Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/22/2021 in all areas

 1. Dneska velice povedený bůček na fc6. Z Lyonu v prahe za den, z prahe do medvědowa za pět dní...
  4 points
 2. jirik

  Xbox one - Sledování fotek

  Bohuzel nijak, Xbox ONE sice dokaze precist hudebni CD, ale nepusti ti datové CD. Nekde jsem slysel, ze je to jedna z ochran proti kopírování her.
  1 point
 3. Tjn. Ten hlavní protagonista vypadá skoro jako @mirai_trunks nebo @Crashíčeq když sa vrací o víkendu dom.
  1 point
 4. Uz mam od listopadu 5 kus ovladace. Vzdy to same - driftovani a nebo zasekavajici se packa:)
  1 point
 5. jinak od dubna by člověk měl již většinu exclisivit sony za sebou z bazaru a i prodanoale proč ne. ja myslím, že do 2 let to bude!!!
  1 point
 6. Takže si to všichni na fóru koupíme jako Avenžrs sběratelku ve výprodeji za 2500
  1 point
 7. Papir zdrazil, tak musely zdrazit i kolektorky
  1 point
 8. S účtem určitě problém nebude, můžeš ho vymazat, stejně jako i můžeš naformátovat celou vnitřní paměť switche, nebo si účet můžeš nechat kdyby na něm byly hry a můžeš je hrát i ze svého účtu.
  1 point
 9. Nechť si to strčí do perrdele, za tyhle ceny
  1 point
 10. Dneska pokračování se zásilkovnou. Ráno jsem jim volal na infolinku s tím, kdy mi zásilku hodlají dodat. Prý první pokus byl v pondělí. A na mou otázku proč se tedy notifikace v apce měnily v pátek, kdy mi dle nich zásilku nedoručovaly (ony, jako ty pýče ze zásilkovy - pzn. pro grammar nazi) a v pondělí, kdy mi ju údajně doručovaly tak se neměnily, mi neodpověděly. Ale že prý je zásilka u kurýra na rozvozu. Volal jsem na infolinku před chvilkou a bylo mi zděleno, že dneska zásilku nedoručují, na urgenci z pondělí nemají z depa Zlín odpověď a že mám ještě počkat... Byl jsem zlý a hovor ukončil.
  1 point
 11. Mandaz

  Problémy, podvody s eshopy

  Tak přispěju troškou do mlýna, tentokrát ne přímo eshopem, ale zásilkovnou. Do minulého měsíce bez problémů. Vše ideál. Ale pak to začalo. Na jednom výdejním místě se řidič zastavil pro balík co jsem odeslal až za čtyři pracovní dny... Z osmi balíků co mi bylo během teho posledního měsíce doručeno mi sedm přišlo až druhý pracovní den poté, co ho předchozí den ráno kolem osmé oskenovali na doručovacím depu. A pokud se jedná o pátek čekání celý víkend nepotěšilo. A vždy se mi v aplikaci nebo na webu objevilo, že už se balíček veze ten den k doručení. Čekal jsem celý den, nic, pořád že se veze k doručení a večer mi naskočila notifikace že je přijat na doručovacím depu. No a dneska mne taky potěšili. Balíček s death stranding z xzone přijali na depu v pátek ráno. No a ani dneska ho nedoručují. Přitom v pátek bylo v apce znovu uvedeno že už ho doručují. Výdejní místo je poloprázdné, takže to není tím že by bylo plné nebo zavřené. Měl jsem cestu okolo Zlína, říkám si zavolám na infolinku s tím že si balíček vyzvednu přímo na depu. Ale prý to nejde... Prý je už od pátku naskenovaná jako k doručení. Ale fyzicky je nejspíš na depu. Elektronicky někde v éteru. No a oni večer, až se jim vrátí všechny auta znovu skenují zásilky. Takže by mi ji nevydali dřív než večer. Ale. Večer mají pro veřejnost jen do 17:00. A pokud by skenovali později, dneska by mi ji nevydali. A ptoze by tam byla změna doručení měli by prý další den na jeho změnu. Takže i kdybych dneska požádal o změnu doručení, tak bych si ji mohl vyzvednout nejdřív ve čtvrtek... Takto vím, že dneska zásilka doručena nebude. Ale je na ní už dána urgence že by měla být doručena ve středu... Ve výsledku mi už připadá víc spolehlivá, a to jsem nemyslel že někdy napíšu, Česká pošta. Přijde mi jakoby si poslední dobou zásilkovna ukousla veliké sousto a není schopna aspoň v mém okolí normálně fungovat. A pokud sa tak jebe teď, tak nechcu vidět jak bude doručování vypadat před vánocama, a kor když bude znovu lockdown
  1 point
 12. Mandaz

  PlayStation®Plus

  Kdyby to byla pravda tak budu pivovat. Pýčovat s piviskem v ruce
  1 point
 13. Kinimod84

  PlayStation®Plus

  a kdyby to náhodou byla pravda... tak se všichni demonstrativně zabijem skokem pod vlak...
  1 point
 14. Stále aktuální? Měl bych zájem
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy