Přejít na obsah

liborpoulik

Members
 • Příspěvků

  261
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli liborpoulik

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 27.7.1980

Informace

 • Koníčky
  Pc, fitness

Návštěvy profilu

940 zobrazení profilu
 1. Gran Turismo Sport

  Chyby v jízdním modelu ? když mluvíš o tom, že tě předjede někdo rychlejší, ať už neférově, nebo někdo do tebe narazí ? to už je o tom, že je to auto rychlejší, už od bety mi přijde jízdní model u všech aut špičkový, není co vylepšovat.
 2. Gran Turismo Sport

  Na zing píšou, že aby jste mohli uložit pozici, musíte být online i s novým patchem takže tohle si protiřečí.
 3. Internet

  Vir tam bude těžko, není to pc, prostě to zkus nahodit zpátky a uvidíš.
 4. Internet

  Pokud máš PS4 nastavenou do češtiny, tak mě konzole zamrzala právě od té doby, většinou při sledování youtube, někdy i v menu konzole, dokonce i při ukončování hry najednou černá obrazovka a nešlo nic dělat, buď se konzole vypnula a to se dělo většinou, nebo se po chvíli stav obnovil s chybovou hláškou od Sony, tohle se stávalo každé 3 dny, nahodil jsem i nový update 5.01, ale nepomohlo, pak jsem konzoli znovu přepnul do angličtiny a od té doby žádná chyba, dokonce mě přijde, že konzole rychlej reaguje na povely.
 5. PlayStation magazín

  Jo, papír v časopise je určitě kvalitní, ale přeci jen jsem v takovém magazínu čekal recenze, je rozdíl jestli si něco přečtu na internetu, nebo mám tu recenzi přímo v ruce, to je pro mě základní věc kvůli které by se vyplatilo si těch 100 stránek koupit, navíc člověk, (alespoň já) se v časopise dozví víc mnohem víc informací o hrách než na webu, a nejen o hrách, kvůli tomu si kupuji třeba Score, které pro mě kvalitou článků jasně vede.
 6. PlayStation magazín

  Také jsem ho koupil, musím říct, že designově mi to na první pohled připomíná dnešní Level, čehož jsem se trochu bál, protože ten mě číst nebaví, kvalita článků i čtení je dobrá, ale o hrách o kterých se píše nejsou bohužel recenze, ale mají spíš informativní charakter a zárověň mi přijde, že Sony má snad u každého článku trochu podplacenou redakci, aby psali jak je ta hra na PS4 dobrá.Za ty peníze je to ale dobrá koupě a čtení je docela dost.
 7. ps+ hry bez ps+

  Jednoduché, musíš znovu zaplatit ps plus abys je mohl hrát.
 8. 4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Redukce hdmi -> scart ?, všude při vydání nových konzolí jsem četl, že konzole se na starých televizích se scartem nedají připojit, musí mít hdmi.
 9. PS4 Hry Koupím hry na PS4 (PS Store)

  Musíš koupit celý účet s hrami, nebo hrou, nikoli pouze samostatné hry, tzn, že v konzoli budeš mít další účet ze kterého je budeš hrát.
 10. Xbox One X

  Vím, že už je to offtopic, ale u ps4 pro jsou taky tak velké updaty ?
 11. Xbox 360 flash - hry?

 12. xbox live problem pripojenia

  To samé i já , tohle se mi ještě nestalo, ani přes wifi ani přes kabel, připojení k internetu ok, xlive nelze připojit.
 13. Problém s kinectem

  Jo mimochodem, jak daleko stojíš od kinectu, min. vzdálenost je myslím 1,5m.Možná i 2 metry.
 14. Problém s kinectem

  To bych musel vybalit kinect a to se mi ted nechce. Použij youtube, nebo google.
 15. Problém s kinectem

  Kinect teď zapojený nemám, ale myslím, že nastavení výšky kinectu v kalibraci není, mám dojem, že se ta položka v nastavení jmenuje "tilt"
×