mirai_trunks

Members
 • Příspěvků

  115
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  1
 • Feedback

  100%

mirai_trunks naposledy vyhrál(a) dne Prosinec 5 2016

mirai_trunks měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli mirai_trunks

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození

Informace

 • Město
  Č. Budějovice
 1. Aktuální!
 2. Prvni a druha lokace v dlc jsou cool na farmu. naucit se mapu a vodit si je na moby.
 3. Jsem otevřen rozumné nabídce;)
 4. Aktuální!
 5. Já doufám v limitku s Horizon zero down...
 6. Ok. Tak zbývá Final Fantasy Deluxe. Nově cena i s dopravou 2000 Kč.
 7. Beru. více SZ.
 8. Zdravím, Mám na prodej: Final Fantasy XV Deluxe edition (hra, steelbook, kingsglaive bluray, ochranný plastový obal-tvrdší fólie s popiskem, kódy použity) koupeno Alza. cena s poštou 2000 Kč Dark souls 3 Apocalypse edition (hra, steelbook, soundtrack, ochranný plastový obal-tvrdší fólie s popiskem, starter guide) koupeno Alza. cena 1000 Kč + pošta prodáno Erendil Bloodborne (nerozbalená hra ještě ve fólii) kupováno v EW součástí konzole. cena s poštou 450 Kč - prodáno Yoshi Díky!
 9. Zdravím, Koupím: Gears of War 4 koupeno ReCore koupeno Quantum Break koupeno Forza Horizon 3 Nabídky zde nebo do PM. Díky!
 10. Prodáno. Lock
 11. Spíš kdy a jaké budou Budles na Pro v roce 2017?;)
 12. již je to stejně pasé, všude již neni skladem a maji cenovku již 2.6k. czmegashop mi dneska napsal, ze je vyprodano a bude az v lednu. skoda no.
 13. Tak dohráno a dneska i Platina cinkla. Pocity rozporuplné. Free roam je good, akorát pak je člověk moc boostlej a příbehem projede snat za 12h. Ten konec jsem si připadal jal na konci prvního CD FF8, bohužel tady nic víc není a v hře z roku 1999 čeká dalších 40h... skilly u hrdinů celkem zbytečné, soubojový systém na lvl 50+ je warp strike nejsilnejsi zbraní pořád dokola. Nakonec vytunený endgame a spousta questů akorát tak nějak není důvod to dělat...Celkově bych dal tak 7.8
 14. Bych spíš bral sluchátka co dobře sedí a které vydržím mít na hlavě i několik hodin. Stereo Headset 2.0 jsem měl a odehrál Last of Us, pak se vrátil k Hyper X Cloud. Sony jsem po cca 2 hodinách musel odložit a relaxovat uši i hlavu. U Hyper X zvládnu klidně 8h vkuse.
 15. Noo 25.10 to vyšlo. Resty jsem dodělal a platina doma.