Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

liborpoulik

Members
 • Příspěvků

  343
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  1
 • Feedback

  100%

liborpoulik naposledy vyhrál(a) dne Leden 6

liborpoulik měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli liborpoulik

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 07/27/1980

Informace

 • Koníčky
  Pc, fitness

Návštěvy profilu

1811 zobrazení profilu
 1. No, s upravenou hrou xgd3, nebo xgd2 hrou pro xbox 360 do češtiny se nemůžeš připojit na internet, resp. hrozí ban, u takové hry nesouhlasí CRC součet, projedˇsi to přes abgx 360 a uvidíš.
 2. Čeština už by asi byla ohlášená před časem a všechny obchody stejně uvádí angličtinu, je to škoda.
 3. Určitě přehraje z exter. hdd , většinu formátů media player podporuje.
 4. není ta hra pouze online ?
 5. Až bude hack na xbox tak to třeba půjde.
 6. liborpoulik

  FW v nově koupené PS4

  Ne, to se mýlíš, i když jsi měl rgh, tak downdate dashboardu, tedy vrácení se na předchozí update konzole nešel udělat, prostě to konzole nevzala, už jsem to jednou napsal, jestli máš důkaz, ale o tom vážně pochybuji, dej ho sem!
 7. Myslím, že motorky v češtině vůbec nejsou, v polštině nevím. Ani to snad u motorek není potřeba.
 8. liborpoulik

  FW v nově koupené PS4

  Jak to myslíš smazat paměť ? Jako, že by sis tam místo nového firmwaru nahrál ten starý ? To nejde, ani to zatím nepůjde, downgrade šel provést u ps3, ale až po dlouhé době, u xbox 360 to nešlo vůbec, prostě jakmile jsi updatoval dashboard tak zpět to konzole nevzala.
 9. liborpoulik

  FW v nově koupené PS4

  Zatím pořád není, musíš mít 5.05 max.
 10. liborpoulik

  Detroit: Become Human

  To je nesmysl, ne ? Pokud má koupenou diskovou verzi, nebo digitálku, která tu češtinu neobsahuje tak tam češtinu nijak logicky nedostane.
 11. No tak flash nemáš.
 12. No tak pokud ti max payne 3 nejdede, tak minimálně poslední flash LT 3.0, někde to může být LT+2.0 nemáš, ale spíš nemáš žádný flash. A spustit přímo z mechaniky pálenku nemůžeš ?
 13. Ne , můžeš to udělat jednoduše, ty vypálené hry co ti nejdou tak si z nich v počítači můžeš vytvořit ISO přes imgburn třeba 2.6.0, dáš vytvořit iso z dvd a a pak z toho isa si uděláš klasicky formát god pro rgh přes obvyklý program na rozbalování xbox 360 her pro rgh , xbox360 image browser a pak to hodíš na usb. Mohl bys ještě pro vyzkoušení flashe zkusit nějakou xgd3 hru, pokud máš dashboard vyšší než 2.0.13599, novější fifu, nebo třeba max payne 3.
 14. Samozřejmě , ta mechanika to přece nepřečte, flash s rgh nijak nesouvisí, zkus třeba spustit nějakou vypálenou hru co má ap25 ochranu, Ac brotherhood, fable 3 , nfs hot pursuit, tak zjistíš jestli a jakou vůbec verzi flashe máš, pokud to tyhle hry nepřečte a ostatní jo, tak máš nějaký starší typ flashe mechaniky.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu