Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

Zdravím, rozhodl jsem se připojit xbox k internetu a hrát live. Xbox jsem připojil přes kabel (spojil xbox a router), v xboxu najel na network settings, zadal IP, BRÁNU, MASKU, DNS PRIM., DND SEK., dal test connection. Náhle mi vyskočí hláška "There is problem with your connection. Select more info for a description of the problem and how you can fix it." S jejich radami si nevím rady, hlášení mi vyskakuje takové:

W:0000-000B

X:8000-108D

Y:0000-0000

Z:0000-0000

ID:0001-0004

L:8007-0435

T:Wired

A:IP/MASK (vše konkrétně)

G:BRÁNA

D: DNS PRIM./DNS SEK.

Možná mám jen špatně IP (původně jsem si vše zjistil z příkazového řádku cmd, kde jsem napsal ipconfig, ale vyskočila mi také hláška. Tak jsem si našel email od poskytovatele a opsal IP,MASK atd.) Nevyznám se v tom a byl bych šťastný za každou malou radu.

Děkuji moc za přečtení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

1.Chtěl bych se zeptat, jestli mám možnost stáhnout hru zdarma u Goldu, třebaže ho mám jako nový uživatel pouze na 1 měsíc zdarma k vyzkoušení?

2.Budu moci stahovat hry zdarma když si koupím Gold na 3 měsíce?

3.Stahování her zdarma je podle mého výběru nebo microsoft vždycky něco nabídne sám? A pokud hry nabízí, stojí vůbec za to? :-)

Díky za odpověď, popř. link, kde bych si to mohl načíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

1. Nevim,vyzkousej a uvidis

2. Ano,jsou 2 hry mesicne 1-15 jedna a 16-31 druha,ale nevi se jak dlouho tato akce jeste bude

3. Microsoft, zalezi co nabizi,ja stahl skoro vsechny az na par vyjimek

Vse o Gold hrach od spusteni akce je zde http://console-forum.net/tema/158260-hry-zdarma-pro-majitele-zlateho-clenstvi/page5

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mám dotaz, kamarád má falsh LT 3.0 a rozhodl se, že to riskne a bude hrát přes live než mu dají BAN, objevil se nám ale nějaký problém, když jsme si přihlásili na live, všechno šlo ok, pak xbox udělal aktualizaci a live po nás vyžadoval nějaké vyplnění mailu a tel čísla ( přitom live už měl dáávno zaregistrovaný) tak jsme na všechno dali cancel, spustili gta V dali jsme online mod, udělala se další aktualizace, a pak se objevilo, že jsme se připojili na live, a pak že nás to zase z live odpojilo..

do toho vyskočila tabulka, že se nemůžeme připojit na live ( přesně teď nevím co) ale nic o BANu tam nebylo, nevíte co s tím ? díky

...píše to něco jako "sorry this profile can't connect to Xbox live on this console. To fix it, download it again"

Poraďte prosím díky

Upraveno uživatelem dan159
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli někdo poradí, na problém s prodloužením členství v Xbox live Gold. Měl jsem při zakoupení konzole členství na 1 měsíc zdarma a potom jsem chtěl prodloužit na další měsíc. Dokonce jsem i kontaktoval support a tam mi řekli, že mám vše nastaveno a půjde to automaticky každý měsíc. Když jsem to ale dle návodu zkusil zrobit v konzoli, nic se neděje a členství nejde prodloužit. Nevím co dělám špatně. Díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přihlaš se na xbox live v PC. Po přihlášení vlevo nahoře => Můj účet => Subscriptions =>

No a potom jde o to, co tam máš, buď tam máš zadaný typ platby atp nebo tam máš buy xbox live gold, kdy ti vyprší současny gold ...

Pokud by jsi tam měl aktivní gold tak pokud tam máš cancel auto renewal tak by jsi to měl mít nastavený na automatický kupování goldu každý měsíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to vezmu postupem xbox web page - přihlásit - můj účet- předplatné, tak tam nemám vůbec nic a původní gold mi vypršel už někdy začátkem ledna 2014. Kartu mám nastavenou, ale divný je, když vlezu do úpravy platební karty, tak tam musím pokaždý zadat bezpečnostní kód?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi na stránku Xbox Live > Sign in (přihlaš se) > My account > Subscription > Buy xbox live gold > Zeptá se tě to jakej chceš vybrat, jestli na měsíc nebo na rok ... > Pak pokud máš zadané platební údaje, tak potvrdíš platbu a máš gold. Pokud zkusíš to s tím Cancel Auto Renewal a bude to tam, potom by mělo být vše jak má být :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
když si budu zakládat učet na live tak jaký je lepší? US nebo UK? vůbec nevím jak to tam je

US má nejvíc možností, takže já osobně doporučuju ten. Má to ale jeden velký háček - nemůžeš na něm stahovat dema kvůli jinému regionu (NTSC). Na druhou stranu můžeš ale na US účtě využívat Xbox Gold zdarma na 1 měsíc (permanentně), což mě osobně rozhodování urychlilo. Hlavně nezakládej český, tam je možností opravdu málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůbec žádný dema? jinak sem nekde cetl ze cenove je tam nejaky rozdil ve hrach nebo něco takovýho. a ty hry zadarmo co teď bývají tak jsou na obou účtech? jo a ještě.. kdyz budu mit ucet treba US tak region konzole muzu mit furt czech? zítra mi má právě dojít tak abych zbytečně nečekal než poradíte :D

Upraveno uživatelem dany_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Některá hry/dema stáhnout půjdou, protože jsou Multiregionové (např. World Series of Poker mi funguje), ale většina nepůjde. A ano, když budeš mít US Live účet, budeš pořád moci hrát klasické koupené / pálené hry jako obvykle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi na stránku Xbox Live > Sign in (přihlaš se) > My account > Subscription > Buy xbox live gold > Zeptá se tě to jakej chceš vybrat, jestli na měsíc nebo na rok ... > Pak pokud máš zadané platební údaje, tak potvrdíš platbu a máš gold. Pokud zkusíš to s tím Cancel Auto Renewal a bude to tam, potom by mělo být vše jak má být :)

No ale když tohle udělám na xbox web page, tak mě to stejně při pokusu o koupi xbox live gold směřuje na zakoupení goldu přes konzoli!!?? Asi jsem trochu natvrdlej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu