Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na cintro pro CF OE/M33


Hojas86

Recommended Posts

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

!!!POZOR!!!

CINTRO funguje JENOM do cfw 3.52M33, výše nefachá!!!

Psali to na max-forum (nebo tak) a já to potvrzuju, na slimovi 3.60M33 mi to nejelo a na 3.71M33-2 mi to taky nejewlo, takže jediná možnost- downgradovat na 3.52M33,

Házim sem odkaz na HODNĚ cinter, bohužel některý nejdou stahovat, ale užijte si je:

http://www.psp-hacks.com/forums/about54155.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Pujde to tedy na 3.90 M33 Slim a lite

v podstate to funguje tak, ze se pri bootovani psp automaticky spusti program na prehravani pmf videji, ktery prehraje pmf ulozene v ms0:/psp/system/intro/

Bohuzel pro slimaky je ta HB aplikace funkcni na 1.50 kernelu, ktery slim zatim nema... takze na slimu to fungovat nebude

mozna v budoucnu, ze se Dark Alexovi podari ten jeho time mashine, ktery by do slima pridal 1.50 kernel a nebo nekdo naprogramuje cintro fungujici na 3.XX kernelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

tak sem asi blbej...jak se měněj ty animace?smazal jsem into.pfm a místo toho dal jinou animaci a v psp se nic nestalo,vypnul jsem a zapnul a ono rovnou xmb....asi to bude tím že mám 3.71 M33....

EDIT:problém vyřešen,je to tím že mám 3.71,jde to jen na 3.52 a níže.....bohužel.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu