Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak co péra, těšíte se zejtra? ;)

poslední věc, zatim sme domluvený na dvou hrách.......burnout dominátor (nebo legends) a GTA vice city......

kdyby někoho ještě něco napadlo, tak dejte vědět, jaký hry sou ještě dobrý přes multák....a když někdo donese dvd s hrama bude to super...... ;)

:dozey: tak zejtra ve 12:30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem pravil,mám 8 DVD s hrama a filmama a k tomu jsem od kamaráda dostal karton tabáku do vodní dýmky,takže jí klidně vezmu.Teším se,těším,ale bude hnusně.Jo a mám v prdeli PSP...Nejde mi tam VCS,píše to 80020148...Mám v háji FW...A nesnáším BD...Co takhle Mx vs. Atv?To je jedno...Mám tam asi 35 her,takže je to ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tagže pánové zejtra se tam na tu půl jednou nedostanu poprosil bych vás kdybste mi pak napsali sms na 732 320 544 kde ste to nakonec zakempili a já se tam pokusim dorazit abych to tam ale znal, budu v lbc nejdřív asi tak ve dvě tak uvidim jak to budu stíhat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co já vim jaký rady.....no byli sme v mekáči, já měl notas, tak sme se dohodli na gta vice city, tak sme v mekáči asi dvě hodky pařili, pak sme šli na kotel dlouho na vodnici (dali sme dvě) u toho zase zapařili asi tři hry přes multák a pak sem šel s THEMEm na pívec......

dobrá rada ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu