Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

Myslíte si, že jakmile začne na podzim existovat český Live, budou se kupovat MP extra pro Českou republiku? A budou mít stejný kurz jako v UK?

Ještě jednou díky.

EDIT: Jinak, v UK Marketplace GTA IV stojí 19.99 GBP, takže bodů asi stejně. Datáče pro GTA IV stojí po 1600 MP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak já už opravdu netuším, jak připojit svůj profil k LIVE. Snažím se už druhým týdnem připojit k LIVE, ale vždy mi xbox vyhodí hlášku, že připojení k LIVE je momentálně nedostupné a ať to zkusím později. Zkoušel jsem test připojení, ten se připojil k internetu, ale k LIVE ne. Nakonec jsem tento problém vyřešil (nastavil jsem vše potřebné v routru) a nyní test proběhne v naprostém pořádku, přesto mi xko furt hlásí, že registrace na LIVE je momentálně nedostupná. Opravdu nevím, proč to nejde, zkouším to ráno, odpoledne i večer už několikátej den, tak přece jim to nemůže fungovat 5 hodin z celýho týdne ne? Už si fakt nevím rady, nějaké nápady?

Jinak neposílejte mi prosím odkaz na registraci přes PC, tím se sice na LIVE dostanu, ale vytvoří se zcela nový profil, kdežto já potřebuji na LIVE dostat svůj offline profil, na kterém už mám nějaké gamerscore.

Všem moc díky za pomoc, snad někdo bude vědět, co s tím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem teď nedávno ten samý problém , ale nakonec jsem si řekl, však co za GS si nic nekoupím ani za to nic nedostanu tak jsem si přes LIVE(na xku) vytvořil úplně nový profil s novým emaielem a už to šlo . Hold se možná budeš muset GS vzdát :) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, všichni jste vedle :P, jen jednoho uživatele obdivuju :cheesygrin:, jedná se o uživatele janko580, který mi poradil přes PM. Veškerá sláva pro teď patří jemu, protože vyřešil to, co jsem už začínal považovat za nevyřešitelné...ne sry za tu chválu, ale mám fakt po týdnu nesnází takovou radost, že si nemůžu pomoct :D.

Tenhle návod na LIVE by jste si mohli poupravit, protože funkční registrace funguje pod zaregistrovaným mailem na http://hotmail.com. Já jsem to dokola zkoušel bez úspěchu na gmailu, ale stačila jen registrace s novým mailem a vše už šlo jako po másle a bez jakýchkoliv problémů ;). Takže všem, komu to dělá neplechu, tak se běžte šupky dupky registrovat na hotmail a zaručuju funkčnost.

Bylo mi líto 12k GS a jsem rád, že jsem se nevzdal :). Ještě jednou velké díky uživateli janko580 (můj nynější hrdina :lol::lol:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, já myslím, že tím to nebude, protože v tuhle hodinu už jsem to zkoušel dříve a nešlo to. Navíc registrace byla malinko jiná. Po zadání mailu mi xko napsalo, že už je to existující Windows Live ID, takže jsem musel zadat stejný heslo jako na mail a pak to teprve pokračovalo stejně jako původní registrace, takže změna tam určitě je. Možná prostě třeba teď od prázdnin chce Microsoft prosadit svoje mailovky, proto to dělá tímto způsobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj asi sem naprostej idiot ale nejde mi se připojit do xbox live, uz sem si kvuli tomu zalozil ucet na hotmail, zalozil sem si i ucet na xbox.com updatoval dashboard, ale proste nic, jsem bezradny. Postupoval sem dle navodu a dostanu se ke kroku 4 dal ne. pritom pokud zkusim spojeni v settings tak je to ok. Bud mi to pise hlasku ktera zde byla jiz nekolikrat recena a to ohledne nedostupnosti v dané lokalite.

Dokáže mi někdo prosím poradit jak do xboxu dostanu profil který jsem si založil na webu abych mohl využívat xbox live? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

nakratko jsem si zaridil XBL a omylem jsem zadal jako zemi puvodu Francii...(bot jsem puvodem francouz neresil jsem to) Problem ale je, ze ted kdyz chci prodlouzit XBL nemuzu to udelat s UK/GB kody, ktere jsou tu levne a rychle k dostani...

Ma otazka tedy je, kde muzu zmenit svoji LOCALE z Fr na GB popr. US? Abych mohl hrat normalne po LIVE....

Hledal jsem to, ale nikde nenasel....

Vrele diky za pomoc....Z nehrani BF:BC2 uz mam abstacek... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud myslíš první měsíc od založoení live účtu, kdy máš zdarma gold členství tak ne. Neplet si GOLD a MS points. GOLD obnáší, že budeš moc hrát online a stahovat různý material z marketplace, který je jen pro GOLD členy. Tím myslím například nový dema apod. ... postupem času budou uvlněný i pro silver členy. Oblečení pro avatar jsou stále zpoplatněný za MS points, který si budeš muset pořídit za peníze.

// Pokud budeme brát v potaz, že ti jde o oblečení, který normálně neni zadarmo. Tím myslím i bez gold.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin nepochopil jsem aj to myslel tak když mám novej xbox a vyplnuji udaje pro xbox live a dam na 1 měsic zdarma tak jestli po dobu toho jednoho měsíce muzu na marketplace stahovat dema obleceni pro avatara atd. a nebo to je jenom pro hrani online ten zdarma chápes :D jo sory ty myslis ze dema muzu stahovat s gold a kupovat veci muzu za ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu