Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Junior Moderators

Odinstaluj nainstalované hry nebo dema her na hardisku, pokud jsi nějaké nainstaloval.

Jak velký máš hardisk v Xku?Pokud máš jen 4GB HDD tak to ti moc nepomůže!

http://support.xbox.com/cs-CZ/games/xbox-games/manage-game-library

http://support.xbox.com/cs-CZ/games/xbox-games/manage-games-data

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

mám stejný problém ale u mě trvá všechhny testy zkušeni ale když du do dasbordu tak vše ok když zapnu hru log se mi to nemužu na livko zmačnu Guild conect to xbox live a napiše neco podobného jako u Werbb a když du znova na dasbord tak ok napíše že se připojuji na livko a vše ok nwm k.... co stim porad pls KeNny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 months later...

prosim o radu..zkousel jsem to tu procitat,ale je tu toho moc a uz se v tom nevyznem..

mam xbox360 a nikdy jsem nebyl na xbox live,hraji jen na vypalenych dvd..ted bych se tam chtel jit podivat ,ani nevim jestli si muzu jen zahrat treba jen dema nebo fifu proti nekomu..mam flash LT + 3.0 a moje otazky jsou :

muzu jit na live abych nedostal ban,co vse tam muzu delat s flashem a pokud uz ten ban dostanu,staci si neco v ixku prehrat,nebo uz je k nicemu? (to bych ani neriskoval a nesel tam)..pokud prijdu o nejake G body,mi nevadi ani nevim k cemu jsou..diky za rady ..doufam ze jsem to napsal srozumitelne..jsem na to lama :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim o radu..zkousel jsem to tu procitat,ale je tu toho moc a uz se v tom nevyznem..

mam xbox360 a nikdy jsem nebyl na xbox live,hraji jen na vypalenych dvd..ted bych se tam chtel jit podivat ,ani nevim jestli si muzu jen zahrat treba jen dema nebo fifu proti nekomu..mam flash LT + 3.0 a moje otazky jsou :

muzu jit na live abych nedostal ban,co vse tam muzu delat s flashem a pokud uz ten ban dostanu,staci si neco v ixku prehrat,nebo uz je k nicemu? (to bych ani neriskoval a nesel tam)..pokud prijdu o nejake G body,mi nevadi ani nevim k cemu jsou..diky za rady ..doufam ze jsem to napsal srozumitelne..jsem na to lama :-)

S flashem můžeš ban dostat kdykoliv, a je jedno jestli hraješ pálené nebo originální hry, a jestli dostaneš ban, tak ho nijak nezrušíš nesmažeš, prostě si potom na live už neškrtneš, samotná konzole bude použitelná na offlie neboli singleplayer popř. Co-op :) pokud se v něčem pletu opravte mě někdo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za rychlou odpoved..pouzitelna offlin znamena ze tak jak hraju doma doted budu moct hrat nadale,jen uz nikdy nebudu moct s timto ixkem na live? to by mi nevadilo..

co-op netusim co je..

ano, s banánem můžeš hrát tak jako do teď, co-op je hra s více lidmi, například 4 lidi na jedné konzoli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

ahoj, na xboxu moc nehraju ale zajímá mě jedna věc - mám ho nově upravený (nejnovější flash) - zajímalo by mě, jestli je nebezpečný hrát on-line pálený hry (nepáleno na upravené mechanice) a je velká pravděpodobnost, že dostanu ban? a druhá část dotazu - když si koupím GTA 5 originál - můžu hrát (v podstatě i ostatní origo hry) on-line bez problémů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, na xboxu moc nehraju ale zajímá mě jedna věc - mám ho nově upravený (nejnovější flash) - zajímalo by mě, jestli je nebezpečný hrát on-line pálený hry (nepáleno na upravené mechanice) a je velká pravděpodobnost, že dostanu ban? a druhá část dotazu - když si koupím GTA 5 originál - můžu hrát (v podstatě i ostatní origo hry) on-line bez problémů?

pokud vím, tak nikdo zatím neví podle čeho MS banuje, ale s flashlým xboxem je jen otázka času kdy banána dostaneš, i když hraješ originál hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vím, tak nikdo zatím neví podle čeho MS banuje, ale s flashlým xboxem je jen otázka času kdy banána dostaneš, i když hraješ originál hry.

škoda, kdybych to věděl na začátku, tak ho ani nenechám flashovat. Jinak ten ban - jde to nechat odstranit, nebo jsem pak navždy nahranej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám xbox slim a stále flash LT 2.0 (já vim, že jsem zaostalej icon_biggrin.gif ale mel jsem hodne her takže se mi nechtělo přecházet na LT 3.0). Dotaz je takovy, dnes mi prisel batman arkham origins collectros edition a jsou k tomu na stahnuti DLC. Na Live jsem se zatim nikdy nepripojoval, mohl bych se pripojit a stahnout ty DLC nebo dostanu Ban a nebudu si moct vubec zahrat? O multiplayer mi nejde jen o ty DLC, díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu