Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2011


Luckass

Recommended Posts

Už někdo sundal kanadu ?... ja se dostanu do semifinale a konec.... :D... jinak rychlost je ok... akorat me stve kdyz mi vyleti z ruky hokejka... a nebo kdyz se snazim pritlacit hrace na mantinel a on se zacne prat :D... nehral sem nhl 10 takže pro mě je to od 09 dost dobrej skok... ;) Jinak taky me zajima jak to bude s tema kartama... jestli neprodlouzim hracovy contract... tak mi logicky odejde... ale jestli jako zmizi z decku ? A pak budu muset zase čekat než ho lootnu někde v boosteru ? :D nebo se na něj dá zámek ?... no a pokud to chápu dobře tak každej hráč má karrierni "body"... a když vyprší tak jde do důchodu ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Už někdo sundal kanadu ?... ja se dostanu do semifinale a konec.... :D... jinak rychlost je ok... akorat me stve kdyz mi vyleti z ruky hokejka... a nebo kdyz se snazim pritlacit hrace na mantinel a on se zacne prat :D... nehral sem nhl 10 takže pro mě je to od 09 dost dobrej skok... ;) Jinak taky me zajima jak to bude s tema kartama... jestli neprodlouzim hracovy contract... tak mi logicky odejde... ale jestli jako zmizi z decku ? A pak budu muset zase čekat než ho lootnu někde v boosteru ? :D nebo se na něj dá zámek ?... no a pokud to chápu dobře tak každej hráč má karrierni "body"... a když vyprší tak jde do důchodu ? :D

Kanada je easy stejne jako celej ten turnaj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k demu jsem se bohužel dostal až teď, ale nemůžu se toho nabažit :D hraju pořád dokola...ty souboje u mantinelu téměř nemají chybu a ta grafika je taky taková výraznější oproti nhl 10

jediná výtka :( že to nastavení od EA je úplně nahovno, přece když hráč nhl napřáhne na golfák aby dal co největší ránu tak je schopen ten puk přeletět ve vzduchu celé hřiště (nejen hráčí nhl,ale i hráči z dorostu v naší lize na to mají sílu) a tady to přelítne sotva modrou čáru :( vím že se to v plné hře bude dát nastavit,ale nechápu prostě proč to EA vždycky nastavuje takto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde předobjednat NHL11 ? Co třeba tohle pánové ? :)

http://www.gameleader.cz/ps3-playstation-3-hry/1159/nhl-11.html

Už jsem před pár dny předobjenal jak FIFU 11 tak i NHL 11, taková cena no neberte to... :) celkem mě vyšla každá na nějakých cca 1150kč, takže to mám ještě levnější než radator :D :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem před pár dny předobjenal jak FIFU 11 tak i NHL 11, taková cena no neberte to... :) celkem mě vyšla každá na nějakých cca 1150kč, takže to mám ještě levnější než radator :D :P

gratulace :D

ale to pade to za tak skvělou hru už mi srdce netrhá :D líbí se mi že je vidět pokrok a ne jen aktualizace soupisek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak... vydání se nám blíží (u xzone na skladě již zítra), předobjednáno též mám, rovnou bych se zeptal, byl by zájem o takový klub z hráčů C-F, jako byl i u NHL10? ....

Až se mi dostane hra do ruky, tak ho mohu založit, kdo by hrál, ať mi napíše do SZ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu