[b]Telefonní čísla[/b]


[list]
[*]Bezplatná linka: [b]239 000 459[/b]
[*]nebo 800 142 365
[/list]
[b]Provozní doba[/b]

K dispozici je telefonická podpora. 
[list]
[*]Pondělí – pátek: 09:00-17:00
[/list]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj,

potrebuju poradit s GOLD uctem.

vytvoril jsem si mejla na hotmail pak se prihlasim na live a pokracuju ve vytvoreni uctu, vsechno v poho. Zadam kod pro aktivaci GOLD,taky v poho.

Ale problem je s tim, ze jsem se regnul na ceskej live a tam mam GOLD, takze uplne osekany.

Zkousel jsem vytvorit novy ucet na jina email a tam dat USA a live jede full a jeste s mesicem GOLD zadara.

Proto bych se chte zeptat jak zmenim u toho uctu co ma ted CR live GOLD ucet na ten pro USA, UK... abych mohl jit na facebook atd...s tim GOLD ucetem...

Jde ten kod z karticky nejak deaktivovat pro ten ucet na CR live a prendat ho pak na USA live?? Nebo nejak jednoduse zmenit CR live na USA live...

Snad sem to dobre popsal... Protoze jsem z toho zmatenej...:D

Mocc moc diky za rady...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko,

Nemám moc času na pročítání a je dost možné, že tady tato otázka zazněla, proto se omlouvám za spam :). Nedávno jsem měl flash s verzi 1.6, kde jsem používal activate iso - vše šlo bez problémů, hrál jsem spoustu pálených her a nikdy jsem se nepřipojoval na internet.

Teď jsem si nechal udělat flash LT+ (ten nejnovějši, který si poradí s Ap 2.5) a chtěl bych vědět, zda se mohu v klidu připojit na internet aniž bych dostal ban. Je to teď když mám nový LT+ možné ? Dá se hrát MP hry když si koupím gold členství ?

Omlouvám se, zda se to tady už řešilo, ale nemám čas na pročítání, tak se raději zeptám lidí, kteří se vtomu věnují

dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě to moc zajímalo...osekany je to jako prase:-(

Ahoj,

potrebuju poradit s GOLD uctem.

vytvoril jsem si mejla na hotmail pak se prihlasim na live a pokracuju ve vytvoreni uctu, vsechno v poho. Zadam kod pro aktivaci GOLD,taky v poho.

Ale problem je s tim, ze jsem se regnul na ceskej live a tam mam GOLD, takze uplne osekany.

Zkousel jsem vytvorit novy ucet na jina email a tam dat USA a live jede full a jeste s mesicem GOLD zadara.

Proto bych se chte zeptat jak zmenim u toho uctu co ma ted CR live GOLD ucet na ten pro USA, UK... abych mohl jit na facebook atd...s tim GOLD ucetem...

Jde ten kod z karticky nejak deaktivovat pro ten ucet na CR live a prendat ho pak na USA live?? Nebo nejak jednoduse zmenit CR live na USA live...

Snad sem to dobre popsal... Protoze jsem z toho zmatenej...:D

Mocc moc diky za rady...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dari se nekomu pres Marketplace stahnout hry ze staryho xboxu? Zkousel jsem jich nekolik: Max Payne 2, SC: Chaos Theory, Dreamfall, ...

Vzdycky mi to napise, ze nejsou v mym regionu k dispozici. Ucet mam nastavenej na USA - cesky LIVE by ty hry ani nenabidl - s tim ze pouzivat cz je nesmysl jsem se uz smiril..

Ale safra... Proc by ty hry nemely jit stahnout..? Jiny placeny veci, jako DLC, nebo ARCADE hry mi stahnout slo bez problemu. Ale jakoukoli old-xbox hru jsem zkusil, pokazdy ta sama chyba...

Da se to nejak oblafnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ahoj mám menší otázku. Jsem úplný začátečník co se týče xbox live. Na jednom xboxu mám profil já i můj malý bracha. Chci se zeptat jak je to s placením xbox live gold, když bychom chtěli hrát oba, musím platit každý zvlášť?(možná bude vadit, že on si udělal ČR verzi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mám menší otázku. Jsem úplný začátečník co se týče xbox live. Na jednom xboxu mám profil já i můj malý bracha. Chci se zeptat jak je to s placením xbox live gold, když bychom chtěli hrát oba, musím platit každý zvlášť?(možná bude vadit, že on si udělal ČR verzi)

Ano musite, gold se vaze k uctu, ne ke konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je pro mně dost velké zklamání, koupil jsem xbox hlavně kvůli hraní multiplayeru, nejde se obrátit přímo na microsoft, že by se ty učty nějak sjednotily? protože když bude jeden hrát, tak druhý nebude a za to se mi dvakrát platit internet nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat když sem poprvé zapnul xbox tak sem si vytvořil nějakej účet, na kterej se mi teď přičítaj géčka, a teď přišla chvíle kdy bych chtěl začít hrál na xbox live, tak sem se zaregistroval na www.xbox.com a když se na x live přilásím na ten vytvoření účet na xbox.com budu tam mít ty géčka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat,nevite jak je to,jeden profil mam uk,druhy profil cz,na cz uctu mam nastavenou kreditku pro kup veci ale ja bych chtel koupit pres live gold na kreditku ale na tom uk,tak jestli nebude nejaky problem a muzu nastavit na tom uk stejne tu kreditku jak na cz.dekuji za odpoved?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando,

mám XBOX asi týden a už spekuluji jak jej otevřít.

XBOX jsem si otevřel - tzn. porušil pečetě atd... to mě ani tak netrápí. Horší by byl BAN.

Mám mechanilu Lite-on s FW 9504 tzn. čekám kde najdu FW LT1.1 a flashnu.

Chci hrát on-line. např. COD6 atd... jak to tak vidím, tak Flash LT+ 1.1 by mě měl zajistit, že nemusím hry kontrolovat a patchovat. Hry s patchem nelze hrát on-line je to tak ?

Je to tak, že mohu hrát on-line s LT+ 1.1 a nemusím patchovat hry ? S tím, že se budu modlit, abych nedostal BAN.

Dále, lze BAN nějak zrušit ?

díky moc za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu