Tango23

Members
 • Příspěvků

  69
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli Tango23

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Město
  Kopřivnice

Herní účty

 • PlayStation Network
  TangoSusty86

Návštěvy profilu

624 zobrazení profilu
 1. Čau jestli se tu najde někdo kdo by měl zájem o celý účet se hrou Call of Duty Advanced Warfare tak můžem vyměnit stačí nabídnout co máte a domluvíme se :-) Díky Jiří.
 2. Haha děkuji za odpověď. Nene já nejsem loupežník ale kdysik jsem stahoval zdarma hry na pc :-) z torrentu ale nějak mě to přešlo raději podporuju vývojáře už :-) Měl jsem i Xbox 360 s rgh čipem ale prodal jsem ho a koupil si PS4 a nelituju :-) Prostě když už tak stáhnu ,vyzkouším na pc a posléze koupím buď na PS store nebo na aukru placku :-) P.S.až teď jsem si všimnul té hrubky hahaha P.S. 2 Mám v sobě pár pivek + prda z trávy :-)
 3. Ahoj mám dotaz plánuji koupit ke své PS4ce která má 500gb HDD doloupit externí harddisk vím že po novém update můžu k ps4ce připojit externí hdd a stahovat na ní herní obsah.Moje otázka zní jestli když bude v ps4ce (interním hdd) stáhnuta hra a já k té hře stáhnu dlc které se uloží na ex. Hdd jestli to dlc normálně rozjedu ? Díky Jiří :-)
 4. Nápodobně taky se mi to líbí a ještě může být super need for speed payback
 5. Takže jsem to nakonec risknul a to dlc calling all units jsem koupil na můj herní účet a všechno co obsahuje to dlc jse mi odemklo díky moc za tuto debatu s tebou a aspoň jsem poradil i ostatním co to takhle mají. Jo anic jsem nemusel ani stahovat jen se to prostě odemklo tou koupí. The crew calling all units dls stojí na store pouhých 219 kč. Yessss. Kdyby něco dám vědět.
 6. Jasně jasně ta hra je koupena na českém storu. Kámoš mi totiž prodal účet na kterém je i ps plus a minulý měsíc byly právě dvojnásobné slevy pro pluskaře a já jsem na tom jeho už mojem účtu koupil the crew za nějakých 289 kč myslím. To ten Ubisoft teda pěkně do...l jo a ještě je tam napsáno pod tím dlc : Requires The Crew,sold separately
 7. Jo a když koupím to DLC na účtě kde hraju ale né na účtě kde je koupená hra the crew ? No to bych asi zkusil A jak jsi to měl teda ty ? Jak jsi to měl s těma účtama ? A jak jsi to koupil ? Možná to půjde jak jsi říkal protože když hraju the crew a pokusím se spustit eventy které jsou dostupné jen s tím dlc tak mě to chce odkázat na ps store kde to můžu koupit.
 8. Tak toho jsem se bál sakryš. Díky moc za odpověď díky ní jsem nejspíše předešel špatné koupi. A nedá se stím něco dělat ?
 9. Ahoj na store jsou teď mega super slevy a já si chci koupit DLC CALLING ALL UNITS do hry The CREW a chci se zeptat co znamená popisek pod tím DLC konkrétně tento : This unlockable content is bound to the primary account and cannot be shared with any sub account. Tak trochu tuším co to znamená ale nejsem si 100% jistý. Aby jste byli v obraze tak hru mám koupenou na primárním účtu na kterém nehraju (na konzoli mám nastaveny 2 primární účty jeden svůj na kterém hraju + další kde je koupena hra The CREW) Půjde mi to dlc rozjed na mém herním primárním účtu ??
 10. Ahoj na store jsou teď mega super slevy a já si chci koupit DLC CALLING ALL UNITS do hry The CREW a chci se zeptat co znamená popisek pod tím DLC konkrétně tento : This unlockable content is bound to the primary account and cannot be shared with any sub account. Tak trochu tuším co to znamená ale nejsem si 100% jistý. Aby jste byli v obraze tak hru mám koupenou na primárním účtu na kterém nehraju (na konzoli mám nastaveny 2 primární účty jeden svůj na kterém hraju + další kde je koupena hra The CREW) Půjde mi to dlc rozjed na mém herním primárním účtu ??
 11. Playstation 4

  Prodal by jsi zvlášť ten účet na kterém máš koupeny ty dvě hry ? A kolik by jsi za něj chtěl kdyby jo.
 12. V klidu Sorry.
 13. Jestli chceš mám dost ps3 origo her tak bych ti je za tu vitu poslal.
 14. Aha Děkuji za rychlou odpověď. Každopádně kdyby měl někdo jinou zkušenost písněte sem. Děkuji Jirka.