Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Acer Aspire a problém s klávesnicí


sanond

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit, ale nevím, zda to bude vubec někdo vědět. už jsem se ptal na hodně místech a pořád nic:(

Mám ted nový notebook Acer Aspire 5740G, a mám na něm problém s hraním Fify10. Při hraní mně blbne klávesnice:(...když držím dvě tlačítka a chcu zmáčknut třetí, tak to nejde...(třeba sem mířil na prázdnu bránu,ale gol sem proste nedal:Dicon_biggrin.gif)no a na druhém notasu(toshiba)to jde v pohodě...ale třeba ctrl+alt+delete funguje...to dělá jen ve fife...zkusil sem si napojit na notas klávesnici od pc a jelo to...ale na klávesnici notasové to nejede:(...takže ve fife problém neni...zkusil sem přeinstalovat ovladače klávesnice, ale nepomohlo...asi vás nenapadá nejaká vec, co by to mohlo delat a čím bych to spravil, jesi to vubec pude že??icon_smile.gif...a jinak klávesnica funguje dobře, při psaní atd. žádný problém.akorát ta fifa s tím nejde dobře hrát...a taky mi to dělá u dalších her, třeba gta vice city, colin 4 atd.díííky:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

je to jen a jen klávesnicí, a jelikož už je v ntb, tak s ňou nic neuděláš. Některé klávesnice podporují max. 2 tlačítka zároveň, nkěteré víc, tak už to prostě je. Takže pokud si chceš zahrát, tak buď připoj externí nebo nemačkej tolik klíves zaráz ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu