Jump to content

Kamel

Members
 • Content Count

  1061
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  126

Kamel last won the day on July 17

Kamel had the most liked content!

About Kamel

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Chrudim
 • Hobby
  Konzole Xbox, Playstation, Nintendo
 • Work
  Obchodní zástupce

Herní účty

 • PlayStation Network
  Isildur5770
 • Gamertag
  Mortymer1

Recent Profile Visitors

4460 profile views
 1. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Stačí posvitit baterkou z boku a krásně vidíš typ ventilátoru. Nidec, ten fakt nechceš, sem pska slyšel až na gauči i při zapnuté hře. Delta a nmb jsou tichoucke.
 2. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Jdi do toho. Já vyměnil NIDEC verzi za Delta verzi větráku a sem spoko. Ještě se mi do rukou dostala NMB verze větráku, sice byla nejtišší než delta, ale zase jí pískaly cívky, tak sem zůstal u Delty z května dovážky Planeo elektra :-).
 3. Hlavně že sme všichni nadávali a už každý z nás má v poličce svého kapitána Gaymeriku...supr božani!
 4. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Na třetí email sem dostal odpověď, že konzoli posílají na prodejnu a bude zítra k vyzvednutí...Takže kdybych to neurgoval a nepřipomněl se, tak se na mě vy se rou :D...Jako bonus mi nabídli předražené hry ve slěvě či druhý dualsense ve slevě s cenou hodnou židjrc :D.
 5. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Jinak překvapila Alza, po bezmála pů roce v pátek zpráva, že je konzole připravená k výdeji. Konzoli jsem přenechal kamarádce, takže aspoň sem za láhev dobrého rumu udělal někomu radost. Nicméně CZC, dne 25.6. mi volala jakási operátorka, jestli mám stále zájem a že ať počítám s dodávkou kolem poloviny července. Potvrdil se a čekal. Konzoli sem přislíbil kamarádoj...Utekly 3 týdny, psal sem do CZC několik emailů a obchod semnou vůbec nekomunikuje :-)... Kdyby napsali, že jim konzole nevyšly nebo že čekají stále na dodávku, ale oni raději mlčí :-).
 6. Kamel

  Playstation 5

  Zdar, jo, verze s mechanickou.
 7. Kamel

  Playstation 5

  Nabízím k prodeji svůj zánovní PS5. Kupován v květnu v Planeu, takže komplet se zárukou. Konzole je prakticky nová, pouze vybalená, ozkoušená. Kompletní balení konzole, ovladač, kabely, HDMI, záručák. Cena 13500,- Osobní předání Chrudim a okolí. Po platbě předem lze i poštou. Zájemcům pošlu fotky.
 8. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Kdo bude mít PS5 2022 tak bude mít 3 hry do začátku a možná nějaká další během 2022 vyjde
 9. Jono...mají nového majitele tak se utahují opasky...Třeba konečně vyhází stávající prodavače a už se nebudu muset bát chodit do kamených prodejen, kde mě všichni znají a nemají rádi jakožto největšího prudiče
 10. JRC nedávno avizovalo nějaký dárek ke Ghost of Tsushima...Dnes koukám a informace o dárku nenápadně zmizela...Cítím poje b.
 11. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Pokud vím, tak Ultimate verze máš Milese na discu a původního vylepšeného spidermana zvlášť jako kód. Takže v jednom balení 2 hry. Takže si ani tak nemusíš kupovat Milese, ale samostatně Vylepšeného Spidyho zvlášť.
 12. Oddworld Soulstorm má moc pěknou sběratelku. Soška Abea je sice plastak, ale kus pěkného plastaku. Artbook celkem obsahlej, klicenka a pohlednice... jediné co kazí dojem je metalpek, sice je hezký, ale pořád to je jen metalpek.
 13. Protože vyvydávají nextgen patch, tedy vlastně takovej PS5 upgrade, který není pro starší konzole.
 14. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Tak sem si dnes chtěl zahrát na hodného kamaráda a přebíral PS5 v datartu, kterou jsem chtěl přenechat kamarádce, které po několikáte zrušili či prodloužili termín dodání. PS5, kterou jsem vyzvedl měla krásně přelepené pečetě, takže vratka či prodavači na prodejně do toho koukali. Vyfotil sem balení a poslal fotku pečetí a milá kámoška se začla už kroutit, že to nebude chtít. Konzoli sem hned donesl zpět do prodejny a ochotně si jí odemě koupil prodavač... Cítím pojeb, stopro do toho koukali, aby nejakej nespokojenej zákazník zboží nechtěl a mohli si je nechat pro sebe.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy