Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2011


Luckass

Recommended Posts

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Po prvním zápase mám tyto dojmy:

+ Hity jsou mnohem těžší a to je dobře

+Vhazování je opravdu awesome ;)

-Celkový gameplay je pomalejší a to mně opravdu nesedí

-Přihrávky po klasickém zmáčknutí R2 jsou celkem pomalé

Toť zatím vše, teď se jdu vrhnout na HUT :)

EDIT: 2:11 HUT se mi zde líbí možná více než ve Fifě, uvidíme, jak to bude ve full verzi, ještě se mi nepodařilo dát gól tak, aby se šel radit rozhodčí s videem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšeš, hra mi přišla pomalejší. Při nahrávkách jako by se hráč úplně zastavil (a to i ten který nahrávku přijal). Nahrávky jsou těžší a jen jednou se mi podařila přímá nahrávka z křídla brankovištěm a stejně mi to chytil. Přijde mi, že moje oblíbená kamer ICE je asi blíže ledu protože mi to přijde všechno větší. Na začátku třetiny je led čistý a dle uběhnutého času se fakt mění povrch ledu, což je real... ale až mi to práskalo do očí.

Hity jsou super, je těžší dát dobrej hit a publikum to řádně ocení. Asi při dvou hitech odletěla hráči hokejka. Líbilo se mi, že hráči CPU při obraně jezdí se svým hráčem kterého brání, tak nějak to bylo víc vidět a působilo to fakt hokejově.

Střílel jsem od modré a můj hráč pak střelu klasicky tečoval mezi betony golmana ---- VIDEO ROZHODČÍ ---- proběhl replay situace, 3x (ruzná kamera), debata o komentátorů o tom zda to byla teč nebo úmyslné kopnutí do puku. Animace rozhodčího a rozhodnutí --- gól platí.

Taky jsem docílil druhého prodloužení, takže jsem odehrál tři třetiny. Myslím, že mohli nechat jeden celý zápas.

Na hru se těším, změnila se a to je dobře, protože si stejně zvyknem a budem to hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi to dost líbí, je to celkově reálnější a promakanější. Podle mě to za to stojí.

Jinak já už jsem NHL dlouho nehrál, natož na konzoli, tak jsem byl rád za vítězství s jednogólovým rozdílem :D. Jeden jsem inkasoval, druhý dal. Naštěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v plné to bude v cz pochopíš líp ale jinak zjednodušeně řečeno :

máš nějaké karty hráču a hraješ s nima(různé turnaje) za výsledky dostáváš puky a za ty kupuješ nové hráč/kartičky a upgrade-i třeba rychlsot atd a kupujes jeste prodlouzeni kontraktu treba na 10zapasu atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já takové mody moc rád nemám, ale tenhle mě docela chytil. Navíc je tam i něco jako aukce těch karet (bid/buy out) a výměny. Např. když jsou dva hráči z jednoho klubu tak jejich "chemistry" je podstatně větší, takže sehnat dalšího hráče do lajny bude i o obchodu.

Jinak mi celkem sedla rychlost hry, je to pomalejší ne jak NHL10 nahoru dolu jak rakety.

edit: ještě je tam v modu ULTIMATE TEAM možnost "Invite friends to demo", tak to pošlete někomu z přátel a pokud si pak hru koupíte, dostanete v plné verzi nějaké karty jako bonus. Pokud v DEMU porazíte v Turnaji i team Kanady, tak získáte s plnou hrou LEPŠÍ Team Reward Pack.

edit: teď ještě koukám, že je tam i karta na velikost stadionu, tak to je mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já takové mody moc rád nemám, ale tenhle mě docela chytil. Navíc je tam i něco jako aukce těch karet (bid/buy out) a výměny. Např. když jsou dva hráči z jednoho klubu tak jejich "chemistry" je podstatně větší, takže sehnat dalšího hráče do lajny bude i o obchodu.

Jinak mi celkem sedla rychlost hry, je to pomalejší ne jak NHL10 nahoru dolu jak rakety.

edit: ještě je tam v modu ULTIMATE TEAM možnost "Invite friends to demo", tak to pošlete někomu z přátel a pokud si pak hru koupíte, dostanete v plné verzi nějaké karty jako bonus. Pokud v DEMU porazíte v Turnaji i team Kanady, tak získáte s plnou hrou LEPŠÍ Team Reward Pack.

edit: teď ještě koukám, že je tam i karta na velikost stadionu, tak to je mazec.

já doufám že rychlsot půjde změnit protože toto je absolutně nereálné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako docela dobře se jim to povedlo :) Systém vhazování je dobrej :) Jinak hoši co znamená v tom ULTIMATE, když si kliknu na svojí lajnu a jsou tam mezi něma takový ty čáry?? Mám skoro všude červený, jen u jedné strany zelený a všiml jsem si, že oba 2 jsou z pittsburghu...Tak co to znamená..dík :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zas tahle pomalejší rychlost hry vyhovuje,ale změnit si myslim by to jít mělo,jinak ty čáry u každýho útoku znamenaj jak si hráči rozuměj na ledě,to znamená,že by neměl bejt v jednom útoku hráč z NHL a např. z extraligy a taky by neměli bejt všichni tři třeba střelci,ale třeba jeden střelec,tvůrce a technickej hráč,aspoň tak jsem to pochopil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu