Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Maram45

Members
 • Příspěvků

  63
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  6
 • Feedback

  0%

Maram45 naposledy vyhrál(a) dne Září 23

Maram45 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli Maram45

 • Hodnost
  Člen

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Maram45

  Custom sběratelské předměty

  Berte to prosím s rezervou, fotky jsou ze sklepa mobilem, takže nejsou vidět všechny kontrasty. Ale + - základ připravený na detailování, přidávání světel a stínů, ten by byl.
 2. Maram45

  Custom sběratelské předměty

  Více zubů = více hryzat = více nebezpečí Základní nástřik
 3. Maram45

  Playstation INTERVIEW

  Pracuje se již na PS5? Potažmo, jsou nějaké odhady, kdy nejdříve by mohlo dojít k jejímu uveřejnění? Nebo snad úplně cokoliv o PS5
 4. Maram45

  Custom sběratelské předměty

  Jaaaaj, tak to je fail, já chtěl být lepší Samozřejmě dík, ale teprve se těším, jak to prokoukne, až se na to vrhnu s barvami. A ještě řeším podstavec, buď něco ma způsob té, co se prodává, nebo mě napadlo koupit nějaký hezký dřevěný s pořádně prorostlou houbou a nějakým mramorováním. Uvidím, k čemu se dostanu, jsou docela vzácné.
 5. Maram45

  Custom sběratelské předměty

  Díky škole vůbec nebyl čas, ale myslím, že modelování hotovo, další přijde už barvení a nakonec ještě domodeluju roztržené triko.
 6. Maram45

  The Last of Us Part II Vinyl Single

  Teda @drak3go , všechna čest. Takový luxus, to aby Ti byli všichni pořádně vděční. Skvělá práce, mně stačilo jenom jak jsem tohle "křehké zboží" balil, abych ho v pořádku dovezl kamarádovi do Prahy. A to byly jen tři kusy. Smekám
 7. Maram45

  Czech Games Unboxing

  Takový přístup je vážně profesionální. Nenapsal jsem jim "Hej, pošlete novou", ale poslal jsem tu fotku s komentářem, že jsem z toho mírně rozpačitý/že se mi to u nové deesky moc nezdá. Super přístup, omluvili se a okamžitě poslali novou. Já jim dneska ještě psal, že vinyl dorazil a že děkuji za profesionální řešení. Hned zase odpověď, že je to těší, že vše dorazilo v pořádku, a ať se na ně případně s čímkoliv opět obrátím. Jsem velice mile překvapen.
 8. Maram45

  Czech Games Unboxing

  Poškozený vinyl, aneb zákaznická podpora firmy Mondo
 9. Maram45

  The Last of Us Part II Vinyl Single

  Co na to říct, tohle video to od času 1:01 vystihne asi nejlépe
 10. Maram45

  Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

  Dnešní přírůstky :3 Ten cosplay Lary je vážně boží. Teď zbývá jediná otázka - otevřít či ne?
 11. Včera jsem byl na Kladně, tam nichts. Jinde nevím.
 12. Podle mě někde budou, ale lidi musejí chodit a ptát se po nevyzvednutých objednávkách.
 13. Maram45

  Czech Games Unboxing

  Čauves lidi! Není teď čas točit, tak aspoň jedna psaná, podrobnější recenze SGW "Bulletproof Edition". Třeba, když nejsou data na video, šéf poslouchá, nebo jste jenom konzerva jako já a máte pořád radši psanou formu! Jo a samozřejmě nezapomeňte sledovat mou stránku Czech Games Unboxing a hodit odběr na můj kanál https://www.youtube.com/channel/UC0Rvrdn1SlV7X3X5xRrzS7g… ...pro aktivní členy komunity budu dělat časem i soutěže o hodnotné ceny. Takže komentujte, lajklujte, sdílejte a nezapomeňte na ikonu zvonečku vedle tlačítka odebírat, aby vám žádné nové video neuniklo! Zatím se mějte a čau!
 14. Maram45

  Custom sběratelské předměty

  A to jsi ještě neviděl žilky a vytupující žlázy, co dělám teď
 15. Maram45

  Custom sběratelské předměty

  Taaak, dneska tady máme nějaké detailování clickera. Uši byly ten největší os*r, jaký jen mohl být. Lépe je nedám, ale jsou dělané podle renderů z nějaké videohry a nepřijdou mi úplně blbé. Jinak hotová spodní čelist, jazyk a "rty" - to zvláštní okolí pusy. Teď mi vedle schnou horní dásně.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu