Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/01/20 in all areas

 1. 3 points
  Kamel

  Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

  A na nějakou dobu se loučím, budu peníze skudlit na těstoviny z Lidlu a respiratory.
 2. 3 points
  Mandaz

  PlayStation®Plus

  Zkus, možná máš dušu a chytne tě Mne třeba u sonica po deseti minutách začala bolet hlava. Neskutečně rychlé, neskutečně nepřehledné, prostě sypacovina. Lituji 17gb stáhlých, místo teho sem mohl mít kopu japonských dokumentů o přírodě.
 3. 2 points
  Jj, a mně k tomu dali ještě karty Destiny2
 4. 2 points
  Uvidíme příští týden na jak dlouho se odloučíš
 5. 2 points
  Kamel

  Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

  Denní dávka emocí. Za litra ucházející. Jako bonus sem dostal tyhle 3 pronadhry, kdo bude mít zájem, můžeme se domluvit na prodeji, nemám tak silné PC, abych to rozjel!
 6. 2 points
  Martýn ne, ten přece tyhle hnusné edice nesbírá. Něco tak odporného přece nemůže posadit do vitrýny. (Ve skutečnosti dostal zaracha od paní mámy)
 7. 2 points
  Anebo si každý schovanec objednal nějaký kus u židjrc
 8. 2 points
  Mandaz

  Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

  Troška sběratelek a bůček na personu 5 scramble
 9. 2 points
  To já mám raději plný pupek a prázdný pytel než poličky plné figurek Takže prachy utratim za korvy, chlast a chlebíčky
 10. 2 points
  Kamel

  Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

  Denní dávka emocí.
 11. 2 points
  tofi

  PlayStation®Plus

  breznova nadilka uz je online https://store.playstation.com/en-cz/home/games/psplus
 12. 1 point
  Martinoslav

  Televize pro Playstation 4 PRO

  Datart ma 15% slevu na telky, treba se nekomu bude hodit
 13. 1 point
  jirik

  GOLD - 12měsiců

  Kdyby někdo potřeboval Gold, tak můžu nabídnout 12měsiční za 890Kč
 14. 1 point
  mirai_trunks

  HDMI

  Hoj. Q60 by mela mit automaticky detekce game mode a vsecko zapnout, ale... lepsi to pro jistotu zapnout: na me q70 je to zde:
 15. 1 point
  tofi

  Gran Turismo Sport

  https://www.carmagazine.co.uk/car-news/first-official-pictures/mazda/rx-vision-gt3/
 16. 1 point
  majkom

  Televize pro Playstation 4 PRO

  Ale ta philips oled ma input lag 32ms.. to niekomu moze vadit
 17. 1 point
  vencavev

  Doom Eternal Collectors Edition

  Tady jsou nějaké užitečné informace před vydáním - https://doom.gamefan.cz/vse-co-potrebujete-vedet-pred-vydanim-doom-eternal-recenze-updatovane-pozdavky-presny-cas-vydani-aj/
 18. 1 point
  Mandaz

  PlayStation5 - PS5

  Tudá
 19. 1 point
  basildon

  Xbox Series X

  A tady je video naživo nového Xboxu Dle mého mínění je to krasavec a líbí se mi
 20. 1 point
  Ahoj, dělám výzkum k bakalářské práci ohledně inzerce v herních časopisech. Pokud si uděláte chvíli čas na jeho vyplnění budu moc rád. Díkyy! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWLV-KgSA2j1AmR8c40sWFvitjIkDf1fN-OsN7teKFaeeQUg/viewform
 21. 1 point
  majkom

  Televize pro Playstation 4 PRO

  Tak tak, musis byt zamestnanec...
 22. 1 point
  Kamel

  Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

  Martýne, dostal si krásné hry, ale moje Kotátka to netrumfne
 23. 1 point
  indeshit

  Televize pro Playstation 4 PRO

  luxák ...krásná cena ...akorát 55" je tak pro psa do boudy
 24. 1 point
  Mandaz

  Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

  Hezky, taky sis kůpil mahjong a k tomu ti dali jakousi škaredou krabicu se zeleným průžkem
 25. 1 point
  Martinoslav

  Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

  Dik za tip, Kamelku
 26. 1 point
  mirai_trunks

  Xbox Series X

  Jako vnitrni usporadani dost cool. ty vymenne ssd karty jiz min cool(cti kurna draha sranda). o vykon pska moc nejde. zalezi kde budou jake hry a to rozhodne. MS palec nahoru zatim
 27. 1 point
  krtek6

  Doom Eternal Collectors Edition

  Ono podtitul "hell on earth" dostává teď nový rozměr...
 28. 1 point
  máš možnost otestovat jinej ovladač? Nebo když to dela vtom menu, zkusit ovladac odpojit nebo odejit dost daleko at nema dosah a odpoji se sam.
 29. 1 point
  Akumazensho

  Doom Eternal Collectors Edition

  Tak prvni unboxing videa jsou tu. Helma a steelbook pekny, ale za 6000Kc jsem celkove zklamanej. Jeste se na to vyspim, ale asi budu rusit objednavku a necham si jenom obyc edici se steelbookem.
 30. 1 point
  Miluji JRC. Speciálka za cenu normální a ještě protiúčet, kde se nedá odolat. 51kč celkem:))
 31. 1 point
  Tak proč to tady prodávají, když to nemá češtinu. Ale hlavně, že to má pro Evropu japonštinu, čínštinu, arabštinu atd. Není to protizákonné?
 32. 1 point
  JSi

  [PS4] Všechny info sem

  Protože primární motivací lidí, kteří nákupem konzole vydělávají peníze Sony je v tomto případě právě to, že si konkrétní hru (či spíše více konkrétních kvalitních her) nikde jinde zahrát nemohou. Kdyby Nintendo uvolnilo Breath of the Wild či srovnatelně kvalitní exkluzivní hry na jiné platformy paralelně či s časovým odstupem od vydání na Wii U/Switch, procento lidí, kteří budou ochotni koupit si tablet diskutabilních kvalit výrazně klesne. Lidi by si zkrátka Switch nekoupili jen proto, aby na něm mohli hrát porty existujících her v horší kvalitě za přepálené částky, tak velký trhák Switch zas není, alespoň ne pro většinu lidí. A stejně nebo podobně funguje i Sony se svým PS (Microsoft se svým Xbox One takto nefunguje, a proto musí vymýšlet jiné způsoby, aby si udržel přízeň hráčů a mohl být nějakým způsobem rentabilní). Pokud se z uvolňování původně exkluzivních kvalitních AAA her stane trend, pak je vysoce pravděpodobné, že to pohřbí i PS coby značku ve své aktuální podobě, leda že by si Sony vymyslelo alternativní způsob, kterak si udržet přízeň hráčů navzdory absenci toho, co většinu z nich doposud motivovalo, a to se při konkurenci v podobě Microsoftu, který má vše ostatní kromě her lepší, či PC, které nabízí mnohem širší možnosti, jeví jako vlhký sen.
 33. 1 point
  Kinimod84

  [PS4] Všechny info sem

  nehledě že né každý má doma pc za 30 a víc tisíc... já osobně mám doma 2x pc oba kancelářské jen na internet a mp3 atd, takže třeba pro mě to bude pořád exkluzivka na playstation i když vyjde na pc a nemyslím si že jsem jediný... fascinujou mě ty Vaše debaty jste tady pár šílenců a myslíte si že tak jak vy uvažujou všichni... Nevím proč by někdo kdo má kompa za 50k nemohl hrát exkluzivku z blbého plejstejšnu za 8k
 34. 1 point
  spenat

  [PS4] Všechny info sem

  Připojím se do debaty: Proč myslíš, že budou nižší prodeje? Osobně si naopak myslím, že díky tomu, že hra po několika letech od svého vydání vyjde na jinou platformu naopak ty prodeje zase nakopne. Člověk by mohl namítnout, že peníze budou "ztrácet" na konverzi na PC, ale stále si myslím, že následným prodejem se jim to vrátí.
 35. 1 point
  Mandaz

  Ps4 store zakoupení hry

  Ahoj, předpokladám, že jsi měl blurej diskovou verzu, třeba půjčenou a pak jsi ji musel vrátit. Takže ti ta verze, co máš nainstalovanou z blurej disku nepůjde. Musíš ji odinstalovat a pak stáhnout z psstore mw, kterou jsi koupil.
 36. 1 point
  JSi

  [PS4] Všechny info sem

  Míru loajality ke značce určuje politika značky, a politika Nintenda či Sony se odjakživa opírala o exkluzivitu herních titulů. Pokud by neexistovalo IP jako Zelda či Mario, anebo Uncharted či God of War v současnosti, příslušné značky by se nikdy netěšily takové oblibě. Sony PS bez exkluzivních titulů je pouze podřadným PC, zatímco s exkluzivními tituly jde o krabičku, kterou lidé kupují právě proto, aby si příslušnou hru zahráli. To generuje společnosti zisk, který slouží jako kapitál pro vývoj dalších kvalitních exkluzivních her, které zajistí následné prodeje. Ztratí-li hra svou exkluzivitu, není důvod pořizovat si dedikovaný hardware, což se promítne na dynamice rozhodování cílové skupiny zákazníků. Nižší prodeje se pak odrazí v nižších ziscích, které způsobí, že nebude tolik peněz na vývoj kvalitních her. Značka pak bude muset změnit svou politiku, anebo prohraje konkurenční boj. PS v současnosti nemá kapacity na to, aby se stalo Xboxem, který zas nabízí jiné přednosti, pro které si jej lidé kupují. Coby casual hráč, který používá notebook a preferuje konzole, jsem si PS4 pořídil právě kvůli hrám, které na Xbox/PC buď nejsou, anebo běží katastrofálně (na Xbox). Pokud by PS4 nabízelo jen dva nebo tři opravdu kvalitní exkluzivní tituly, určitě bych si kvůli tomu konzoli jen tak nekupoval. Má-li Sony v plánu generovat časově omezené "exkluzivní hry", anebo otevírat "Only on Playstation" tituly širší skupině hráčů, aniž by to v době vydání bylo dopředu naznačeno, v budoucnu ode mě určitě neuvidí ani korunu. :)
 37. 1 point
  Mandaz

  [PS4] Všechny info sem

  já sa nemám kam vracat, já začínal na tv hrách od vietnamců - první kopie atari a pak žluté kazetkové kopie segy PC jen na football manager a japonské přírodopisné dokumenty o bobřicích
 38. 1 point
  Manoust

  [PS4] Všechny info sem

  Nejde jen o jednu hru, ale kam to cele smeruje... Ted je to jedna hra a nez se nadejes, tak uz to bude fakt jak Shitbox.
 39. 1 point
  Nene, ja to vidim tak, ze my vsichni budeme spokojeni, jen Morty tady vysvihne elaborat na tema jak poslozena sberatelka prisla, kolik rohu mela ohnitejch, jak dolamana byla vypln a ze je z JRC zklamanej, presto ze jim dal jeste jednu sanci a veril, ze to dobre dopadne a ze odted uz si tam nikdy nic neobjedna
 40. 1 point
  Asi meli 3 kusy skladem, aby pak mohli vsechny 4 objednavky stornovat
 41. 1 point
  spenat

  Hry v češtině

  Zdravím, nemají, v češtině je pouze první díl, viz třeba tady. Možná by bylo dobré upravit v prvním příspěvku
 42. 1 point
  Kazdy vecer Zdenda predstoupi nahy pred svou sbirku a hraje si na Mortymera az jsou vsechny steny vymalovane na bilo
 43. 1 point
  Na JRC lze právě teď předobjednat sběratelka: https://www.jrc.cz/the-last-of-us-part-ii-collector-s-edition/p327392
 44. 1 point
  Martinoslav

  Televize pro Playstation 4 PRO

  Omlouvam se erzikovi, sluzebnicek
 45. 1 point
  basildon

  Televize pro Playstation 4 PRO

  Hoši kurec nespamujte tu, uvidí to v Chebu eRžik a bude zle
 46. 1 point
  Bouner

  Televize pro Playstation 4 PRO

  Ještě že vám ty vaše kvalitní ripy na těch reprákách za 5€ v těch TV to DTS podají tak jak má být
 47. 1 point
  krtek6

  Televize pro Playstation 4 PRO

  TI normální co tahají filmy s kvalitním zvukovým bitratem a nechcou mít doma 40 škatulí, aby se jednou za čas podívali na kvalitní film...a taky ti, co si když si něco koupí tak chcou, aby jim to sežřalo všechno co do toho narvou a ne jen 2/5
 48. 1 point
  djbrouk

  Steelbooky

  Je to stav - nový
 49. 1 point
  Kamel

  PlayStation®Plus

  Nedohrál sem HD remaster na ps3. Na Remake sem se dost těšil, ale taky mě to nechytlo. Na dnešní dobu toporné ovládání, prázdný svět, ve kterém není důvod explorace a pořád to samé šplhání a vrážení mečíku do zadele kolosa...Do ps plus asi OK, na takové ty nudné večery mezi ulicí a ordinací.
 50. 1 point
  Mandaz

  PlayStation®Plus

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy