Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

liborpoulik

Members
 • Příspěvků

  310
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli liborpoulik

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 27.7.1980

Informace

 • Koníčky
  Pc, fitness

Návštěvy profilu

1 358 zobrazení profilu
 1. liborpoulik

  Fotbálová hra

  Jak pro koho, je to věc názoru, mě se líbil naposled pes 2014 a 15, Pes 18 byl také celkem povedený na ps4, u Pro Eva jsem vydržel ale jen rok, než mě to začalo unavovat, Fifu mám každý rok, baví mě pořád, teď byl v akci na ps store Pes 2018 za 189 kč, zahrál jsem znovu demo a zjistil jsem, že mi to ani za ty 200 kč nestojí, kvalitou ani obsahem se to na Fifu ještě zdaleka nechytá. Teď asi určitě napíšeš několik důvodů, proč je právě Pes lepší než Fifa, klidně...
 2. liborpoulik

  Alien: Isolation

  Hrál to někdo na PC i na PS4 ? Dá se grafika aspoň trochu srovnat s pc ?
 3. liborpoulik

  Syberia 3

  Jasně, že má titulky
 4. liborpoulik

  Flash PS4

  Nevím jak velké je tam procento, že se to pokazí, když jsem se já dozvěděl, že už jde hrát i 2 měsíce staré hry, také jsem se o to začal zajímat, úspora je pro člověka velká, můžu ti dát někam link na fórum, kde se řeší jailbreak na ps4, sem dávat link je asi zakázané, v podstatě jsem to chtěl asi jen kvůli třem hrám co mají letos vyjít, ale nefunguje s tím hackem online hraní multiplayer, nefunguje ps store, youtube aplikace, internetový prohlížeč nevím, twitch se dá jen sledovat bez účtu, to mě odradilo, Gran turismo sport si vůbec nezahraješ, NFS 2015 i další hry co chtějí být online, třeba ve fifa18 máš bez internetu jen staré soupisky hráčů, není tam velký update přidaný mod mistrovství světa 2018, na to potřebuješ poslední firmware 5,55, nehledě na to, že bys neměl stahovat nové updaty ke hrám pokud chceš provést hack, nefunguje ultimate team, stejně jako nefunguje i v UFC 2, tam jsem ho hrával v podstatě jako jediný, offline hraní mě nebavilo, takže kvůli úspoře 3-4 tisíc jsem to zatím zavrhl dokud nevyjde normální oficiální CFW.
 5. liborpoulik

  Flash PS4

  Sice o tom nevím úplně všechno, ale zatím žádný flash není, ani downgrade firmwaru, je pouze web exploit a to si dokáže udělat skoro každý sám doma, ale jak už jsem se informoval, také jsem měl o tohle zájem, vždycky je tam nějaká malá šance, že se něco podělá a konzole se může tzv. bricknout, pak už ji má člověk jenom na okrasu.
 6. liborpoulik

  Titulky

  Ne, nestáhnou se ti nijak do hry.
 7. liborpoulik

  PS4 Hry [Ukončeno] Tennis, Crash, TR

  Obaly u her jsou original z obchodu, nebo jsou vytištěné na tiskárně ?
 8. liborpoulik

  Kingdom Come

  Chystá se nějaký další patch, nebo už je ta hra opravená a nevěnují se tomu ? Dlouho jsem o tom nic neslyšel.
 9. liborpoulik

  Jak používat XBox s RGH?

  Mafia 1 není kompatibioní s xbox 360 a nezáleží jestli máš rgh, nebo flash, nespustíš to.
 10. liborpoulik

  Xbox 360 hry v češtině

  Nic takového není, forum kde se daly stahovat hry v češtině na xbox bylo zavřeno už dávno.Stejně se tam platilo V.I.P.
 11. liborpoulik

  Náhodné trojité zapípání při vypínání ps4

  Konzole je ještě v záruce, ale mysím si, že na reklamaci to, není, ps4 pokaždé naběhne a funguje normálně, kupoval jsem ji v jrc, krabice byla ale rozlepená, možná, že byla použitá, mohl jsem ji hned vydělat, před půl rokem jsem tam dával větší hdd, předtím to dělalo ale taky, je to moje druhá konzole, u té první to rozhodně nebylo tak časté, jen občas. Výkyvy v el. energii, to může být u mě reálné, pokud to je teda tím. Na internetu jsem na tohle trojité zapípání při vypínání našel spoustu článků, zřejmě se to tedy děje běžně, podle všeho je to způsobeno vynuceným ukončováním nějaké aplikace, stejně jako se to děje ve windows, nebo ve chvíli kdy hdd zapisuje ještě nějaká data, dále je to něco kvůli odhlašování ze sítě z psn, nebo synchronizování či nahrávání savů do cloudu, prostě namá konzole potřebný čas na ukončení aktivity, stejnou funkci měla prý i ps3, celkově se z informací dalo vyčíst, že se není čeho obávat.
 12. Ahoj, při vypínání PS4 se mi stavá opakovaně, tak 1 z 10 pokusů, možná 30krát za poslední dobu, že psko před vypnutím třikrát zapípá, po nastartování znovu, se objeví výpis sony, že je to chyba firmwaru a jestli jim chci chybu nahlásit, nebo něco takového, nevíte přesně proč se to vlastně děje, je to chyba v mojí konzoli, nějaká hw porucha, případně, že psko odchází, nebo je to něco bežného ?
 13. liborpoulik

  Jakou verzi PS4 koupit (PRO/SLIM)

  Tohle je snad blábol tohleto, možná jeden z mála kusů může být tichý, nebo na stejné úrovni jako obyčejná verze, na fóru je i vlákno kde si stěžují na to jak je PS4 Pro hlučné jak vysavač než obyčejná verze, poměr prodaných kusů pročka může být kolik 1:10, nebo 1:8 ?
 14. liborpoulik

  Problémy, podvody s eshopy

  To jsem si teda nemyslel, že eshopy zataví použitou hru do fólie a prodávají ji jako novou, to by mě teda hodně nakrklo, je fakt, že třeba herni-svet.cz má u hodně her na ps4 vůbec nejnižší cenu, což mi už v minulosti přišlo trochu podezřelé, pár podobných prodejců je i na aukru, většinou mají i desítku her, jmenovitě prodávající nabízel life is strange before the storm na ps4 a nahoře na obalu hry bylo napsáno "only on playstation", u této hry to není exluzivita na jednu konzoli, tak jsem se ho zeptal, jestli je obal originál z obchodu, nebo je vytisklý na tiskárně, on to přiznal, že je vytisklý a ještě, že je to k nerozeznání od originálu, tomu jsem se musel zasmát. Pak mi nabídl, že si můžu vybrat kterýkoli obal k té hře a on mi ho vytiskne, od toho času už ke svým aukcím píše, že hra je v náhradním přebalu. Další prodejce na aukru se s tím ani neobtěžuje napsat, že je to zřejmě kradená hra bez obalu, koupí si krabičku a obal vytiskne, cena u takových her je vždycky o 100 až 200 kč nižší, ale nepochybně na tom dobře vydělává, něco takového tedy rozhodně podporovat nehodlám, prodával Fifu 18 na PS4, kde se dá poznat, že obal není originál, chyběla tam samozřejmě stříbrná známka FIFA Oficial Licensed Product, kterou nikde nevytiskne.
 15. liborpoulik

  Nejlepší závodní hra

  Znáš větší simulátor než je Dirt Rally, který vyšel za poslední roky ?
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu