Jump to content

liborpoulik

Members
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

liborpoulik last won the day on January 18

liborpoulik had the most liked content!

About liborpoulik

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/27/1980

Informace

 • Hobby
  Pc, fitness

Recent Profile Visitors

2958 profile views
 1. Asi nechápe, že má konzoli a jediná možnost jak se spojit s někým na dálku je mít zaplacené členství, není to pc, kde je to zadarmo.
 2. Přesně tak, taky jsem to dělal, dával větší hdd do PS4, na té playstation stránce je to dobře popsané, update na flashku, ten velkej, ve správně pojmenované složce, trochu jsem se s tím rochnil, ale pak to šlo.
 3. Tak, pokud ta hra nemá vypnuté servery a máte oba zaplacené členství, tak určitě jo.
 4. No tak pokud si najedeš na flash disk v xboxu a nic se ti neukáže , tak to zřejmě musíš mít ve složce pojmenované třeba xbox360, u ps4 to taky takhle je, složka musí mít název PS4.
 5. Myslím, aspoň co si pamatuji, že na hdd xboxu 360 se nedá hudba přesunout, stejně jako kdybys tam chtěl mít video, a ultimate passat ? Asi myslíš ultimate game pass, ta je pokud vím jen na xbox one a na pc.
 6. Přece na Youtube. https://www.youtube.com/user/MultiLeechCZ/videos
 7. A proč jako ? Řekni mi důvod. Jednoduše napichnu do dualshocku, stejně jako do discmanu, nestarám se o nabíjení, mám nižší cenu a podle všeho mají dráty i lepší zvuk, ale bezdrát má taky své výhody.
 8. Pravěká hloupá otázka, jak funguje bluetooth ?, nikdy jsem to neměl, přijímač od sluchátek napojíš do usb konzole, něco jako receiver k bezdrátovému gamepadu na počítač ? Takže bezdrátově bluetooth fungují pouze sluchátka od Sony,Platinum, či Gold atd. ?
 9. Zdravím, možná hloupý dotaz, dají se tyto sluchátka připojit k ps4 ? mají 3,5 mm jack a bluetooth. https://www.czc.cz/audio-technica-ath-m50xbt-bezdratova/255850/produkt
 10. A co s tím jako ? Co čekáš, za odpověď ? Dej to na opravu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy