Přejít na obsah

liborpoulik

Members
 • Příspěvků

  280
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli liborpoulik

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 27.7.1980

Informace

 • Koníčky
  Pc, fitness

Návštěvy profilu

1 079 zobrazení profilu
 1. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Oni napřed prodávali 14 denní za 29, pak to bylo už jen za 3kč, pak za 29, nevím jestli to byl ten samý prodejce, ale nejspíš jo, vzhledem k tomu, že si můžu na svém účtu akivovat 14 dní trial zdarma tak to bude asi tahle verze, po položení otázky otázky co jsem ji poslal jak dlouhou platnost má kód na 1 měsíc, samozřejmě jsem si neuvědomil, že je to už založený účet, přišla od nich odpověď: Dotaz na zboží (** PlayStation Plus PS+ 1 Měsíc - PS4 PS3 PS Vita) Single code is valid for 14 days. In this auction you get 2 codes for 14 days. Jediný kód je platný po dobu 14 dnů. V této aukci získáte 2 kódy po dobu 14 dnů. Takže si myslím, že to nějak ošulili a nabízejí jen nově založené účty s trial verzí zdarma na 14 dnů, takže to není 1x30 dnů, ale 2x14 dnů, to samé podle mě bude fungovat i se tříměsíčním členstvím, nebo dokonce i ročním, člověk zřejmě každých 14 dnů musí přejít na od nich nově založený účet, který koupil. Původně jsem to chtěl za 50 kč koupit, ale něco takového podporovat nehodlám, možná s tím nemají vůbec žádné finanční výdaje.
 2. Kingdom Come Deliverance

  Jak bylo uvedeno ve hře je 400-500 tisíc slov a dabing by si vyžádal práci několika desítek lidí na několik měsíců.
 3. Kingdom Come

  Jakou to má grafiku na ps4 ? zkoušel jsem jen warez na pc, full hd, medium a přijde mi to velmi hezké, jestli tady někdo zkoušel obě verze pc, konzole ? Na ps4 to bude asi slabší.
 4. Zasekany menu a pady systemu

  Mě to dělalo potom co jsem přepnul konzoli do češtiny, to ale asi není tento případ, potom co jsem ji nahodil zpět do eng, tak se to zlepšilo o 90%.
 5. Zasekany menu a pady systemu

  Nemáš to zasekané od doby co vyšel firmware s češtinou ?
 6. Služba PS Now

  Pokud vím, tak služba PS now v ČR zatím nefunguje.
 7. ASSASSINS CREED ORIGINS

  Těžko bude celá hra i season pass za 600 kč, když samotný season pass stojí 1000 kč jak jsi napsal, dává ti něco takového smysl ? Savy ti fungovat budou pokud to budeš hrát pod stejným profilem.
 8. Gran Turismo Sport

  Až na to, že to hraní offline nefunguje jak má, kampaň lze hrát offline, na uložení ale člověk musí být online. Skvěle vymyšleno.
 9. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Za použitý slim ti nikdo nedá třeba 5800 tak aby jsi měl za 3000 pročko, použitý slim má cenu třeba 4500kč, cena přiv výkupu je navíc vždy znatelně nižší než kdyby jsi konzoli prodával samostatně, takové podmínky nelze očekávat nikde.
 10. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Nemáš to v Library (knihovně) ?
 11. Jak nainstalovat RGH - Celková instalace

  To jako vážně ? Taková prostá otázka ? Jsi zkušený v tomhle oboru ? Radu, nebo kompletní návod se studiem a následnou správnou instalací, která může zabrat nezkušenému snad desítky hodin a ani tak se nemusí dočkat zdárného výsledku ?
 12. Mazanie hier

  Ne, savy ti zústanou, ty bys musela odstranit ručně, jsou zvlášt ve složce, vymaže se jen hra a k ní případný stažený update.
 13. Nejde online hraní

  Nejde to od doby co ps4 vyšla, multiplayer si musíš zaplatit.
 14. PS4 Prelomená

  Vážně, to je stará informace podle veřejného průzkumu ? Já bych řekl, že ji potřebuje dost lidí a chce ji většina, tak je to i u kupovaných her, češtinu každý rád uvítá.
 15. Syberia 3

  Na heurece v recenzi na ps4 verzi jsem se dočetl, že tam jsou 3 hry v jednom, zřejmě tedy 1. a 2. díl, na PS Store je Syberia collection ke stažení pro členy PS Plus a to dokonce zdarma, múže mi někdo potvrdit jak je to s krabicovou verzí u třetího dílu Syberie kdybych ji koupil ? Hra mě docela zaujala.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.