Jump to content

liborpoulik

Members
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Feedback

  100%

liborpoulik last won the day on January 6 2019

liborpoulik had the most liked content!

About liborpoulik

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/27/1980

Informace

 • Hobby
  Pc, fitness

Recent Profile Visitors

2180 profile views
 1. Tohle jsem řešil včera, dole je odkaz na stránky jak to udělat, stahoval jsem 2 updaty zaráz, což byla chyba ,i když byl update byl původně ve správném názvu, nakonec jsem ho musel přejmenovat ještě jednou ručně, i když to tak nevypadalo, ale prostě název souboru nebyl správný, jen kvůli tomu, že jsem stahoval zaráz oba dva, a pc je nějak přejmenovalo. Pokud by si měl v ps4 nový hdd což asi nemáš, stáhni větší update, pokud tam máš hdd na kterém jsi už hrál nebo provozoval ps4 stačí menší update. Kdyby něco tak napiš. https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/system---hardware/system-software/update-ps4-system-software-in-safe-mode/ https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/
 2. Myslím, že něco takového vůbec neexistuje, tedy ke koupi.
 3. Deaktivovat, tím myslíš prostě jen odhlásit...
 4. Ahoj , možná se to tu už řešilo, ale nevím jak to udělat jednoduše. Mám teď v ps4 2tb hdd, který jsem kdysi vyměnil za původní 500gb, budu mít ps4 pro takže bych ten 2tb hdd s hrami chtěl prostě jednoduše přesunout do ps4 pro, ale je otázka jestli mi to nová konzole přijme, nebo ne a nebude ho chtít třeba hned naformátovat, mám i externí hdd pro případ, že bych dělal celou zálohu asi 1300gb, něco budu muset vymazat, exterák je menší než obsah. Druhá otázka, pokud by to nevyšlo, můžu se přihlásit na nové konzoli aspoň na svůj stávající účet ? Je k tomu potřeba udělat nějaké kroky, podotýkám, že druhá konzole bude v tu chvíli odpojená, nastavit konzoli jako primární, nebo něco takového ? V tomhle se moc nevyznám, poradíte ?
 5. No vytáhnout hru z interního hdd xboxu na externí by mělo být jednoduché, něco jako copy na flashku, máš přece v rgh file manager něco jako total commander na pc, tak si to tam najdi, v první řadě se ti musí exterák v xbxou ukázat, že tam je. Když stáhneš iso formát, převdeš ho do god formátu, nebo stáhni přímo god formát, pak dáš na flasku nebo hdd, měla bys mít nastavenou dostatečnou hloubku skenování a hra se ti po připojení ukáže, pak si to přes soub. managera můžeš dát do xboxu. Zatím jsem našel toto https://console-forum.net/tema/1103538-prevod-rgh-her/ Mě se osvědčil třeba xbox image browser
 6. Takže máš asi rgh, ne ? V tom případě tě můžu odkázat na tutoriály.
 7. Nechápu co tím myslíš, to chceš na neupraveném xboxu spustit hru staženou z internetu ?
 8. liborpoulik

  rage 2 nejde

  Tady se warez bohužel neřeší , stejnou odpověď jsi dostal i od špenáta před pár dny, ne ?Když jsi chtěl poradit se stáhnutým doomem na switch, musíš si to přerovnat a jít si pro radu někam jinam.
 9. No tak, když se nedostaneš ani do safe modu, kde bys mohl udělat nějaké opravy, tak je to na opravu, nebo reklamaci, nic víc se dělat nedá, ne ?
 10. Stačí si o tom trochu něco zjistit, oficiálně s povolením to tak být ani nemůže aby sis modifikoval svůj save do hry.
 11. To je dobrá otázka, celkem srandovní, nic takového možné není, to můžeš mít na pc, možná někdy v budoucnu pokud bude hack by to třeba šlo, jestli se tím vůbec někdo bude zabývat.
 12. Tak si kup nový, ne ? A máš jistotu. X360 je hodně stará konzole výroba od roku 2005 až třeba 2012.
 13. Savy přes cloud nemám, ps+ jsem nikdy neměl.
 14. Obyčejné verze, pouze ta první měla asi neoriginální obal, což z obrázku nebylo poznat, prodejce napsal, že neví jestli je obal originální, že to koupil přes bazar. No, jestli je tolik verzí Nier automata, tak potěš pánbůh, to každá verze není kompatibilní s jinou ?
 15. Zdravím, před půl rokem jsem měl nier automata na ps4, hru jsem ale prodal a teď ji po půl roce koupil znovu, na hřbetu obalu je teď napsáno CUSA 04480, jaké číslo měla přechozí hra netuším, ale hra vůbec nerozpozná uloženou hru, kterou jsem měl na harddisku, v menu můžu vybrat jen new game, jsou zřejmě odlišné verze, vyzná se v tom někdo, kolik verzí hry je ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy