Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2011


Luckass

Recommended Posts

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravim borci přemýšlím že založím svuj team do ligy EASHL pro ty kdo neví je to be a pro.....za sveho hrače...online...ne jen offline to je jednoduchy :D tak kdyby měl někdo zajem písněte...bral bych hrače co mají nějaky ty tymovky online už odehrany a mají borce upraveny aspon od těch 73 a víš at už něco ten hrač zvlada :D nebo zda tu někdo je kdo ma tym a shaní PK - styl silnej utočník s overalem 77 jsem k dispozici :DDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sezoně mi nejdou hrát nějaký zápasy :-(

hraju sezonu ELH a někdy mi nejdou hrát zápasy... vypadá to, jako by se hrála nějaká předehrávka, protože mě čekal např. pondělí zápas proti kladnu, ve středu proti vítkovicím a ten proti kladnu nešlo odehrát. a když jsem dal simulaci tak se mi odehrál ten proti vítkovicím a proti kladnu už pak hrát šlo.

ted zřejmě stejná situace, ale nevím, jak to mám udělat abych to mohl normálně hrát a ne zjistit simulací zápasu, o co jde... poradíte mi? naběhne mi obrazovka, kde jsou na obou stranách před zápasem loga boleslavi a když chci dát někam joypad nebo dát zpět tak se to sekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u vás... ale já když chci hrát online tu ultimate ligu ... tak prostě mě to vždycky dá takovýho protivníka, co má skvělý hráče a vylepšení... a prostě nemám puk ani sekundu snad.. jak ho dostanu hned mi ty hráče sejme ... to není o tom, že bych neuměl hrát.. ale tam ani není možnost .. zápas končí 10 : 0 .. to mě fakt nebaví jako ... to hodně nepromysleli, když daj nováčkovi proesionála že jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ahoj lidi, nechci nijak prudit, ale koupil jsem si NHL 11 a hodně mě zklamalo. Jedno z posledních NHL co jsem hrál bylo NHL 02 na PC a PS1, byla to taková arkádová blbost (5 tlačítek + analog :)). Doporučil by mě někdo, jaké je nejlepší ovládání v té 11, mám to bez manuálu tak si ho nemůžu pročíst(klidně kdyby ho někdo měl v PDF nebudu se zlobit). Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
dej si hokejová liga EASHL a hraj drop in. To je hodnocená týmová hra. v sledování výkonosti uvidíš kolik ti eště zbejvá do vylepšení. Hau domluvil sem :D

tak som hral tu EASHL, aj s timom v ktorom som a aj drop in, a zistil som, ze mi nezaratava odohrate zapasy a to ich poctivo odohram aj ked prehravam, v sledovani vykonnosti je len to kolko mas odohrat zapasov a aku znamku si mas udrzat, ze?? takto ma to nebavi, ked nemozem upgradeovat hraca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Navrhuju vytvořit nějakou černou listinu srabů co se předčasně odpojují v zápase co se nevyvíjí v jejich prospěch.Není nic lepšího než dát parádní gól na 6:1 a čumět na nápis"přerušené spojení se soupeřem".Já osobně pokud na takového sraba znovu narazím tak se okamžitě odpojuji ze zápasu.Kdyby to tak dělalo víc lidí,tak by si třeba moc nezahráli.Chápu,že někdy může nastat chyba spojení bez zavinění hráče,ale pokud se někdo odpojí při stavu 7:0,5:1 atd. je to dost evidentní.A ti co tohle dělají by se nad sebou měli zamyslet...Hra fair play jim asi moc neříká.Ja jsem zatím odehrál 100% zápasů za jakéhokoliv výsledku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No černá listina asi nemá cenu.. Ale taky mě to párkrát nas**lo neuděláš s tim asi nic já jsem se odpojil asi 2krát ale to jsem musel nutně odejít a on mi odmítl návrh na remízu... Jinak když prohrávam tak nekončim snažim se vyrovnat do poslední vteřiny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu