Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Dobrý den, zaregistroval jsem si gamertag na Xbox live pricemz jsem pouzil Live account, ktery jsem pouzival dlouho predtim. Coz vedlo k tomu ze mi nedal na vyber ani country hodil mi rovnou United States a ta registrace prosla tak rychle ze mi automaticky hodil silver ani ten Gold ani trial mi nenabidl. Zajimalo by me par veci

1) Jaky vliv ma moje nastaveni zeme na USA (Budu hrat na USA serverech? Muzu kupovat US-only Microsoft Points nebo tak neco)?

2) Obsahuje konzole nejaky kod nebo mechanizmus na zjisteni regionu mimo Live ucet? Treba ze moje konzole byla urcena pro prodej v Nemecku tudiz se ridi regionalnimi omezenimi Nemecka?

3) Pokud vim country se jiz po registraci neda zmenit a take vim ze Ceska Republika ma byt podporovana az na podzim, muzu nejakym zpusobem zrusit online GamerTag co mam na USA a vytvorit ho pak znovu na CZ?

4) Kdyz mam na Xboxu 5 profilu a jen jeden plati Live Gold, maji z toho ostatni nejaky uzitek? Nebo je to jen vstupenka do multiplayeru pro ten jeden dany profil?

+ Otazka do pranice:

Kdyz bych pripadne pockal na oficialni podporu Ceske Republiky myslite ze Microsoft vyuzije sve proslavene taktiky "co neni podporovano je zakazano" tudiz Ceska Republika bude mit pristup asi jen k 10% nekonzistentniho obsahu Live? Jako je tomu u Bing a spousty dalsich jejich sluzeb? (Taky duvod proc mam na Live uctu United States)

Diky za odpoved :cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Možná je toho víc, ale vím jen o těch MS bodech, který musíš správně kupovat US, jakékoliv jiné ti účet nebude podporovat.

2. Toto přesně nevím, ale myslím si, že se řídí zemí, pod kterou jsi se registroval, ale je to fakt jen domněnka, tohle neber jako potvrzenou odpověď.

3. MS prohlásil, že stávající čeští uživatelé s LIVE účty registrovanými pod jinou zemí budou moci své účty převést na české, takže v tomhle by problém být neměl ;).

4. Gold se vztahuje jen ja jeden profil, takže online budeš moct hrát jen s tím jedním účtem. Co se týče zakoupených Arcade her a DLC, tak by měly být funkční na všech profilech na daném xboxu.

Možná raději počkej, jak se k tomu vyjádří ostatní, ale až na bod 2, kde si nejsem jistej, by měly být odpovědi správné :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je ten prevod nejak oficialne potvrzen? Zajimalo by me jestli muzu koupit MP z ebay u kterych je "Valid with US accounts only. (Compatible only with USA region console.)" ... Protoze vychazeji nejakych 1000MP za 100kc, zatimco jakekoliv jine treba UK stoji 3x - 5x tolik. A jestli by mi pak zustaly po prevodu na CR :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, převod je oficiálně potvrzen, ale o tom, jestli zůstanou body, nikdo nemluvil. Řekl bych však, že jo, protože důležitý je, aby ti xko ten kód vzalo. Jakmile jsou body v xku, tak už je asi jedno, o jakej region jde. Nejsem si ale taky jistej, protože potvrzený to nikde není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč kupovat v kamenném obchodě,když takle platbu vyřídíš buď doma nebo zajdeš na pobočku ;) (a neplatíš žádné poplatky) http://console-forum.net/showthread.php?t=63281 . Kód ti příjde na mail a jen to naťukáš a je to v pohodě .

//: Dema nejsou o moc dřív na goldu ,ale je to výhoda :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Neboj, na amerických serverech hrát nebudeš. Nebudeš hrát ani na evropských, až na malé výjimky Live nepoužívá servery, ale P2P připojení, hráči se mezi sebou spojují sami.

2) IMO spíš problém hry, když si koupíš hru v Německu, bude cenzurovanější, než když si koupíš hru jinde. Viz. Fallout 3 a Austrálie.

4) Arcade i DLC opravsu jsou funkční na všech účtech na dané konzoli, multi-player ne, ten je pro každý účet zvášť. Ale když si Arcade hry a DLC přeneseš na jinou konzoli, musí být připojena k Live, aby jsi je mohl používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu