Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

hééj tak to je mazec, to nás bude fakt kotel.....

TAKŽE REKAPITULACE : RAVEN, KAPR, WOJAN, ROBINHO, FOLTY.HANS, TEKKEN90, MAREK2080, WIVER, MATTEO ....... a možná dorazí i WITEKS, EXIST a MINIKING :D

suma sumárum.....9 na pevno a 12 v lepšim případě...hmmm tak to je síla ;)

ještě čas dohodněte....mezi jednáctou a dvanáctou by to bylo nej.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele tak nakonec takto: V 11:45 sraz u KFC ..... když bude mít někdo zpoždění ať napíše na moje číslo: 737 509904 ..... noťas beru, kdo má hry na dvd ať vezme s sebou....to je tak vše k organizaci.....s pár lidma se už známe takže by neměl bejt problém.....

Wítku to mě mrzí :(( tak snad příště :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj kluci,mam na vas nalehavy dotaz,potrebuju odblokovat PSP aby me sli iso hry,jsem z Ceske Trebove ale dneska jedu do Liberce zakoupit PSP slim,myslite ze by si na me udelal nekdo chvilku aby me s tim pomohl?Snahu odmenim ... prosim ... dekuji za odpoved 495393158 ManphisRaines

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wiver ban na tebe :lol: (příště máš účast povinou :lol: )

no tak sme zase hráli ověřený a dobrý multiplayerovky(GTA VCS,SEga Rally,Tiger Woods je bomba - ale nejde mi :D , Toca 3 Tekken) :D flashnul sem jednoho Slima (Bloody Hell) s markem sme uzavřeli nějakej ten obchod, marek dostal v KFC slevu 25% + konečně našel jídlo který mu chutná :D

no a nakonec se ukázal i folty s menším zpožděním :lol: ( :dozey: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu