Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Maram45

Members
 • Příspěvků

  87
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  13
 • Feedback

  0%

Maram45 naposledy vyhrál(a) dne Říjen 15

Maram45 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli Maram45

 • Hodnost
  Člen

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Maram45

  The Last of Us - Busta Clicker

  Martine, zprávy mám v mobilu také všechny, ale ani by mě nenapadlo, že by mou odpověď někdo mohl považovat významově za něco jako "Nech to být". To potom muselo dojít k neskutečnému nedorozumění. Jestli chceš, můžeme si to vyjasnit v PM, ať tady nezaděláváme vlákno. EDIT: Tak, teď jsme si to s Martinem vysvětlili. Jak to vypadá, došlo k informačnímu šumu, který nás dovedl do této situace, kdy jsme oba špatně pohlíželi na nastálou situaci. Toto prosím berte jako konečné vyjádření k této záležitosti. Došlo k omylu, nic víc. Budu rád, když to tady pár dní zůstane, ale nebráním se následnému promazání, tak pokud máte někdo danou pravomoc... To drak3go: Díky za starost, potažmo za chuť pomoci, ale zdá se tedy, že opravdu došlo pouze k nedorozumění. Vše se vysvětlilo. Na fórum chodím jen občas, navíc pouze do sběratelského bazaru, takže nevím, jaké tady mezi členy fungují poměry. Nikoho si nemůžu dovolit hodnotit, můj jediný zatím "negativní zážitek" se ukázal, jak vidno, být zaviněn náhodou a omylem, takže na tomto stavu, tedy "nevím, jaký kdo je" se nic nemění. Obrázek si vždy dělám jen na základě vlastních zkušeností.
 2. Maram45

  The Last of Us - Busta Clicker

  OK, nerad bych, aby se tady rozjel nějaký flame. Nechtěl jsem nikoho jmenovat. Každopádně, drak3ga neznám, ale Martinoslave, víš přece, že jsme byli dohodnutí, že se ozveš. To bylo před více jak měsícem, a už ses neozval, moje zpráva z 25.10. dodnes leží ve schránce nepřečtená. Z Tvé komunikace, jak zprávami, tak po telefonu, to vypadalo, že máš vážný zájem a jen se chceš na místě rozhodnout, který z kousků vzít. Potažmo, že si chceš zkontrolovat před koupí stav. Nikomu nic nemám za zlé, problém je jen v tom, že jsi přestal z ničeho nic komunikovat.
 3. Maram45

  The Last of Us - Busta Clicker

  Díky drak3go, to jste hodný. Budu rád, když se jich nějaký fanoušek série ujme Ale když by se tak nestalo, už by mi to ani tak nevadilo. Vánoce jsem nakonec vyřešil jinak, byť původní plány tím samozřejmě byly narušeny. A na "držku" vyšklebenou na poličce jsem si už taky zvykl
 4. Maram45

  The Last of Us - Busta Clicker

  Zdravím drak3go! Ano, zatím jsou oba volné, původní zájemce přestal komunikovat.
 5. Maram45

  The Last of Us Diorama

  Up
 6. Maram45

  The Last of Us - Busta Clicker

  Nahoru
 7. Maram45

  The Last of Us Diorama

  Nahoru
 8. Maram45

  Custom sběratelské předměty

  Diorama na prodej ;)
 9. Prodám diorámu s tématikou TLOU. Cena 4500 Kč, při rychlém a spolehlivém jednání 4000 Kč. Potřeba osobního předání Kladno/Praha.
 10. Maram45

  The Last of Us - Busta Clicker

  Rozhodl jsem se přehodnotit cenu. Sice si nemyslím, že bych napoprvé přestřelil, ale jsem ochotný více brát v potaz situaci, jaká mezi českými sběrateli panuje. Zejména bych ale rád připomenul všem případným zájemcům, že je slušnost v rozhovoru regulérně pokračovat, nebo jej formálně ukončit, když už jej začnete, ne jen tak utnout a přestat komunikovat
 11. Maram45

  Custom sběratelské předměty

  Tak busta je na prodej ;)
 12. Zdravím, Vážně přemýšlím o prodeji mnou vyrobené busty clickera z keramické hlíny. Poctivá ruční práce, vlastní sculpt, žádný 3D tisk. Taktéž vlastní ruční malba, což z něj dělá světově jediný originální kus. Výška včetně podstavce cca 15,5 cm. Představa o ceně je 6500 Kč. - Snížena na 5000 Kč Potřeba osobního předání Kladno / Praha. Našel by se zde nějaký zájemce?
 13. Maram45

  Custom sběratelské předměty

  Díky moc drak3go, vážím si toho. Modelařím asi osm-devět let, ale ano, jako samouk z knih, časopisů a fóra. Jinak toto je má první busta, snad to bude do budoucna jen lepší.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu