Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

1. kolo súťaže - WipeOut Pure


shadow.wizard

Recommended Posts

1kolosq2.jpg

Pravidlá a pokiny su nasledovné:

  • trieda: Flash
  • mód: Time Trial
  • vozidlá: všetky, okrem prídavných vozidiel stiahnutelných z internetu
  • čas: celkový, za ktorý ste celú trať prešli
  • screenshoty: uverejňujte ich do 28. 7. , 23:59, heslo môže ale nemusí byť, pokiaľ heslo dáte, musíte ho uverejniť hneď na druhý deň, pokiaľ to nedodržíte, budete diskvalifikovaný

Trať:

  • Vineta K

Veľa štastia ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nic no. Digitál je momentálně na dovolené. Stejně jsem se pod 1.51 nedostala, takže i se screenem by vyhrál mamuth. ale nevzdávám to, do dalšího kola již screen bude a aspoň pro ten pocit si zabojuju :)

takze tenhle zavod "kapitulujes"? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Troch vic blazni:cheesygrin: ale gratuluju, ani sem netusil ze se daj zajet takovy casy, na pristi kolo vic natrenuju, i kdyz je mi jasny ze na vas bych nestacil ani kdybych trenoval celej rok;)

to by ses divil, co s tebou rok udela (vid mamuthe :D)

Jelikož bez screenu je to "to by mohl říct každej", tak z technických důvodů kapituluji pro první kolo.

hmmm, skoda.. mohlo to bejt zajimavejsi, jen tak pro indormaci jakej mas cas? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAMUTHE (sorry ze to pisu sem) mas v pondeli cas? bych ti dal ten ovladac ke sluchatku (teda prodal za 100) a sel bych si koupit toho tekkena... hned bysme ho zahrali... co?

BTW: "mistře" muhahahaahh to me dostalo ze sem spadl z "gymnasticke lopty" :D:D:D:D muahahahahahah koniec! sorry... ale fakt.. MAMUTHE cervenas se? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu