Jump to content

liborpoulik

Members
 • Content Count

  347
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Feedback

  100%

liborpoulik last won the day on January 6

liborpoulik had the most liked content!

About liborpoulik

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/27/1980

Informace

 • Hobby
  Pc, fitness

Recent Profile Visitors

1988 profile views
 1. Tak si kup nový, ne ? A máš jistotu. X360 je hodně stará konzole výroba od roku 2005 až třeba 2012.
 2. Savy přes cloud nemám, ps+ jsem nikdy neměl.
 3. Obyčejné verze, pouze ta první měla asi neoriginální obal, což z obrázku nebylo poznat, prodejce napsal, že neví jestli je obal originální, že to koupil přes bazar. No, jestli je tolik verzí Nier automata, tak potěš pánbůh, to každá verze není kompatibilní s jinou ?
 4. Zdravím, před půl rokem jsem měl nier automata na ps4, hru jsem ale prodal a teď ji po půl roce koupil znovu, na hřbetu obalu je teď napsáno CUSA 04480, jaké číslo měla přechozí hra netuším, ale hra vůbec nerozpozná uloženou hru, kterou jsem měl na harddisku, v menu můžu vybrat jen new game, jsou zřejmě odlišné verze, vyzná se v tom někdo, kolik verzí hry je ?
 5. No, s upravenou hrou xgd3, nebo xgd2 hrou pro xbox 360 do češtiny se nemůžeš připojit na internet, resp. hrozí ban, u takové hry nesouhlasí CRC součet, projedˇsi to přes abgx 360 a uvidíš.
 6. Čeština už by asi byla ohlášená před časem a všechny obchody stejně uvádí angličtinu, je to škoda.
 7. Určitě přehraje z exter. hdd , většinu formátů media player podporuje.
 8. Ne, to se mýlíš, i když jsi měl rgh, tak downdate dashboardu, tedy vrácení se na předchozí update konzole nešel udělat, prostě to konzole nevzala, už jsem to jednou napsal, jestli máš důkaz, ale o tom vážně pochybuji, dej ho sem!
 9. Myslím, že motorky v češtině vůbec nejsou, v polštině nevím. Ani to snad u motorek není potřeba.
 10. Jak to myslíš smazat paměť ? Jako, že by sis tam místo nového firmwaru nahrál ten starý ? To nejde, ani to zatím nepůjde, downgrade šel provést u ps3, ale až po dlouhé době, u xbox 360 to nešlo vůbec, prostě jakmile jsi updatoval dashboard tak zpět to konzole nevzala.
 11. Zatím pořád není, musíš mít 5.05 max.
 12. To je nesmysl, ne ? Pokud má koupenou diskovou verzi, nebo digitálku, která tu češtinu neobsahuje tak tam češtinu nijak logicky nedostane.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy