Přejít na obsah

liborpoulik

Members
 • Příspěvků

  250
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli liborpoulik

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 27.7.1980

Informace

 • Koníčky
  Pc, fitness

Návštěvy profilu

869 zobrazení profilu
 1. xbox live problem pripojenia

  To samé i já , tohle se mi ještě nestalo, ani přes wifi ani přes kabel, připojení k internetu ok, xlive nelze připojit.
 2. Problém s kinectem

  Jo mimochodem, jak daleko stojíš od kinectu, min. vzdálenost je myslím 1,5m.Možná i 2 metry.
 3. Problém s kinectem

  To bych musel vybalit kinect a to se mi ted nechce. Použij youtube, nebo google.
 4. Problém s kinectem

  Kinect teď zapojený nemám, ale myslím, že nastavení výšky kinectu v kalibraci není, mám dojem, že se ta položka v nastavení jmenuje "tilt"
 5. Problém s kinectem

  Ten kinect se přece dá nastavit aby měl výchozí pozici nižší než je nastavená původně a myslím, že se to nenastavuje v kalibraci.
 6. aplikace v xbox360

  Jde to tím, že se připojíš na xbox live.
 7. Xbox 360 Xenon a palene hry

  Pokud si to dobře pamatuju, tak některé hry xgd3 šly překonvertovat na flash Lt 2, tzn. že fungovaly na starém flashi, záleželo ale i druhu mechaniky v xboxu, já jsem si takhle bezpečně převedl skyrim pro starý flash a pár dalších her, ale nesměl se updatovat dashboard, mám pocit že nad 2.0.013599, takový max payne 3, který vyžadoval novější dashboard sice předělat také šel, ale potom určité hry, včetně xgd2 přehrát nešly a muselo se znovu přeflashovat, to bude asi ono. Resp., pokud si potom člověk dal nový flash, tak překonvertované hry mu byly k ničemu a musel je vyhodit. Dodatek :Každá verze dashboardu znamenala určitý stupeň Wave, tedy ochranu hry, 1- 13, do dashboardu 2.0.13599, pak přišly hry s ap25 sektorem, které byly ještě xgd2 a nešlo je dlouho prolomit, některé mechaniky AP 25 sektor ignorovaly a vypálené hru spustily, třeba ac brotherhood , nfs hot pursuit, bezpečně to vyřešil až flash LT 3.0.
 8. Místo na HDD

  Někde jsem četl, že samotný systém xboxu si ukousne 136gb, přičemž skutečná velikost 1 TB hdd je nějak 932 gb, (-136gb), takže to zhruba vychází na necelých 800.
 9. Jak vypálim fruit ninju ?

  Tohle je arcade games, takže ji nijak nevypálíš na flash, pouze si ji můžeš legálně koupit na xbox store, nebo spustit na rgh, jiná možnost není. Tečka. http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Fruit-Ninja-Kinect/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410b79
 10. Mass Effect 2 CESTINA !!!

  Informace z dřívějšího share-forum byla taková, že se o to pokoušeli, ale nakonec to nechali být, protože to bylo příliš složité a pracné aby s tím někdo strávil celé měsíce, navíc to už tehdy byla stará hra a většina lidí ji měa dohranou, takže funkční čeština se tam neobjevila ani pro rgh, podle všeho čeština a link na druhý díl co se zde objevila nefungovala a pochybuju, že by to někdo zvládl líp v dnešní době, než zaniklé forum pro starý xbox.
 11. PS4 Pro

  Ono je to obráceně, záleží na tom, kolik se prodá xbox one x. Klasické ps4 se prodalo zhruba 60 miliónů, xbox one polovinu, takže primárně budou upřednostňovat tu konzoli, které se prodá víc. Článek uvádějící fakt, že zdokonalit hru pro ps4, resp. opatchovat oproti klasické ps4 zabere 2- 3 lidem 2 dny aby vydali na dotyčnou konzoli patch, nebo si snad myslíš, že když se prodá milion xbox one x během prvního půl roku, že vývojáři budou upřednostňovat tuhle verzi ?
 12. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Plusko se dá koupit přes kupón ? to jsem nevěděl, myslel jsem, že jen Paypal, nebo kreditka.
 13. Zdravím, je normální aby mi nová, 2 měsíce používaná nabíječka https://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/sony-ps4-dualshock-charging-station/# někdy nabíjela ovladač skoro 4 hodiny ? Od té doby co jsem ji koupil mám ale pocit, že ovladač vydrží déle v provozu, snad 12, možná i 13 hodin, záleží jestli tam mám hru, nebo prohlížím internet, twitch, atd. Je to na reklamaci ?,podotýkám, že ovladač mám půl roku a byl skoro úplně vybitý, než jsem ho dal nabít, příště to zkusím ještě přes kabel, jestli to bude stejné.
 14. Znáte obchod cheapgame.cz ?

  Znáte někdo tenhle obchod, až podezřele nízké ceny her na ps4, na to, že se jedná o nové zboží. http://www.cheapgame.cz/Hry-PS4-c9_0_1.htm#sort=3
 15. k čemu

  Opravdu tomu nerozumíš, přišel jsi pozdě, mohl ses tam zaregistrovat a hry v češtině mít, fórum s češtinami na xbox fungovalo několik let, za tu dobu si češtiny stáhlo tisíce lidí, ten člověk, který se tím celé roky zabýval a pracoval na překladech teď dělá češtinu třeba pro nový mass effect, sám řekl, že dozrála doba aby toho nechal, práci, které se věnoval několik let a dělal ji téměř zadarmo a ve vlastním volném čase, jelikož příspěvky na vip naprosto nepokrývaly úsilí a čas, které do toho vkládal, ještě musel platit i servery na hosting. Pokud někdo ty hry neuploadne někam veřejně tak si ty hry v češtině nezahraješ, stará generace už je mrtvá, hry už na ní nevycházejí, to byl taky důvod proč fórum skončilo, navíc se s žádostí o češtinu na Murdered Soul Suspect odvoláváš na někoho kdo tu třeba vůbec není zaregistrovaný, celkově tu hru v češtině mají možná desítky lidí.
×