Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi


Rune

Otázka

První otázka půjdeme mi s tím net(předpokládám že ano když to podporuje AP ale co kdyby :)) a druhá znáte nějaké jiné levnější varianty (kromě wifi klíče)

První kandidát http://www.wifi-shop.cz/obchod/tp-link-tl-wa501g-access-point/klient/wds-24ghz-rp-sma-konektor/

Druhý http://www.wifi-shop.cz/obchod/alfa-aip-w610-wifi-router-klient-1xwan-4xlan/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

do LANu to nejde nicim, povedlo se mi to zatim jen, kdyz jsem mel ve widlich nastaveno sdileni netu, ale to musis mit zaple PC... jsou s tim obrovske problemy, nekde na WF, ci na zive najdete muj topic jak jsem se ptal jak to udelat !!!NIKDO!!! neodpovedel presny navod, ptal jsem se na IRC apod.. prej to nejde!!! proste do LAN to nejde, resil sjem to dost dlouho, takze VIM o CEM mluvim.. takze poslouchej mne nebo jine a neplacej sem blbosti (nic proti) :D ... ale ja uz si neco s wifi a sitema prozil...

a jinak jsem mel pravdu, jde to JEN a POUZE kdyz mas ten PC zaplej.. rikal jsem pravdu ;) modem jsem zkousel v client modu zapojit do LAN.. D-Link (ADSL), data se dostala do DLinku ale zpet hlasil Net Unrecheable, ve WANu vse OK.. takze prez LAN nic (FW jsem zaplej nemel..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli tento router je dobrý a hlavně jestli mi na tom pojede PSP:psp:

1-TL-WR542G.jpg

WiFi router TP-Link TL-WR542G

Podporované protokoly a standarty

IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.3, IEEE 802.3u,

IEEE 802.3x, IEEE 802.1x, CSMA/CA, CSMA/CD, TCP/IP,

DHCP, ICMP, NAT, PPPoE

Porty

LAN: 4 x 10/100M Auto MDI/MDIX RJ45 ports

WAN: 1 x 10/100M Auto MDI/MDIX RJ45 port

Anténa: 3dBi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím chtěl bych se zeptat jestli tento router je dobrý a hlavně jestli mi na tom pojede PSP:psp:

1-TL-WR542G.jpg

WiFi router TP-Link TL-WR542G

Hle...psp ti pojede na kazdym routeru :D...

no nvm jake jsou technicka specifika..takze blize nic nepovime..hlavne si ohlidej to jak ti jede net do pc..aby si to nemusel vslijak jinak vest ci ti to dokonce neslo ;)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu