Jump to content

Maram45

Members
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
 • Feedback

  100%

Maram45 last won the day on July 16

Maram45 had the most liked content!

About Maram45

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mandaz - nebudeš mít navíc deštník? Případně, za kolik bys ho prodal?
 2. Tak on to má být nedovyvinutý plod, navíc má skrčné nohy. Takže i s podstavcem... Plus mínus to odpovídá.
 3. Přesně, oficiálně bylo ohlášeno, že BB bude mít na výšku cca 45 cm, že bude v měřítku 1:1.
 4. Mobil mi to ukazuje normálně, ale objednával jsem taky přes počítač.
 5. 5K ještě dám, za tu jistotu, že si to budu moct při převzetí na prodejně zkontrolovat a nebude mi to lítat nad Atlantikem. Takže tentokrát žádné "těžké pocity"
 6. Mně zatím za Amazon.com nic nepsali, snad je ani nenapadne se s něčím takovým ozvat! Ještě počkám, jak se vyvrbí to JRC, protože hlásili původně cenu jen 4k a radši bych, aby to nešlo až zpoza velké louže (navíc za 6k).
 7. Oficiální stránky CDR Morty, oficiální stránky. Jen tedy neposílají do Česka, budu si muset sehnat nějakého známého z Polska. Nebo to objednám na adresu CDR studia a v den vydání si tam udělám výlet
 8. Takhle, PC verze mizejí, konzole ne. Za mě osobně přežiju polské popisky a koupím od tama za 4500 + doprava.
 9. No, nedávno jsem se ptal na prodejně a bylo mi řečeno, že v interním systému je uvedeno, že už někdy v červnu proběhlo první kolo předobjednávek. Já na to, že přeci má být až v září, ale on, že už bylo vážně nějaké první v červnu a v září prý bude druhé . Takže bylo nějaké, o kterém se venku nevědělo?
 10. Já bych řekl, že @Mandaz to nemohl mít snazší. Holt stejně jako já a nám podobní blázni objedná 4x a tři kopie pak bude nabízet tady Akorát škoda, že se mi líbí i ten medailon a klíčenky, o nichž ještě nevíme, kde budou. Budu mít doma příliš mnoho CP.
 11. Právě odhalená sběratelská edice "Atomic" ke hře Biomutant. Osobně mě hra zatím nezaujala, ale třeba se zde najdou fanoušci. Cena na britském Amazonu je stanovena na 349£, tedy necelých 10000 Kč. https://youtu.be/4NQfcQmzIac Kromě ní půjde do prodeje i dříve oznámená collector edition za "pouhé" necelé 3000 Kč. https://youtu.be/APHjytr3aNs
 12. Den stará zpráva a nikdo nic? Tenhle luxusní bůček je v XZÓNu. A údajně se od nich možná dočkáme i sběratelky, zatím ji prý nabízejí lidem s nejstaršími předobjednávkami standardní edice.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy