Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení xbox ovladače k PC (jinak)


Lachtanize

Otázka

Ahoj, mam otazku.. Jelikož sem videl pripojenej DualShock 3 (ovladac k Playstationu 3) přez klasicky USB Bluetooth a nějaký program. Tak me napadlo jestli je naka moznost pripojeni ovladace od xboxu k PC prez klasicky USB Bluetooth ve spolupraci nakyho programu. Diky moc za odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Xbox_360_Wireless_Receiver.png ................ http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_accessories#Wireless_Gaming_Receiver

http://www.dealextreme.com/p/designer-s-xbox-360-2-4ghz-wireless-controller-gaming-receiver-for-pc-black-56546

Alebo aj tato moznost :D :

Vyskusal som alternativu originalneho receiveru. A na moje pocudovanie to fakt funguje a01.gif

Vyskusane na Windows 7 Ultimate 32bit a v hre Tomb Raider Underworld.

Jasne, ze treba najprv v Xku sparovat ovladac a az potom vybrat panel vypinaca a do neho prispajkovat kabliky USB kabla.

Navod nainstalovania ovladaca pre vyrobeny receiver X360 gamepadu vo Windows 7 Ultimate SK 32bit:

1. Vyrobeny receiver zapojit do PC

2. Nainstalovat driver pre Windows 7 32bit - stiahnut z: http://www.microsoft.com/hardware/en-us ... or-windows (Support)

3. Kliknut pravym tlacidlom mysi na ikonku "Pocitac" na pracovnej ploche a vybrat "Vlastnosti"

4. Kliknut na "Spravca zariadeni"

5. Kliknut pravym tlacidlom mysi na "Nezname zariadenie" (v "Ostatne zariadenia") a vybrat "Aktualizovat softver ovladaca"

6. Kliknut na "Vyhladat softver ovladaca v tomto pocitaci"

7. Kliknut na "Chcem vybrat v zozname ovladacov zariadeni v mojom pocitaci"

8. Oznacit "Zobrazit vsetky zariadenia" a kliknut na "Dalej" a pockat kym sa nenacitaju vsetky zariadenia

9. Po nacitani zariadeni potom kliknut na "Z disku", potom kliknut na "Prehladavat" a vyhladat cestu k suboru "Xusb21.inf" (C:/Program Files/Microsoft Xbox 360 Accessories). Kliknut na subor "Xusb21.inf" a kliknut na "Otvorit"

10. Potom kliknut na "OK", potom kliknut na "Xbox 360 Wireless Receiver for Windows" a kliknut na "Dalej"

11. Otvori sa okno "Upozornenie aktualizacie ovladaca" a kliknut na "Ano"

12. V "Spravca zariadeni" je uz namiesto "Nezname zariadenie" polozka "Xbox 360 Wireless Receiver for Windows" (v "Microsoft Common Controller For Windows Class")

Vyskusanie (otestovanie) X360 gamepadu ci funguje:

1. Zapnut X360 gamepad

2. Kliknut na ikonku "Start" (v rohu vlavo dole), vybrat "Zariadenia a tlaciarne"

3. Kliknut pravym tlacidlom mysi na ikonu "Xbox 360 Wireless Controller" a vybrat "Nastavenie hracieho zariadenia" a potom kliknut na "Vlastnosti"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám takový menší problém. Mám win7 a při tomto kroku (8. Oznacit "Zobrazit vsetky zariadenia" a kliknut na "Dalej" a pockat kym sa nenacitaju vsetky zariadenia) se zaseknu, protože mi to vyhledá jen složky a né daný soubor "Xusb21.inf" (jakoby tam nebyl, najde to jen složky:1033, x64, x86) Nevíte jak dál? Díky za odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, mám takový menší problém. Mám win7 a při tomto kroku (8. Oznacit "Zobrazit vsetky zariadenia" a kliknut na "Dalej" a pockat kym sa nenacitaju vsetky zariadenia) se zaseknu, protože mi to vyhledá jen složky a né daný soubor "Xusb21.inf" (jakoby tam nebyl, najde to jen složky:1033, x64, x86) Nevíte jak dál? Díky za odpověd...

Možná by jsi to mohl trochu rozebrat, protože z toho, co píšeš, není vůbec jasný, co vlastně provádíš. Krok 8 z čeho? Tvůj příspěvek postrádá hlavu, patu i smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu