Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejnáročnejsí hra na PC (HW)


Zbora

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zbora

zažil jsem hodně lidí co chtěli machrovat ale takhle trapný a průhledný snad nikdy nebyli...

a nezapomeň napsat že nemachruješ atd...a že závidím a bůh ví jaké další výmluvy... :)

(Bůh vi jestli to vůbec máš :D ale to nehraje roli) už jsem chtěl jít spát v klidu ale teď jsem rozesmátý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

jak už psali skus si Crysis, ne warhead to má horší grafiku ;) normální crysis na ultra high + max AA + fullHD - 1920x1080 jestli nemáš fullHD monitor a mas takový dělo tak ......

no a pak to metro 2033 je nechutně náročný

GTA IV wtf ? kdo chce porovnavat naročnost GTA IV s Crysis - crysis je starý 4ROKY víte co to je, to je v herní scéně pravěk a stejně to na ty max nedávaj normální karty hratelně 30-45 FPS to dá ATI Radeon HD 5970 což je dvoujádro 5870 a ta 5970 stojí cca kolem 11000kč takže napiš výsledky benchmarku a uvidíme

a stejně nechápu proč takový lidi jako ty maj takový herní děla když o hrách vůbec nic nevěděj. např jakej ***** si koupí 5970 na WOWko neřikám že ty ale pár jich na světě existuje a to je prostě ....... ano zavidim že maj 5970 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešních hrách stejně záleží hlavně na grafice. Obzvlášť třeba u toho Crysisu, ale ten se dal celkem slušně hrát i na 5770, což teda extrémně výkonná grafika neni. Jen mě trochu překvapilo, že třeba konkrétně v Crysisu dala ta 5770 (s vyšším rozlišením) na prdel 4870.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu