Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Maram45

Members
 • Příspěvků

  18
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  1
 • Feedback

  0%

Maram45 naposledy vyhrál(a) dne Květen 13

Maram45 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli Maram45

 • Hodnost
  Člen

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Maram45

  Crash Bandicoot: N-Sane Trilogy

  Díval jsem se na to a asi pouze Australia exclusive :/ Ale určitě to nějak půjde dotáhnout i k nám, když jsem to našel tady na (hádám) světovém shopu https://ebgames.com.au/xbox-one-231665-Crash-Bandicoot-N-Sane-Trilogy-Golden-Totaku-Edition-Xbox-One
 2. Dík, těší mě, jestli pobavil [emoji4] EDIT@SAIXX - určitě. Jen prosím nastuduj si pravdila citace předchozího příspěvku jsou zakázáne [emoji6]
 3. Zdravím hrdý občane Reichu! Tak co, už i Ty máš svou akční figurku krvežíznivého teroristy Williama BJ Blazkowicze? Že ne? Tak to bys měl urychleně napravit! Prábě máš šanci získat svého vlastního nepřítele národů, abys i Ty mohl společně s generálkou Engel a Elite Hansem zastavit jeho běsnění, předvést před spravedlnost, mučit jej a useknout mu hlavu (Hlava jde opravdu oddělit! Jak věrné zpracování všemi sledované exekuce!) Objednávat můžeš právě teď! Cenovka této skvělé hračky uvědoměle smýšlejícího mladíka se zastavila na pouhopouhých 950 Kč včetně poštovného! O případnou slevu pro echt zapálené příznivce říše můžete psát, možná projde posouzením. Případné nabídky výměny za podřadné nevelkoněmecké sběratelské edice můžete taktéž posílat! Obsahem balení je vše na fotografiích, včetně úbrzuppa plakátu jediného pravého hrdiny Blitzmensche a plechové krabičky s podobiznou Frau Engel a dalších postav nového filmového trháku o zatčení Terror Billyho! Neváhejte a pište ještě dnes!
 4. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Hmmm, už se nemůžu dočkat vlastní :3
 5. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Tak to je mi zrovna celkem u zádele, titulky a popisky mi bohatě stačí, dabing si při nejhorším mrsknu do němčiny.
 6. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Česká je ta, co nemá steelbook a stála 2799
 7. Čau, napadlo mě, jestli by tady nebyl zájem o vlákno, kde by se každý mohl zcela svobodně a bez pocitu, že tím zadělává fórum "zbytečnými" příspěvky, pochlubit novými přírůstky do sbírky Na FB je toho denně spam ve sběratelské skupině, tady bychom mohli mít takovou fajnově uspořádánou dvoranu pokochání. Kousky to mohou být jakéhokoliv data, nejenom novinky ;)
 8. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Ukradeno z FB - backerská edice. Zde je jasně vidět původně slíbený digibook, ale zase neobsahuje figurku... na druhou stranu ji bylo možné získat za cca 2000 Kč. Někteří backeři jsou spokojení, jiní nadávají, že dostali něco horšího než je i ta česká od Comgadu.
 9. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Jo, taky mám objednáno z UK Amazonu. Titulky by měly být všude, proč by je vystřihávali?
 10. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Tak to ma odje*alo. Co to jako sakra je? A kde je ten digipack? Digipack není kartonový přebal na normální krabičku https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156068298864513&id=33966109512
 11. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Asi ta exkluzivita pro český trh. A má být podobná backerské edici z KS. Ale taky mi to hlava nebere.
 12. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Tak XZONE uvolnil fotku z naskladnění sběratelek pro český trh...
 13. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Tak promiň, teď se dívám, že už tam není, ale dlouho byla. A ano,máš pravdu, ten horní obrázek (steel atd) je min. o tisícovku levnější, než ta naše.
 14. Maram45

  Kingdom Come Deliverance

  Mám tucha, že Kuna ji ještě má. Za těch 3500 A to mi přijde jako naprosto nepřiměřené. Když ohlásili světovou, čekal jsem cenovku tak 2500, těch cca 1800 je luxusní cena a nevím, kdo dělal ty cenové poměry. Na Surtepu snad mají dokonce tu světovou. Ale za 2800, uvidíme, kolik jich dovezou.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.