Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2011


Luckass

Recommended Posts

Můžu se jen tak mimo zeptat, kdo máte už NHL 11 doma, má cenu to kupovat, nebo mě postačí NHL 10, když pominu, že nebudu mít nové sestavy atp. ???? Díky předem... :)

Soupisky najdeš na netu, podle mně to nemá cenu kupovat...přijde mi to stejné jak NHL 10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
To zbývající kariéra je počet zápasu na které toho hráče můžeš používat, kartou smlouva tu dobu prodloužíš. tzn. je to délka kontraktu.

Jsme se asi špatně pochopili :) ono jsou tam dva dost podobné ukazatele délka smlouvy to je to si popisoval, to chápu, ale pak je tam ještě zbývající kariéra, nevím co s tím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme se asi špatně pochopili :) ono jsou tam dva dost podobné ukazatele délka smlouvy to je to si popisoval, to chápu, ale pak je tam ještě zbývající kariéra, nevím co s tím...

není třeba informace jak dlouho ten hráč ještě může hrát než ukončí kariéru ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není třeba informace jak dlouho ten hráč ještě může hrát než ukončí kariéru ? :D

To vím nejsem idiot, čekal jsem, že mi někdo řekne, jestli na to není nějaký fígl, jestli se to nedá prodloužit jako smlouva nějakou kartou, co pak s tím hráčem, proč je někteří v aukci kupují atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vím nejsem idiot, čekal jsem, že mi někdo řekne, jestli na to není nějaký fígl, jestli se to nedá prodloužit jako smlouva nějakou kartou, co pak s tím hráčem, proč je někteří v aukci kupují atd...

aha ale tak v rámci reálnosti si myslím že :D přece nikdo nebude hrát do 70 jak hašek že ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak.Kdo ma doma JB - NHL 11 CZ ,jednoduse udela zalohu a pokud mozno najde nejde tam slozku s CZ souborem ,pak me staci jen prepsat ten EN soubor a nahradit ho tim CZ ( s ponechanim stejneho nazvu EN ) Verze.

Jen se tady k tomu jak si nikdo nema a nebo nechape co to JB asi je ? Pritom JB uz snad 2 mesice frci ! =o) Tak prosim nekoho s JB jestli by byl ochotny a podelil se o CZ soubory hokeje dik moc .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak.Kdo ma doma JB - NHL 11 CZ ,jednoduse udela zalohu a pokud mozno najde nejde tam slozku s CZ souborem ,pak me staci jen prepsat ten EN soubor a nahradit ho tim CZ ( s ponechanim stejneho nazvu EN ) Verze.

Jen se tady k tomu jak si nikdo nema a nebo nechape co to JB asi je ? Pritom JB uz snad 2 mesice frci ! =o) Tak prosim nekoho s JB jestli by byl ochotny a podelil se o CZ soubory hokeje dik moc .-)

radši si to kup když to chceš mít česky, za ty prachy to stojí a upřímě doufám že ti sem tu češtinu nikdo nehodí, nic proti tobě nemám, ale nemám rád lidi kterým nestačí že hru mají zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nic nerikam a nemam nic take proti,kdyz hru mam zadarmo ono zadarmo ? Rekneme ,ze jsem si zaplatil : 480 kc za ucet.Kde stahnu 350 GB s toho musim tu hru stahnout nekolikrat ,kdyz se soubor spatne stahne.

Krom toho pokud mame spatny HEX soubor tak i supr hokej se pri nacitani sekne.Udelal jsem si k tomu aj zpusob jak hru spustit.Jinak se me sekne.Tohle u full plne hry se urcitelo nestalo.

Jinak co se tyka nhl 11.Dost se me ten hokej libi,ale dal jsem do ps3 tolik penez.Ze uz na nejake dalsi kupovani ani nemuze byt rec / viz. pritelkyne me uz pekne zdrbala za ps3 kdyz ho videla doma.

Hold to tak dopadne,kdyz si po nejake dobe chlap chce udelat radost.Ja tu EN v NHl 11 prekousnu jen mistama by se CZ docela hodila,kdyz nevim co kde a jak a proc.

Tak vsem paranum holeji zdar a hrajte !!! Vazne cool hokej !! Po dlouhe dobe se me to moc libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel no není až tak dobrý hokej, jako spíš je omezený výběr. Prakticky jiný hokej není. A v tomhle jsou pořád stejné chyby jako v ostatních hokejích od EA za posledních 10 let zpátky. Někdy mi připadá, že vývojáři v životě hokej na vlastní oči neviděli. Je fajn, že se lámou hokejky, hraje se rukama a nohama u mantinelu, ale k čemu to všechno když se většina hráčů chová jak idioti. K čemu to, když si nemůžu nastavit svou vlastní strategii, kde bych hráči řekl a se cpe před branku, k čemu to když Váš brankář chytá tragicky a soupeřův jako bůh. Protože neexistuje jiný výběr hokeje, tak to je nejlepší hokej na PS3, ale ve skutečnosti je to velká bída.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel no není až tak dobrý hokej, jako spíš je omezený výběr. Prakticky jiný hokej není. A v tomhle jsou pořád stejné chyby jako v ostatních hokejích od EA za posledních 10 let zpátky. Někdy mi připadá, že vývojáři v životě hokej na vlastní oči neviděli. Je fajn, že se lámou hokejky, hraje se rukama a nohama u mantinelu, ale k čemu to všechno když se většina hráčů chová jak idioti. K čemu to, když si nemůžu nastavit svou vlastní strategii, kde bych hráči řekl a se cpe před branku, k čemu to když Váš brankář chytá tragicky a soupeřův jako bůh. Protože neexistuje jiný výběr hokeje, tak to je nejlepší hokej na PS3, ale ve skutečnosti je to velká bída.

S těmi brankáři souhlasím, to je teda nevídaný hnus. Vy na soupeře vystřelíte 40střel a oni vám po dvou střelách dají gol, a o ještě ze střely kterou by chytlo i 5leté dítě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě ten hokej baví, ale co mě štve je rozdíl v ovládání mezi Klasikou a Výchozím. Klasika má nahrávky přes "X" nahrávka vždy letí jak má, má tak sílu akorát. Zkuste si nahrát ve Výchozím ovládání přes L2. Musíte určovat sílu nahrávky, když dáte moc tak to letí doprdele, když málo tak se to obrátí proti vám. Hraju ligu a jsem zvyklý na Výchozí (už proto že hraju i klub).... vážně mě tohle štve. Prostě by nemělo žádné ovládání být zvýhodněno a když už tak to těžší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim nhl 11 si da asi chvili pauzu a sezenu si desitku kde to sice nebylo o tolik lepsi.. ale preci jen mi to tam neprislo tak na oci...

¨taky sem kolikrat prestrilel soupere 35:9 a ve vysledku to bylo 2:0 pro nej protoze golman mi proste neco pusti a ten jejich chyti vsechno :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu