Jump to content

liborpoulik

Members
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Feedback

  100%

liborpoulik last won the day on January 6 2019

liborpoulik had the most liked content!

About liborpoulik

Informace

 • Hobby
  Pc, fitness

Recent Profile Visitors

2440 profile views
 1. heslo je přeci jen na profil, ne? když dá úplnou inicializaci konzole tak si udělá vlastní.
 2. No tak, je to možné, ono to bylo vyráběné v době kdy byla aktivní ps3, s ps4 je to jen kompatibilní pro vr sadu.
 3. Ne, dá se prodat jen celý tvůj účet na kterém hry máš, jednotlivě to nejde, s tím, že heslo k účtu může měnit jen první majitel, nikoli kupující, aspoň tak si myslím, že to je.
 4. No tak asi jsi tím rozebráním něco poškodil, že by neodborný zásah ?
 5. Ps3 a Xbox 360 se nedá hrát online dohromady, na ps3 je multiplayer zdarma, na xbox 360 je nutné platit xbox live gold.
 6. O něco víc přístupné ostatním, nebo trochu víc arkádovější to určitě je, než jednička, ale zas ne o moc, a kariéra je po prvním šampionátu nechutně těžká.
 7. A to jsi kupoval novou, nebo použitou ?
 8. Tohle jsem řešil včera, dole je odkaz na stránky jak to udělat, stahoval jsem 2 updaty zaráz, což byla chyba ,i když byl update byl původně ve správném názvu, nakonec jsem ho musel přejmenovat ještě jednou ručně, i když to tak nevypadalo, ale prostě název souboru nebyl správný, jen kvůli tomu, že jsem stahoval zaráz oba dva, a pc je nějak přejmenovalo. Pokud by si měl v ps4 nový hdd což asi nemáš, stáhni větší update, pokud tam máš hdd na kterém jsi už hrál nebo provozoval ps4 stačí menší update. Kdyby něco tak napiš. https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/system---hardware/system-software/update-ps4-system-software-in-safe-mode/ https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/
 9. Myslím, že něco takového vůbec neexistuje, tedy ke koupi.
 10. Deaktivovat, tím myslíš prostě jen odhlásit...
 11. Ahoj , možná se to tu už řešilo, ale nevím jak to udělat jednoduše. Mám teď v ps4 2tb hdd, který jsem kdysi vyměnil za původní 500gb, budu mít ps4 pro takže bych ten 2tb hdd s hrami chtěl prostě jednoduše přesunout do ps4 pro, ale je otázka jestli mi to nová konzole přijme, nebo ne a nebude ho chtít třeba hned naformátovat, mám i externí hdd pro případ, že bych dělal celou zálohu asi 1300gb, něco budu muset vymazat, exterák je menší než obsah. Druhá otázka, pokud by to nevyšlo, můžu se přihlásit na nové konzoli aspoň na svůj stávající účet ? Je k tomu potřeba udělat nějaké kroky, podotýkám, že druhá konzole bude v tu chvíli odpojená, nastavit konzoli jako primární, nebo něco takového ? V tomhle se moc nevyznám, poradíte ?
 12. No vytáhnout hru z interního hdd xboxu na externí by mělo být jednoduché, něco jako copy na flashku, máš přece v rgh file manager něco jako total commander na pc, tak si to tam najdi, v první řadě se ti musí exterák v xbxou ukázat, že tam je. Když stáhneš iso formát, převdeš ho do god formátu, nebo stáhni přímo god formát, pak dáš na flasku nebo hdd, měla bys mít nastavenou dostatečnou hloubku skenování a hra se ti po připojení ukáže, pak si to přes soub. managera můžeš dát do xboxu. Zatím jsem našel toto https://console-forum.net/tema/1103538-prevod-rgh-her/ Mě se osvědčil třeba xbox image browser
 13. Takže máš asi rgh, ne ? V tom případě tě můžu odkázat na tutoriály.
 14. Nechápu co tím myslíš, to chceš na neupraveném xboxu spustit hru staženou z internetu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy