Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

Čau všem, chtěl bych poprosit o radu. Rozhoduji se mezi koupí PS3 a Xbox 360. Vlastním PS2, na kterém doteď hraju převážně jen Fifu 10 a občas GoW 1, 2 a pak Wiičko, na kterym hraju defakto jen když je nějaká hravá návštěva :-) PS3 nebo Xbox 360 chci koupit hlavně kvůli Fifě a NHL a hraní online. Mám i pc, ale přijde mi prostě, že konzole je konzole navíc loňská Fifa mě na pc moc nebrala. (uvidíme jak ta letošní). Otázka zní - pro hraní online Fify nebo NHL je lepší komunita na Xbox nebo na PS3? Kterou konzoly by jste doporučili pořídit z hlediska online hraní? P.S. dotaz jsem hodil pře pár dny do PS3 sekce, ale byla jen jedna odezva. Když tak mě nekamenujte jestli jsem to fouknul do špatnýho vlákna ;-) Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 2 weeks later...

zdarte

jsem 2 dny novy xkař a už si nevim rady chci jit na LIVE ale když dam TEST spojeni tak mi to napiše že mam NAT moderate a tak sem studoval a zistil sem ze to mam změnit Open ale na youtube su navody jen kdyz mam router ale ja mam jen modem a tak mě to ve 4kroku registrace napiše že to nyní nefakčí vite co stym? To si musim koupiť router? nebo vi někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu