Jump to content

nepster

Members
 • Content Count

  1456
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

nepster last won the day on October 23 2016

nepster had the most liked content!

About nepster

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Praha
 • Work
  Graphic Designer & Marketing Specialist

Herní účty

 • PlayStation Network
  lukas_tison

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. koupím primár hitman 3 a cyberpunk E: Hitman koupen
 2. Haha, me to tapatalk ukazal jako aktualni tema, tak jsem fatum nekontroloval [emoji28] Tak asi rip acc.
 3. Kromě mailu, data narození se budou také nejspíš ptát na poslední nákupy na store (i free nákupy) jako další způsob oběření. Pokud tyhle informace budeš mít, tak si myslím, že se ti účet podaří vrátit zpět. Mě se před pár lety podařilo to stejné s účtem, který ani nebyl můj. Někomu tady na fóru ukradli celý účet při prodeji slotu (jeden slot byl taky můj) a po kontaktu s podporou jsem takhle “ukradl zpět” ukradený účet toho zloděje… Good luck.
 4. Březen: https://blog.playstation.com/2021/02/26/playstation-plus-games-for-march-final-fantasy-vii-remake-maquette-remnant-from-the-ashes-and-farpoint/
 5. Blíží se black friday, někde se určitě nějaká sleva objeví..
 6. Ahoj, hlavní rozdíl bude v nabídce her. Hry (a ceny) na store nemusí být stejné pro různé regiony (jestli mají hry v US store taky češtinu nevím, musí potvrdit někdo jiný). Nicméně to se asi moc netýká áčkových her. Další rozdíl může být např. v nabídce PS+ her. Co vím, tak vliv na krabicovky by to mít nemělo.
 7. Neměl by někdo primární slot na něco z: Far Cry5 / Far Cry Primal / Far Cry New Dawn / MAFIA 2 / MAFIA 3?
 8. Pár z vás mi psalo PM. Dneska jsem všem odpověděl a poslal víc info.
 9. Ahoj, pracuju pro digitální agenturu (online marketing) a oslovilo nás Sony ohledně správy sociálních sítí PlayStation CZ a SK. Z naší strany by šlo primárně o tvorbu obsahu pro FB a IG. V tuto chvíli hledáme někoho, kdo by se stal naším community managerem (komunikace s komunitou /fanoušky/ na soc. sítích, odpovídání na komentáře, dotazy), ale i určitou podporou pro tvorbu obsahu. Zjednodušeně řečeno: hledáme někoho, kdo umí mluvit a rozumí jazyku gamerů a mladých lidí (ano, nehrají pouze mladí, ale ti jsou převážně aktivní na soc. sítích), baví ho hry a má v tom přehled. Šlo by spí
 10. 1) Moc nerozumím otázce. 2) Smažou, ale pokud prodáváš ps4, tak ti to může být jedno. Stejně nepůjdou hrát, pokud neprodáváš zároveň i účet. V tom prípadě si je ale nový majitel může stáhnout znovu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy