Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

zdravim potreboval bych pomoct s pripojenim na live nedavno jsem si poridil xko z 2ruky a vim ze jsem se pripojil na live z uctu predchoziho majitele tet jsem si prinesl hdd 250 a chtel si zalozit ucet ale hlasito ze mam NAT moderate vim ze pisete ze se to ma zmenit UPnP na enable ale ja jsem asi blbej nikde tudle polozku v routru nemohu najit mam Any data AWR501L nema snim nekdo zkusenosti mockrat dekuji

VYRESENO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám takový malý problém s připojením na xbox live, mám koupený Xbox od nějakýho dědy, tak tři měsíce a nyní jsem se chtěl připojit na xbox live, avšak nemůžu se připojit, píše mi to stále chybu s připojením, avšak jsem udělal vše co jste zde psali a nic nefunguje, nevím si již rady, zkoušel jsem i u kamaráda, nejde.

Děkuji předem za všechny odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam dotaz ohledne DLC na neflashnuty konzoli. V pripade, ze se mi konzole odporouci do vecnych lovist (ani v servisu ji nedaji dokupy), budu muset zaplaceny DLC balicky kupovat ke hram znova, pri stahovani na nove konzoli, pod stejny profil? Nebo to funguje obdobne jako na steamu, ze se mi vse pri prihlaseni stahne znova pod dany profil? Predem diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se přihlásíš na nové konzoli na původní profil, tak máš poté všechny dříve zaplacené věci ke stažení již zadarmo ;). Jen si myslím, že při dalším používání čehokoliv takto staženého je nutné být stále připojený na LIVE, jistý si nejsem, ale i tak by to problém být neměl :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdarec, ten live na mesic zdarma po registraci funguje? poprve jsem se dnes prihlasil na live a jelikoz se neslo regnout na konzoli tak sem se regl na pc a pak se jen na konzoli prihlasil a hned me to hodilo ze mam xbox live silver ..zadny gold tam na vyber nebyl...jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, ten live na mesic zdarma po registraci funguje? poprve jsem se dnes prihlasil na live a jelikoz se neslo regnout na konzoli tak sem se regl na pc a pak se jen na konzoli prihlasil a hned me to hodilo ze mam xbox live silver ..zadny gold tam na vyber nebyl...jak na to?

tak jsem to zkusil jeste jednou v noci a s hotmailem a uz mi to dalo gold na mesic.. byla chyba nekde u nich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.Mam problem,kdyz chci pripojit 2xboxy,zaroven na LIVE,tak mi nejde ani jeden.

Kdyz pripojim jeden,tak v pohode muzu parit,ale jak pripojim druhy pres router,tak mi spadne net.

Mam od UPC 10MB,tak si myslim,ze rychlosti to neni,ale tou IP adresou. Muzete mi nekdo poradit,jestli je to vubec mozne,zprovoznit obe xka na live? Zkousel jsem menit rucne na jednom koncovy cislo ip adresy a stejne to neslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz sem mel PS3,stacilo hrat online pres wifi,zadarmo. Tak me zajima,jestli to stejne funguje i u Xka,nebo jestli si musim platit LIVE abych mohl byt stale online. Snad uz sem to napsal lip :D
Aby si byl online, tak nic platit nemusíš. Pokud chceš hrát multiplayer tak si musíš zaplatit GOLD.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby si byl online, tak nic platit nemusíš. Pokud chceš hrát multiplayer tak si musíš zaplatit GOLD.

Diky moc,presne to sem potreboval vedet. Musim rict,ze to Windows nemaj moc dobre vymysleny s tim LIVE. PS3 je v tomhle ohledu lepsi. Radsi si zahraju zadara pres wifi nez mit Xko pripojeny na net a jeste k tomu si platit GOLD :( A jeste se chci zepat,na jak dlouho mi ten GOLD vystaci kdyz bych chtel hrat MP kazdy den?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu