Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Zdravím stal se mi problém koupil sem si live přimo na stránce xboxu jenže žádný změny tak sem to koupil přimo v xboxu a kouknu na učet a strhli mi 2 x livko na 1 měsíc tak sem to jedno zrušil napsaly mi že do 7 dnu i vráti peníze a livko šlo pak mi vypadl internet na 5 minut stahoval sem hru metro last night a member mám free ale ta hra se dostahovala ale když chci jt hrat multiplayer tak mi to píše že nemám live... nevíte kam se mám obrátit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • Moderators

Pokud si hru koupíš, zůstane ti natrvalo. Pokud bys ji chtěl hrát online, musíš si platit zlaté členství.

Verze na DVD a ze Store jsou totožné, placku můžeš kdykoliv prodat, zatímco verze ze Store je vázaná na účet, ke kterému byla hra zakoupena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravím mám opět problém s registrací na xbox live (360)... už mám jeden funkční účet na xbox live a ostatní nejdou připojit.....hlásí mi to chybu 807b0193 a při kontrole připojení se mi zobrazuje žlutý vykrřičník (viz. foto) .... Kolik můžu mít na konzoli účtů v xbox live??? díky za odpověď

post-78527-14687195046069_thumb.jpg

další hlášky co se mi zobrazují.... :-(

post-78527-1468719504835_thumb.jpg

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Na vysvětlenou, nevím přesně jestli je počet profilů, které můžeš mít na jedné konzoli vytvořemé, limitován nějakým množstvím, ale jsem si jistý, že těch profilů můžeš udělat víc, než je členů ve tvé domácnosti. Ne každý přitom musí být zároveň spárovaný s Live, to už je volba uživatele. Nebavíme se teď o zlatém (Gold) členství, to je jiné téma.

Obrázek č.1 a zároveň č.3 tě informuje o nějakém omezení na tvém připojení k internetu. To připojení je funkční, ale je tam nějaká limitace. Pro bližší detaily bys musel stisknout tl. "Y" na ovladači, tak jak je v nápovědě na obrázku č.1.

Obrázek č.2 tě informuje o tom, že účet, který se snažíš použít pro nějaký XBLive profil, je spojený už s jiným profilem a ať zvolíš jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano, každý offline profil může být přihlášen k Live. Každému ale musíš vybrat unikátní profilové jméno a přidělit unikátní e-mailovou adresu.

Jestli tím, že ti to nejde, myslíš tu hlášku z obr. č.3, tak jsem ti v přípaspěvku nad tvým vysvětloval, že snažíš asociovat účet Microsoft k nějakému profilu, přičemž tento je již asociovaný k jinému profilu a proto to nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • Moderators

No pokud se ti provedl update dashboardu (předpokládám na aktuálně nejnovější verzi 17511), tak se ti provedl z internetu a to by znamenalo to co jsem psal, že spojení do internetu je funkční.

Nebo kde přesně ti to hlásí tu chybu 8C30002?  (kdyžtak sem dej screen).

Případně, podívej se SEM, jestli něco z toho nemůže být tvůj případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je ta konzole nějak modifikovaná? (RGH apod.).

Zkus dle odkazu z mého předchozího příspěvku ověřit, že na konzoli není zapnuté filtrování obsahu.

V poslední řadě zkus TUTO nápovědu (s ohledem na kód chyby viz. tvůj poslední screen).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zkoušel jsi to s tou e-mailovou adresou a účtem Microsoft?

Oni teď zvýšili bezpečnost účtů a všechno několikrát ověřují. Přečti si odkaz z mého posledního příspěvku. Začni tím, že si vytvoř účet Microsoft (pokud už nemáš), udělej to z webového prohlížeče PC, když ti to nejde na konzoli. Jakmile ho budeš mít a bude ověřený, použij přihlašovací údaje v konzoli namísto toho, abys ten účet zakládal v konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu