Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na cintro pro CF OE/M33


Hojas86

Recommended Posts

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja sem zkousel kdyz sem tam daval to cintro ale napsalo to ze to podporuje ten instal asi do flash jen fw 3.03oe a az 3.30oe ale kdybych to nahral do flash tak by to melo jit ne ale tak ja nevim kam do flash to dat nechci se tam jen tak riapt abych zbytecne neudelal brick protoze se mi to nechce unbrickovat ale pokud nekdo vi tak pls napiste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim poradte jak mam nahrat do psp nejaky to cintro video a nebo game boot mam firmware 3.71m33 a tak sem si vsechno precetl ale neslo mi nic protoze sem na to asi lempl tak kdyby mel nekdo prosty navod podle ktereho bych si proste nahra ja nevim napriklad do ms0:/PSP/GAME a ne stahnete na kartu to a dejte to do game neco a pak to spustte kdyby mel prosim nekdo takovy navod moc bych byl vdecny kdyztak prosim poradte moc bych to chtel zkusit tam dat kotel se mi to libi a kvuli tomu sem preinstalovaval z 3.40 ale nevedel jsem jeste ze to prave na 3.40 jde jednodusej bo tak neco ale vubec nevim prosim poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim poradte jak mam nahrat do psp nejaky to cintro video a nebo game boot mam firmware 3.71m33 a tak sem si vsechno precetl ale neslo mi nic protoze sem na to asi lempl tak kdyby mel nekdo prosty navod podle ktereho bych si proste nahra ja nevim napriklad do ms0:/PSP/GAME a ne stahnete na kartu to a dejte to do game neco a pak to spustte kdyby mel prosim nekdo takovy navod moc bych byl vdecny kdyztak prosim poradte moc bych to chtel zkusit tam dat kotel se mi to libi a kvuli tomu sem preinstalovaval z 3.40 ale nevedel jsem jeste ze to prave na 3.40 jde jednodusej bo tak neco ale vubec nevim prosim poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam jak je ke stahnuti tak tam nejsou vubec zadne slozky kdyby si to mozna uploudl znovu a lip tak by to mozna slo ale jinak se v tom fakt nevyznam nevim co mam dat na kartu do root a nevim jestli tam v psp games ma byt taky vsechno nebo jen eboot a nevim jestli to ma byt v game150 a nebo game a nebo game271

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu