Přejít na obsah

liborpoulik

Members
 • Příspěvků

  242
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli liborpoulik

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 27.7.1980

Informace

 • Koníčky
  Pc, fitness

Návštěvy profilu

777 zobrazení profilu
 1. Jak vypálim fruit ninju ?

  Tohle je arcade games, takže ji nijak nevypálíš na flash, pouze si ji můžeš legálně koupit na xbox store, nebo spustit na rgh, jiná možnost není. Tečka. http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Fruit-Ninja-Kinect/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410b79
 2. Mass Effect 2 CESTINA !!!

  Informace z dřívějšího share-forum byla taková, že se o to pokoušeli, ale nakonec to nechali být, protože to bylo příliš složité a pracné aby s tím někdo strávil celé měsíce, navíc to už tehdy byla stará hra a většina lidí ji měa dohranou, takže funkční čeština se tam neobjevila ani pro rgh, podle všeho čeština a link na druhý díl co se zde objevila nefungovala a pochybuju, že by to někdo zvládl líp v dnešní době, než zaniklé forum pro starý xbox.
 3. PS4 Pro

  Ono je to obráceně, záleží na tom, kolik se prodá xbox one x. Klasické ps4 se prodalo zhruba 60 miliónů, xbox one polovinu, takže primárně budou upřednostňovat tu konzoli, které se prodá víc. Článek uvádějící fakt, že zdokonalit hru pro ps4, resp. opatchovat oproti klasické ps4 zabere 2- 3 lidem 2 dny aby vydali na dotyčnou konzoli patch, nebo si snad myslíš, že když se prodá milion xbox one x během prvního půl roku, že vývojáři budou upřednostňovat tuhle verzi ?
 4. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Plusko se dá koupit přes kupón ? to jsem nevěděl, myslel jsem, že jen Paypal, nebo kreditka.
 5. Zdravím, je normální aby mi nová, 2 měsíce používaná nabíječka https://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/sony-ps4-dualshock-charging-station/# někdy nabíjela ovladač skoro 4 hodiny ? Od té doby co jsem ji koupil mám ale pocit, že ovladač vydrží déle v provozu, snad 12, možná i 13 hodin, záleží jestli tam mám hru, nebo prohlížím internet, twitch, atd. Je to na reklamaci ?,podotýkám, že ovladač mám půl roku a byl skoro úplně vybitý, než jsem ho dal nabít, příště to zkusím ještě přes kabel, jestli to bude stejné.
 6. Znáte obchod cheapgame.cz ?

  Znáte někdo tenhle obchod, až podezřele nízké ceny her na ps4, na to, že se jedná o nové zboží. http://www.cheapgame.cz/Hry-PS4-c9_0_1.htm#sort=3
 7. k čemu

  Opravdu tomu nerozumíš, přišel jsi pozdě, mohl ses tam zaregistrovat a hry v češtině mít, fórum s češtinami na xbox fungovalo několik let, za tu dobu si češtiny stáhlo tisíce lidí, ten člověk, který se tím celé roky zabýval a pracoval na překladech teď dělá češtinu třeba pro nový mass effect, sám řekl, že dozrála doba aby toho nechal, práci, které se věnoval několik let a dělal ji téměř zadarmo a ve vlastním volném čase, jelikož příspěvky na vip naprosto nepokrývaly úsilí a čas, které do toho vkládal, ještě musel platit i servery na hosting. Pokud někdo ty hry neuploadne někam veřejně tak si ty hry v češtině nezahraješ, stará generace už je mrtvá, hry už na ní nevycházejí, to byl taky důvod proč fórum skončilo, navíc se s žádostí o češtinu na Murdered Soul Suspect odvoláváš na někoho kdo tu třeba vůbec není zaregistrovaný, celkově tu hru v češtině mají možná desítky lidí.
 8. k čemu

  Ta stránka už neexistuje, přesto jako poslední odkaz máš na ní zcela jasně napsané. "Prosím však všechny členy udržujte i nadále naše češtiny v bezpečí, tak jako tomu bylo vždy " Vynášení češtin bylo zakázáno, a jaká kritika, prosím tě, to je úplně mimo. Co na tom nechápeš, i když tu češtinu někdo má doma, těžko ti ji pošle jen tak za dobré slovo, když za ni musel zaplatit, a čeština do hry, kterou jsi chtěl má možná jen pár lidí.
 9. Samsung mechanika TS-H943A ja FW aby slo GTA 5

  A jak jsi zjistil, že je tato mechanika kompatibilní s Payloadem ? burnermax-payload-tool-drive-compatibility
 10. Vyplatí se EA access?

  Malá nevýhoda je, že nové ročníky fifa a nhl jsou přidávány až zhruba v průběhu měsíce dubna dalšího roku co hra vyjde, takže jestli chce někdo čekat půl roku.., ale i tak si myslím, že za ty peníze je to super věc, stejně i na pc.
 11. Nejlepší závodní hra

  Nikdo tu přece neříká, že Need For Speed je simulátor, taky se to s dirt rally nedá srovnávat, je to mimo kategorii. Richard burns rally je asi jediné realističtější rally než dirt rally, to je jediná vyjímka, ale ta hra je stará přes 15 let, dirt rally má nejvěrnější jízdní model napříč celou rally kategorií, nebo napiš aspoň jedno realističtější rally co vyšlo za posledních 10 let.
 12. Mass Effect: Andromeda

  Dík, už jsem si s tím poradil, ale mají to blbě udělané.
 13. Mass Effect: Andromeda

  Profily v oblíbených přes kolečko zbraní mám, třeba adept, engineer, soldier, problém je ten, že když změním u jakéhokoliv profilu schopnosti, tak se mi to změní i u všech ostatních na stejné, takže mám vždy u všech profilů stejné schopnosti, prostě potvrdím v menu změnu třídy fajfkou abych změnil schopnosti a ono se to změní u všeho, na co tam teda je ve hře přepínání na ostatní profily, to tedy nechápu.
 14. Mass Effect: Andromeda

  V té hře můžu mít vždy zapnuté jen 3 schopnosti napříč všemi třídami ? Když chci změnit schopnosti na jiné, musím to udělat zase složitě přes menu hry, nedá se to změnit v přímo v boji ? Tomuhle nějak nerozumím.
 15. Mass Effect: Andromeda

  Já do toho šel celkem bez rozpaků, podíval jsem se na gameplay a působilo to na mě dost propracovaným dojmem, zarazil jsem se jen u kamenných tváří při mluvení, ale to přežiju, sjel jsem pár dialogů, nebylo to tak strašné, příběh jsem nezkoumal, na to bych to musel sledovat 2 hodiny, což by nebylo příjemné, dozvědět se o hře něco víc, než bych chtěl, ale to se ukáže. Jelikož je pro mě Mass Effect jedna z nejlepších her v životě, koupil jsem ji za plnou cenu, nečekám od toho zázraky a kvalitativně to bude asi třídu níž, než je trilogie, ale počítám, že zklamaný z toho nebudu.
×