Jump to content

liborpoulik

Members
 • Content Count

  377
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

liborpoulik last won the day on January 6 2019

liborpoulik had the most liked content!

About liborpoulik

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/27/1980

Informace

 • Hobby
  Pc, fitness

Recent Profile Visitors

2617 profile views
 1. Takhle to nefunguje, xbox není počítač, nemůžeš si nainstalovat češtinu, můžeš si stáhnout češtinu třeba u her, které to podporují, tzn. mají podporu pro modování jako je fallout 4, nebo skyrim, jinak to nejde, kdyby to šlo, už by to dávno někdo udělal.
 2. Myslím, že nic takového na ps4 není.
 3. stažené hry z torrenty bez úpravy mechaniky tzv. flash nijak nespustíš, nebo instalací rgh do konzole a hraní z hdd, to už je náročnější úprava.
 4. Jestli myslíš, že vyměníš třeba zákl. desku a tím se to vyřeší, tak se mýlíš, je to dražší oprava a hlavně se ti to nevyplatí, to si můžeš koupit nový xbox.
 5. To je RROD, red rings of death, porucha přehřátí konzole se kterou musíš na opravu, nebo konzoli poslat do nebe, ani po opravě ti nevydrží už tak dlouho jak by jsi chtěl, třeba rok, podle toho co jse slyšel, sám jsem ji bohudík neměl, ale je to asi to nejhorší co se ti může stát.
 6. Ano, v prvním příspěvku byla dezinformace, jelikož jsem si myslel, že switch má sd kartu v sobě. To, že se to ukládá do interní paměti jsem nevěděl, takže teď zůstává zaplatit členství a ukládat jen do cloudu, no. Takže sd karta je vlastně rozšířené místo na instalaci her, nic víc.
 7. Díky za odpověď, takže savy z her můžu z interní paměti kopírovat na koupenou sd kartu, a to přímo ve switchi ? Dá se to udělat i obráceně ? Tedy načtení savů z her přímo z sd karty funguje také ? Můžu si potom tedy volit kam budu savy ukládat , jestli na interní paměť, nebo na sd kartu ? Takže kopírování savů z her se dá tedy udělat přes pc a to pouze z jedné sd karty na druhou, že ?
 8. Vyzná se tu někdo v nintendu switch ? Jde mi o to, jestli se dají zálohovat uložená data z her i jinak než přes placený cloud. Sorry za hloupou otázku , Switch má jen jeden slot pro sd kartu ?Takže kdybych si koupil další sd kartu tak převod dat mezi nimi se dá provést přes počítač, ne ? Dá se udělat i kopírování ? Tzn. originál karta má nějaké spárovaní s daným switchem, tzn, kdybych si překopíroval obsah na druhou kartu jako zálohu, tak to nebude fungovat ? Podotýkám, že cfw nemám.
 9. liborpoulik

  FIFA 21

  A co třeba v porovnání s ročníkem Fifa 19, Ne dvacítkou, protože ta stála za starou bačkoru, myslím tedy hratelnost, nebo, je to třeba víc arkádové, nebo spíše techničtější, což je mi po vůli, přirovnal by jsi to k nějakému ročníku co do podobnosti ?
 10. Pro mě je GT minimálně z 80 procent spíš simulátor, a celkově jedna z nejlépe zpracovaných závodních her co jsem v životě hrál, hrál jsem jen singl a i tak famózní hra, zatracovat takovou hru se nevyplácí, rozhodně mi to arkádu nepřipomíná. Ivo388 a smím se zeptat, kolik jsi za hru zaplatil ?
 11. heslo je přeci jen na profil, ne? když dá úplnou inicializaci konzole tak si udělá vlastní.
 12. No tak, je to možné, ono to bylo vyráběné v době kdy byla aktivní ps3, s ps4 je to jen kompatibilní pro vr sadu.
 13. Ne, dá se prodat jen celý tvůj účet na kterém hry máš, jednotlivě to nejde, s tím, že heslo k účtu může měnit jen první majitel, nikoli kupující, aspoň tak si myslím, že to je.
 14. No tak asi jsi tím rozebráním něco poškodil, že by neodborný zásah ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy