Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

termix: ono víš tam to je pod takovou stříškou takže no problemo, a když bude vedro zalezem dovnitř :thumbup:

theme já bych něco přidal..........ale počkáme jak ostatní.........i když v tom vedru vonice.....no uvidíme co ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no ja bych asi jel, pokud mi do toho nic nevleze (sice sem z Teplic ale srazek si nemuzu nechat ujit)... ale psp mam prave nove a her moc nemam.. spis vubec (tak jestli by to nevadilo :D ) a udelal byste mi tam kdyztak nekdo DG (ja se jaksi taksi este bojim :D ) kdybych tam prifrcel??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak liberec neni nak extra daleko... sem tam cca za hodinku nebo max. za dve takze pohoda... aspon bude nakej ten vylet a zazitek ze potkam nakyho cloveka s psp :D ... v teplicich zadnyho neznam kdo by mel tuto vecicku... jo a snad se na DG nekdo najde :)

EDIT: ja mam FW 2,71 s deskou TA-082 (myslim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak liberec neni nak extra daleko... sem tam cca za hodinku nebo max. za dve takze pohoda... aspon bude nakej ten vylet a zazitek ze potkam nakyho cloveka s psp :D ... v teplicich zadnyho neznam kdo by mel tuto vecicku... jo a snad se na DG nekdo najde :)

EDIT: ja mam FW 2,71 s deskou TA-082 (myslim)

My ti to tam downgradnem :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hergot na bojiště jsem se hlásil...Na Maturitní obor.Hele tabáček už mám,tak jestli chcete...A u kamený želvy good,vím kde to je.Už se fakt těšim.DG jsem dělal už asi 7x,takže pohoda.Já se TĚŠIIIIIIIIIIIIIIIIIIM!!!Do čajky v poho.Chcete tu vodnici nebo ne???Mám 2Mpix na 6280...Fotí dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to myslím denně...

2 marek_2080: Hele jako odkaď dojíždíš?

Kdyžtak kdo by přišel pozdějc,tak BUDEME ČEKAT DO 12:40 A PAK JDEM OBJEDNAT JÍDLO A PŮJDEM NAHORU...TEDA JESTLI TAM JEŠTĚ BUDE MÍSTO...POZNÁTE NÁS PODLE STOLU PLNÝHO TAKOVEJCH MALEJCH,ČERNEJCH KRABIČEK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to myslím denně...

2 marek_2080: Hele jako odkaď dojíždíš?

Kdyžtak kdo by přišel pozdějc,tak BUDEME ČEKAT DO 12:40 A PAK JDEM OBJEDNAT JÍDLO A PŮJDEM NAHORU...TEDA JESTLI TAM JEŠTĚ BUDE MÍSTO...POZNÁTE NÁS PODLE STOLU PLNÝHO TAKOVEJCH MALEJCH,ČERNEJCH KRABIČEK.

dojíždim z Turnova... Jinak už jsem si našel lepší spoj... Na autobusáku budu ve 12:30 když to dobře půjde...

:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu