Leaderboard


Oblíbený obsah

Showing most liked content since 1.2.2017 in all areas

 1. Ač jsem se posledně rozhodl, že už sem žádné akce dávat nebudu, protože mám špatné informace a někteří zdejší useři mají pod polštářem křišťálovou kouli, tak jsem nakonec vymněknul a přidávám AKCE NA HRY OD EA, která bude od 13.2. (jenom NHL) a zbytek od 20.2. (včetně NHL, to bude v akci o něco dříve), s tím, že obě akce končí 5.3. NHL 17 PS4 - 899,00 FIFA 17 PS4 - 1 199,00 TITANFALL 2 PS4 - 899,00 BATTLEFIELD 1 PS4 - 1 199,00 Jedná se o doporučené ceny, tzn. některé obchody mohou opět nabízet dané kousky i levněji (viz. Fifa posledně za 949 Kč).
  9 likes
 2. UPDATE 11/02/2017: Za normálních okolností bych se tímto nadále už nezabýval, ale myslím, že tohle stojí minimálně za zmínku. Po neúspěchu prodejce (který se nám zde představil jako pan "podnikatel" Marcel Procházka z Plzně, což předpokládám bylo jen smyšlené jméno) vytáhnout peníze od lidí zde na fóru se přesunul se svým prodejem na bazoš (a předpokládám na další internetové bazarové servery), kde si ho všiml jeden zdejší uživatel (za což mu děkujeme, jeho jméno zůstane pro jeho ochranu v anonymitě). Resp. všiml si podezřelých znaků, shodných s inzercí zde na fóru a ve spolupráci se mnou už nebylo těžké zjistit, že se jedná o jednoho a téhož prodejce. Mezitím se mu však podařilo inzerci z bazoše odstranit, ale díky moderním technologiím dnešní doby se na inzerát můžeme všichni znovu podívat: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://pc.bazos.cz/inzerat/71075052/XBOX-LIVE-PREDPLACENA-DARKOVA-KARTA.php Není divu, že prodejce tam vystupuje pod zcela jiným jménem a také není divu, že na serveru nabízí k prodeji i dalš věci, zdánlivě nesouvisející s předplaceným členstvím Xbox Live (to zřejmě proto, aby vzbudil dojem, že prodej je zcela bezpečný a že na serveru běžně působí dnes a denně). Co už ale podivující je, že když se podíváte na hodnocení prodejce zjistíte, že si v nejednom případě udělil sám sobě kladné hodnocení použitím dalších fiktivních jmen. Zřejmě si nevšiml, že server loguje část IP adres uživatelů a zobrazuje je ke jménu. https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=936717&telefon=722704426&jmeno=Hynn V daném případě komunikuje prodejce z mailové adresy (hajek.maruska@gmail.com) a představuje se jako Marie Hájková. Zabývat se podobnými případy mně osobě stojí čas, který bych mohl věnovat užitečnějsím věcem, ale v tomto případě toho nelituji, jelikož se i díky včasnému zásahu nás členů vedení tohoto fóra podařilo předejít podvodu, ušetřit tak nervy, slzy a především peníze nejednomu zdejšímu uživateli, což mě osobně hodně těší. Těm ostatním, co už ale stihli prodejci odeslat platbu, se nakonec i jejich peníze vrátili, protože účet, který prodejce zprvu rozdával, měl nesprávný kód banky a v této daný účet neexistoval. Peníze se tak všem po pár dnech automaticky vrátili na účet. Co dodat závěrem? Prodejce musí být buď někdo, kdo byl sám okraden a snaží se takto mstít na dalších, nebo je duševně nevyrovnaný a nebo je to prostě jen zloděj, který se neumí živit slušnou prací tak jako většina lidí - a pokud ano, tak mi nezbyde než konstatovat, že zloděj amatér Štěstí v neštěstí, že tentokrát zde nedošlo k žádnému podvodu. I nadále se budeme snažit, aby toto fórum bylo bezpečným místem pro uzavírání obchodů. Jio a mimochodem, jeho účet zde bude po zásluze odměněn.
  8 likes
 3. Čekání se vyplatilo, dorazila živá a zdravá až z Wimony a moji sbírku konzolí tak obohatila PS4 Pro Retro limitovaná číslem 16 z celkových 25 na světě
  7 likes
 4. Říká člověk, co prodává PS4 Pro za 11900? Abych nebyl OT. GOTY Zaklínače za 9 kil https://www.originalky.cz/zaklinac-3-divoky-hon-edice-hra-roku-ps4-p78554/
  7 likes
 5. Sorry za OT. Ale doporučím dojít do JRC, dal jsem si tu práci a nahodil všech 30 her do jejich výkupu a na ruku dostaneš 7288 Kč. Easy, fast. Done.
  6 likes
 6. Asi mas spatne informace... Vzdyt ma vetsi vykon nez zakladni PS4 takze se to casem muselo nejak projevit prece ;) a ja tu psal nekolikrat ze verim ze za nejaky cas se to ukaze ;)
  5 likes
 7. Ano, dal to na policii a doufejme, že mu s případem pomůže. Za nás mohu jen říct, že pokud bude od nás potřeba nějaká součinnost, rádi ji poskytneme. Jednání prodejce je hodno úrovně žumpy jakou jsou bazary kde zřejmě svůj nefunkční Xbox také nabízel. Jelikož o Xboxech vím mnohem víc, než zde povedený pan prodejce tak taky vím, že i kdyby na krásně byla konzole v době prodeje funkční (jakože nebyla), tak se v tomto případě jedná o skrytou vadu, kterou má kupující právo reklamovat. A jakože těch Xboxů s RGH vykazujících červené světlo, když to instaluje amatér. set sakramensky je. Prodejce je vykutálený lhář, který se jen zamotává do svých vlastních lží a když už neví kudy kam, tam bude někoho nařkávat za to, že edituje i obrázky? Jako WTF ???? Milý pane prodejce, úpkně na začátku jste zmíníl, cituji, že "Kupující vám neposlal žádnou zprávu a to až do 28.1.", nicméně v konverzaci je jasně vidět, že vám psal už 25.1. I kdyby napsal jen "Dobrý den a táhněte k čertu". tak vám NAPSAL, a vy jste to popřel. O těch hrách, které těď hájíte jen jako ilustrativní, no to je joke století. To si potom vysvětlujte jinde a já jen doufám, že k tomu dojde. Za mě jasný důkaz toho zbavit se za každou cenu konzole, kde RGH instaloval nějaký matlák podobný prodejci, která se začala s prominutím srát a tak se jí prodejce koukal honem zbavit. Pro kupujícího @Grez22 jen doufám, že vám to dopadne a že se domůžete svého práva zpět.
  5 likes
 8. říká ti něco https://cs.wikipedia.org/wiki/Synonymum A ano zbytečná = k ničemu. Zas nejsi tak dlouho pryč abys zapomněl krásy jazyka českého... Ale spíš tě sejří to že si už ani nepamatuješ cos tu napsal a posléze nalhal.
  5 likes
 9. @figi-1 se ujednotit nemůže, protože když si přečteš nazpět jeho zprávy, tak je to jeden epic fail za druhým. Už jsem měl nutkání mu za ten jeho názorový flame dát upomínku, ale pak jsem zhodnotil, že to bude ještě mladej kluk s teprve se tvořícími názory, který už se každopádně zařadil do skupiny hard PS fanboy. Vás ostatní prosím, abyste tu nevyvolávali flame a drželi se pokud možno debat, které hlavně i ostatním něco přinesou (nováčkům, těm co se o koupi PS4 PRO rozhodují atd.), od toho tu to téma je, abychom navzájem sdíleli pokud možno co nejvíce zkušeností a poznatků a hledali výhody této verze PS4, když už nám ji Sony uvedlo do života. Taky se zcela míjí účinkem veškeré narážky a pohnutky vůči konkurenčním platformám, to zde v tématu není na místě. Bavme se tu o PS4 PRO, srovnávejme ji s PS4, ale neřešme zde co má a nemá konkurence a co přinese anebo nepřinese ve své budoucí konzoli, protože o tom tady všichni tak akorát kulové víme a figi-1 především. Předtím, než sem napšete svůj příspěvek tak zvažte prosím předem jeho informační hodnotu a přínos a potom věřím, že tohle téma bude užitečné pro všechny.
  5 likes
 10. Taky me stve ze nemam k PRO aspon 8k tv
  5 likes
 11. Zbytek k nahlédnutí ve sběratelích
  4 likes
 12. To je pokus o flame? Ty uz si na tom scorpiu hral nebo co? Nehral, takze prestan tu vyvolavat dohady PRO vs Scorpio
  4 likes
 13. Ja jenom furt nechapu, proc nekomu to pro lezi tolik v zaludku. Pokud vam staci klasicka ps4, tak si ji nechte a pro vas preci muze nechat naprosto chladnymi. Neustale resite kde co je nebo neni videt, to nemate nic lepsiho na praci? Opakovane jste sami sebe presvedcili, ze tam zadny rozdil neni, tak vas nic nenuti priplatit a muzete s ledovym klidem zustat u ps4. Uz ty zbytecne debaty, ktere neprinaseji vubec zadny uzitek, prosim ukoncete.
  4 likes
 14. Na tu informaci o 4k a psvr jste prisli kde? Ja kdyz kupoval PRO hned pri vydani tak byli informace ze i ve fullhd tv ma smysl stim ze budou lepsi detaily, vylepseny framerate a nacitani... Cili nechapu tohle rozhorceni protoze tohle info jsem nasel vsude. Navic, ne jen ja jsem tu ze zacatku psal, ze i na fullhd tv se vyplati zainvestovat do PRO ale neposlouchali jste nebo jste dali na ty, kteri si koupily slim a tvrdily vam ze se PRO na fhd nevyplati. Viz. http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=faq-ke-konzoli-playstation-4-pro-ggj1
  4 likes
 15. Ne, takové téma opravdu nemá cenu zakládat. Jednak byste tam přispívali jen ty a Mandaz (a to si klidně spolu poplkejte přes PM) a jednak ty tvoje názory, narozdíl od ostatních, nejsou objektivní. Přečti si prosímtě v tomto tématu po sobě svoje příspěvky a možná ti to dojde (Microsoft bude pořád něčeho litovat, kdo neuzná to anebo tamto co tvrdíš, tak ať jde do háje apod.) Jako WTF? Podívej, já mám např. obě platformy a přestože by moje přesvědčení mohlo inklinovat k tomu, že bych jedné fandil víc, dělám to tu? Bleju tady odpad jako ty a tobě podobní PS fanboys? Ne, a proč taky? Protože narozdíl od tebe a tvých následovníků chápu, k čemu zde to téma je a nebudu ho zaplňovat hovnama. Mandazi tobě se na okraj všeho divím, že ti PS už zaslepilo mozek natolik, že už kvůli tomu útočíš i na lidi, se kterými jste k sobě dříve chovali respekt. Fakt jsem myslel, že jsi dospělejší. Pro všechny ostatní - od teď bude veškerý flame trestán body, takže se každý zamyslete, než sem napíšete. Účel tématu by měl být jasný všem a kdo neví, tak ať se raději zdrží komentářů. Upozornění jste dostali, tak jen abyste potom zase někteří nenadávali, jak zlí zde ti moderátoři jsou. Howgh.
  4 likes
 16. Takže situace vyústila v nečekaný závěr, který bych nazval tentokrát šťastným koncem. Sešlo se vás hezkých pár uživatelů, kteří jste mi napsali zprávy, že jste se s prodejcem domluvili na zakoupení zde nabízených kódů. Takřka všichni přistoupili na odeslání platby předem s tím, že jste měli různě slíbené dodání kódů (někteří ještě před přijetím platby na účet prodejce, jiní zase až po a tak různě - zde se informace dost různily). Od nikoho jsem však neobdržel informaci, že by kód nakonec dostal, spíš naopak. Štěstí v neštěstí bylo, že prodejce sdělil všem kupujícím pro provedení platby chybné číslo účtu (zřejmě neexistující) a platba jako taková je po neúspěšném pokusu o její doručení automaticky vracena zpět jejímu odesílateli jako neproveditelná. Vrácení platby zpět na účet mi také všichni ti, co mi psali, později potvrdili. Prodejce se od té doby odmlčel, hodně se různí informace, které jednotlivým zájemcům poskytoval, stejně tak se dost lišily informace o vůbec dostupnosti zde nabízených kódů. Osobně zde nechci nikoho obviňovat (nakonec k žádnému podvodu nedošlo), ale z mého pohledu můžete být všichni vy, kteří jste zaplatili nakonec rádi, že jste dostali své peníze zpět. Konec příběhu, téma zůstane uzamčené, nakolik se prodej zde nabízených kódů ukázal být lichým.
  4 likes
 17. To myslíš vážně? Aníž bys na to byl z jejich strany upozorněn anebo si ji kupoval v bundlu s konzolí? Jako že se to prodává po bazarech, na to už jsem si zvykl, ale že už i legitimní obchod prodává samostatně verze her, určené do bundlu, což nesmí a na což upozorňuje přávě ten nápis ve žlutém obdelníku, tak to už je vážně moc To bych jim šel obratem omlátit o hlavu.
  3 likes
 18. Další úlovek, tentokráte z EBAY. Doba doručení z Los Angeles 18 dní. Vypadá dost dobře soška, navíc motorka i JD svítí :-)
  3 likes
 19. 3 likes
 20. já tam prostě ten 5tisícový rozdíl který momentálně je mezi oběma konzolemi nevidím
  3 likes
 21. myslím si, že jako moderátor musíš být nadšen po minimálně 2 letech máš zase práci a možnost ukázat jak skvěle tady na to dohlížíš, ne že bys tedy někomu poradil, ale alespoň upozorňuješ že se snažím (byť po cca 2 letech já správně píšeš) někomu pomoct, což je špatně, díky za usazení a už nikomu nepomůžu.. pěkný den
  3 likes
 22. Ahoj vsem slusnym lidem! Brzy zase dostanu par kodu na ps plus i na kredit. Pokud by mel nekdo zajem, hlaste se pres soukromou zpravu (instrukce o par radku nize) Pro jistotu pripominam ceny: PS Plus 365 dni 900 Kc Kredit hodnota 1000 Kc za 700 Kc Jak si kody objednat: Zajemci, piste prosim soukrome zpravy. Pokud mate zajem o kredit, napiste do predmetu soukrome zpravy "KREDIT". Pokud o PS Plus, pak samozrejme "PS PLUS". Pokud o oboje, poslete mi prosim dve zpravy s odpovidajicimi predmety - mivam zasobu bud kodu pro ps plus nebo kodu na kredit, proto objednavky vyrizuju postupne. Budte prosim trpelivi FAQ (casto kladene dotazy): - kody jsou urcene pro cesky PS Store - platnost kodu neznam, zna ji zrejme jen Sony, ale je to nekolik let urcite - jak kredit, tak ps plus se da kumulovat, to znamena, ze pokud koupite vic kusu, muzete je ihned pouzit a ps plus se vam prodlouui o tolik let, kolik kodu jste pouzili, kredit se zase pricita. U kreditu je ale v PS store nastaven strop, kolik smite v penezence mit (V CR jde o limit 4200 Kc). - prevod z banky do banky trva az 48 hodin behem pracovniho tydne, pokud se prevadi v patek odpoledne, penize mohou dorazit az v utery. To neni muj vymysl, takhle v 21tem stoleti pracuji banky.
  3 likes
 23. Tak z VR módu už není cesty zpět. Ještě včera bych tomu dal 10/10, ale dnes 11/10. Kolega to drtí už 30 hodin, protože nechat kousek bez pohledu je nemožné. Toto má fakt grády a zcela pohlcující atmosféru. K tomu nemám slov, sledovat tu babinu zpoza bedny pouhým vykouknutím hlavy nebo se zastavit a dívat z okna přes rozbité sklo 20x20 cm, ne to nelze vysvětlit. Po třiceti létech hraní zažívám vrchol, naprostou herní a emotivní nirvánu. Nechci žádné 8K a HDR, chci zpět do toho hnusného domu.
  3 likes
 24. UPDATE 11/02/2017: Za normálních okolností bych se tímto nadále už nezabýval, ale myslím, že tohle stojí minimálně za zmínku. Po neúspěchu prodejce (který se nám zde představil jako pan "podnikatel" Marcel Procházka z Plzně, což předpokládám bylo jen smyšlené jméno) vytáhnout peníze od lidí zde na fóru se přesunul se svým prodejem na bazoš (a předpokládám na další internetové bazarové servery), kde si ho všiml jeden zdejší uživatel (za což mu děkujeme, jeho jméno zůstane pro jeho ochranu v anonymitě). Resp. všiml si podezřelých znaků, shodných s inzercí zde na fóru a ve spolupráci se mnou už nebylo těžké zjistit, že se jedná o jednoho a téhož prodejce. Mezitím se mu však podařilo inzerci z bazoše odstranit, ale díky moderním technologiím dnešní doby se na inzerát můžeme všichni znovu podívat: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://pc.bazos.cz/inzerat/71075052/XBOX-LIVE-PREDPLACENA-DARKOVA-KARTA.php Není divu, že prodejce tam vystupuje pod zcela jiným jménem a také není divu, že na serveru nabízí k prodeji i dalš věci, zdánlivě nesouvisející s předplaceným členstvím Xbox Live (to zřejmě proto, aby vzbudil dojem, že prodej je zcela bezpečný a že na serveru běžně působí dnes a denně). Co už ale podivující je, že když se podíváte na hodnocení prodejce zjistíte, že si v nejednom případě udělil sám sobě kladné hodnocení použitím dalších fiktivních jmen. Zřejmě si nevšiml, že server loguje část IP adres uživatelů a zobrazuje je ke jménu. https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=936717&telefon=722704426&jmeno=Hynn V daném případě komunikuje prodejce z mailové adresy (hajek.maruska@gmail.com) a představuje se jako Marie Hájková. Zabývat se podobnými případy mně osobě stojí čas, který bych mohl věnovat užitečnějsím věcem, ale v tomto případě toho nelituji, jelikož se i díky včasnému zásahu nás členů vedení tohoto fóra podařilo předejít podvodu, ušetřit tak nervy, slzy a především peníze nejednomu zdejšímu uživateli, což mě osobně hodně těší. Těm ostatním, co už ale stihli prodejci odeslat platbu, se nakonec i jejich peníze vrátili, protože účet, který prodejce zprvu rozdával, měl nesprávný kód banky a v této daný účet neexistoval. Peníze se tak všem po pár dnech automaticky vrátili na účet. Co dodat závěrem? Prodejce musí být buď někdo, kdo byl sám okraden a snaží se takto mstít na dalších, nebo je duševně nevyrovnaný a nebo je to prostě jen zloděj, který se neumí živit slušnou prací tak jako většina lidí - a pokud ano, tak mi nezbyde než konstatovat, že zloděj amatér Štěstí v neštěstí, že tentokrát zde nedošlo k žádnému podvodu. I nadále se budeme snažit, aby toto fórum bylo bezpečným místem pro uzavírání obchodů. Jio a mimochodem, jeho účet zde bude po zásluze odměněn.
  3 likes
 25. Já si tu připadám jak na hodině španělštiny , některé výrazy ani nevím,co znamenají,ale můj "vesnický" názor je asi takový,že pokud by bylo PRO určené opravdu jen pro 4K televize,tak by se jich asi moc neprodalo,protože UHD televize,ač jsou už chvíli v prodeji, má dneska doma málo kdo......vždyť i FHD na současné vysílání je až až.
  3 likes
 26. @figi-1 fail je pro draka ten, že nemáš ten správný názor. A zajímavé, že podobné nutkání neměl třeba u hráče, smartmaxe nebo svk sluníčka a hráču, je vidět, že ti písek trošku zatemnil pamatováka...
  3 likes
 27. PS4 1TB PRO už je pod televizí ..... a vracet ho nebudu. Zítra ho "naprogramuji" na WI-FI atd. a odzkouším.
  3 likes
 28. @figi-1 to neřeš, stejní lidé se dušovali že jim na x0 nevadí 20fps a níž... Osobně si myslím že je skoro jedno, jestli vezmete obyč ps4, slimejša nebo pročko. Každý dle svých možností. Ale jedno je jisté, budete mít tu nejlepší krabičku na tv hraní s názvem Sony Playstation 4.
  3 likes
 29. Asi máte s Rowanem pravdu, tady na videu vypadá o poznání líp (tuhle verzi mám já) Já ji mám, ale rozbalovat ji hned tak nebudu. Ale myslím si, že tento detailní pohled ti dá dostatečnou odpověď. http://www.neogaf.com/forum/showpost...postcount=3186
  2 likes
 30. D4Ave . jenomže ona FIFA 99, byla trošku jinde než 17 - ta ti hází klacky jen pod nohy, což zde bylo nejednou zmíněno a už ani nevím kde ten článek tu je .... . Nechápu tu blbost, že můj rekord je dát 9 tyček za zápas? WTF? - Jako fakt? .... pak, že mi hráč netrefí prázdnou bránu asi ze 4 metrů? .... a borec jde s jedním unikem střela jak Rosické se zlomenou nohou a šibenice - a ty ten gol nedáš a nedáš i kdyby prasata létaly. Já mám taky raději FUFI - resp. do teď jsem měl - teď už PES kupovat nebudu, když bude za "chvilku" nový ročník, ale u 18 hodně zvážím a hlavně zkusím obě DEMOVERZE, ale jsem na FIFU tak nas...víš co ... že to spíš vypadá na PES - a jak zde již je zmíněno - Licence hodíš přes USB a máš to
  2 likes
 31. Zajimave cteni o ps4 pro: http://www.redgamingtech.com/playstation-4-pro-mark-cerny-reveals-the-consoles-secrets-part-1-the-basic-hardware/
  2 likes
 32. Mluvilo se tady o ní už v lednu (jak psal Martin), vlastně nás na ni upozornil @SAIXX, díky kterému jsem se o ní poprvé dozvěděl. Jelikož vím, jak to u těchto věcí je, nečekal jsem na nic a hned objednal. V opačném případě to bývá tak, že za to musš platit x-násobek ceny někde u překupníků. Zřejmě upozornění od @SAIXX přišlo těsně po oznámení, protože snad dva dny poté už těch 25 ks měli vyprodaných. Colorware je TOP značkou ve svém oboru a právě od nich pochází hodně limitovaných, speciálně navržených designů konzolí. Dost často si u nich producenti her nechávají dělat speciální edice do soutěží apod., které bývají limitované mnohdy i jen na pár, nebo dokonce jediný kus. Nejde o sériovou produkci jako v případě retailových konzolí, Zároveń je to ale firma jako každá jiná, která potřebuje vydělávat a to zřejmě je důvodem toho, že mají na svém webu možnost ji objednat. Zřejmě nepočítali při oznámení 25 ks s takovým zájmem a po vyprodání během pár dní ucítili $$$ Jenomže první sérii limitovali počtem 25 ks a každou individuálně očíslovali XX of 25, takže co teď? Jak je vidět na jejich shopu, už tam nemají zmínku o limitaci na určitý počet kusů a už nikde není zmínka o tom, že budou číslované. Prostě nebudou, teď už to nejde. Takže 26tá a každá další už nebudou číslované. S ohledem na ten zájem asi i proto u těch PS4 Slim Retro zvedli ten počet limitovaných číslovaných kusů na 50 Jinak naprosto souhlasím s tím, že jakékoliv stickery, decaly a co já vím co všechno je spíš k pláči, to se s tímhe prostě nedá srovnat. Jelikož neočekávám od Sony v nějaké brzké době nějakou podobnou edici, třeba té 20th Anniversary u PS4 nebo tak, šel jsem do ní. Objednat ji teda nebylo úplně bez problémů, nejdřív se mi ozval ředitel prodeje a ujišťoval se, že jsem opravu z ČR a že svůh zájem myslím vážně , potom jsme kvůli poměrně přísnému zákonu v USA o zneužití platebních karet dlouho hledali způsob, jak za zboží zaplatit (PayPal neberou a nad kartami, vydanými mimo USA, nemají dohled a potřebovali ujištění, že u karty kterou platím, jsem její majitel), potom proběhla nějaká komunikace ohlednč čísla, které bude moje konzole mít a v neposlední řadě jsme řešili jak bezpečně přepravit zásilku ze zámoří tak, aby mi nepřišla rozsekaná na kusy. Omlouvám se za delší příspěvek, ale chodí mi dost PM s dotazy ohledně tohoto nákupu, platby, dopravy, tak snad tohle poslouží jako odpověď všem případným zájemcům. P.S. Když už tam mám teď takové kontakty tak se schválně doptám, co že tak najednou obnovili možnost znovu si ji objednat
  2 likes
 33. Však jsem na ni taky po právu hrdý ... za ty prachy Tady na tom videu je pěkně odprezentovaná, je krásný, jak se designem a zpracováním přiblížili konceptu původní PS, dokonce až z toho videa jsem si všiml, že to logo PS na horním krytu je otočené o 90 stupňů oproti klasické PS4 Pro, což jsem dosud nevěděl, protože jsem ještě PS4 Pro neměl
  2 likes
 34. @CiD kdepak flame, možná spíš názorová nestabilita, změna tábora, orientace "kam vítr, tam plášť", pro někoho snad dokonce možná i lhář Každopádně tohle téma s oblibou sleduji a tak si celkem pamatuju pár jedinců, kteří zde nejvíce křičí, všechno vědí, všude byli a všechno zkusili. K příspěvku nad tebou si myslím že postačí, když si vyhledáš všechny od stejného autora v tomto vlákně a žádný další komentář to nepotřebuje. Ostatně zde jeden za všechny (anebo všechny za jednoho?)
  2 likes
 35. Microsoft Xbox One S gamepad bílý - 899,- Kč - Odkaz Microsoft Xbox One S gamepad bílý - 879,- Kč - Odkaz Microsoft Xbox ONE Gamepad růžovo-černý - 999,- Kč - Odkaz Microsoft Xbox ONE S Gamepad, bezdrátový, Gears of War, šedý - 999,- Kč - Odkaz Microsoft Xbox Gamepad Langley, bezdrátový, modrý - 999,- Kč - CZC - Odkaz, Mall - Odkaz
  2 likes
 36. Pokud si chceš zalítat nakláněním ovladače, tak doporučuju Flower. Každopádně mluvit tu o podvodu a klamání zákazníka je s prominutím stejná pitomost, jako obviňovat Sony z podvodu, že hra využívá jen tři tlačítka, když jich má ovladač osm.
  2 likes
 37. já chytil rage a už jen čekám až mi přijde pes a fifu prodávám. Tato fifa sa pro mne stala jedna z nejhorších co jsem na konzolích hrál. Zezačátku mi to ani nepříslo, ale s postupem času se objevili přesně ty vady, které kazí zážitek ze hry a jsou tu už tolikrát popsány.
  2 likes
 38. pokud si dobře pamatuju tak karty se dají použít jenom v těch výzvách (challenge)
  2 likes
 39. velikost je na obyč krabičku na ps4 hru, není to vesta na nošení, jen takový přebal na hru
  2 likes
 40. Bohužel ani boost mode nevyřeší trhání v just cause 3....byť hra jede o trochu lépe...
  2 likes
 41. Lidi děkuji moc za upoznění na falešné 4K u LG. Dnes mi to na kamenné prodejně v planeu za doplatek 780kč vyměnili za samsung a hlavní prodavač přiznal že se tohle dozvěděl až před půl rokem od obchoďáka ze samsungu že to LG opravdu takhle má. Prej v podstatě splňuje nějakou normu ale obraz je fakt horší. Prej jsou ty TV dost podobné ale tahle má pnohotnotný 4k a na PS4 Pro to budu mít určitě lepší. Díky :-) https://televize.heureka.cz/samsung-ue55ku6172/
  2 likes
 42. Doporučím stránku https://www.storeparser.com/ Dají se zde najít všechny zlevněné hry na Xbox storu a hlavně je možnost naházet cokoliv do wishlistu i s upozorněním na email při nějaké slevě.
  2 likes
 43. Aha, tak protože, ps4 nemá výkon na nativní 4k, tak některé hry v nativním 4k běží. Děkuji za další vsuvku z alternativní reality. HDR10 na LCD TV za 20 bude často lepší než na LCD TV za 50. Já to píšu protože vím jak HDR10 funguje a mám TV za nějakých 14000 a stejně velké TV za třínasobek ceny nemají lepší obraz, často horší. Ty víš jak HDR10 funguje a viděl jsi to na levné TV, nebo píšeš lži? Rád bych si koupil lepší dražší televizi, ale dražší nemají lepší obraz, rozhodně ne v reálném světě - ono, že něco sonda naměří nemá s realitou nic moc společného, ale je to každýho boj jestli věří marketingu a uměle vytvořeným číslům nebo vlastním očím.. BTW i v definici HDR10 od smpte se mezi řádky píše, že to v reálnem prostředí moc nefunguje obecně Za mě obrazově nejlepší v Evropě dostupná LCD TV byla PFL9707 a žádnou lepší od té doby nikdo nevyrobil. Obecně nejlepši LCD asi Sharp UD1, ale ta nikdy v Evropě co vím nebyla. Jinak je to docela prašť jako uhoď, někdy o něco víc přašť. OLED co jsem viděl, zatím teda jen v Alze apod., tak moc ten reálný svět taky nezvládaj, i když je to lepší než všechno možný jiný v tom rozměru a rozlišení za neabsurdní částky, není to nic co by reálně zobrazovalo tak, abych za to ty peníze dal.
  2 likes
 44. Na PS Store naskočily FEBRUARY SAVINGS platné od 8.2. do 23.2. https://store.playstation.com/#!/en-cz/february-savings/cid=STORE-MSF75508-FEBRUARYSAV16/1 Za zmínku určitě stojí Witcher 3 GOTY za 749,-
  2 likes
 45. Tak nějak jsem rád, že mám Pro. Od včera i Nioh a odedneška snat i novou 4k TV;)
  2 likes
 46. A má někdo tento raritní australský kousek? Cena na ebay skoro 4 talíře
  2 likes
 47. A ty by sis mel Mandy doplnit slovni zasobu protoze zbytecna se nerovna k nicemu...
  2 likes
 48. Yoshida said PS4 Pro is selling better than the Slim model.... ale přece ta konzole je k ničemu úplně zdroj: http://www.gamespot.com/articles/sony-comments-on-ps4-pro-sales-and-how-they-compar/1100-6447489/the/ Report: PS4 Pro 'boost mode' runs unpatched PS4 games more smoothly ... tady máte odpověď na ty vaše řeši o nepatchnutých hrách ... update 4.5 Zdroj: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-ps4-pro-boost-mode-makes-standard-ps4-games-run-more-smoothly @CiDJo, to mě štve taky ... ale asi vezmu rovnou nějakej pořádnej 8k projektor a hodím to na zeď.
  2 likes
 49. uz jsem te nasel...invite na Fenri.CZ poslany...tak snad dojde
  2 likes
 50. zdar, ja klic do bety dostal.... hodil jsem ti request do friends listu...abych ti ten invite mohl poslat... pripadne ID: rmrazik
  2 likes