Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II demo na steamu


jura555

Recommended Posts

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
stoji to za nic na pc to je pravda...a na xbox uz to vyslo?dnska rano jsem koukal na live a nic?nejspise to bude stejne zatim jn pro gold ne?

Jo pro goldy samozřejmě

mate to na ps3 store?? ja to tam jeste nevidim...

Dneska to je jenom pro PSN +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všichni, co tu máte negativní ohlasy by jste si tu hru měli zkusit udělat sami...třeba v javě, huh? ;)

ty vole tak vono udělat každou hru na pc je těžký .... já osobně bych neudělal ani vláček :D, ale na to jak to dělali dlouho čekal sem víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všichni, co tu máte negativní ohlasy by jste si tu hru měli zkusit udělat sami...třeba v javě, huh? ;)

To nemuzes kritizovat nic, co nezvladnes delat? LOL. Takze kdyz prijede pozde BUS, tak staci rict - tak si ho rid sam?

Kdyz te budou srat widle nebo driver - tak si ho udelej sam?

Zajimavej pristup ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm neni to tak špatný,.. Zdá se to jako kopie ale taky nemuseli kopírovat.Už je tolik her že se vám zdá že je to z toho ukradený a že půlka enginu na kterym to jede je zkopírovanej ale nemusí.

Navíc se to nekouše jako GTA IV který je fakt trapný :dozey:.No ale co mě dostalo je že hned co sem vylez z domu tak sem musel jít rychle pro auto a to sem ještě ani nevěděl jak nastoupim tak sem rozmlátil okno u auta.. zatkli mě policajti a byl sem ... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu