Jump to content

Kamel

Members
 • Content Count

  855
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  86
 • Feedback

  100%

Kamel last won the day on July 9

Kamel had the most liked content!

About Kamel

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Chrudim
 • Hobby
  Konzole Xbox, Playstation, Nintendo
 • Work
  Obchodní zástupce

Herní účty

 • PlayStation Network
  Isildur5770
 • Gamertag
  ElmaniaKain5770

Recent Profile Visitors

3354 profile views
 1. Sem vzal Spidermana... konečně... ještě dohrát tlou2 a obskocim nju jork
 2. https://www.alza.cz/gaming/herni-konzole/playstation-4/obrovsky-vyprodej/18854416-e4.htm#f&cst=1&cud=0&pg=1&pn=1&prod= Alza akce na pár her. Stojí za mrknutí. Samozřejmě né vše se vyplatí.
 3. https://www.alza.cz/gaming/herni-konzole/xbox-one/obrovsky-vyprodej/18854533-e4-p4.htm#f&cst=1&cud=0&pg=1-4&pn=1&prod= Alza akce na různé hry. Něco se vyplatí něco ne. Mrkněte.
 4. https://www.kuma.cz/marvels-spider-man-collectors-edition-ps4 Akce na Spidergendermana...Sice za 4000 tis. ale levněji aktuálně neseženeme, tak kdo ještě nemá...
 5. Kamel

  PlayStation®Plus

  Erica je nějakej walkin simulator či co... Za mě nic zajímavého. Laru mám dohranou dvakrát. Basket mě neba...Ale pořád čuju lepší nabídku jak na božském X.
 6. Tak mám konečně edici v kuse od Kumy, nechybí soundtrack a sú spokojene
 7. Jono, mám ji schovanou hluboko v hnědém dole a zřejmě ji nemozu vydolovat
 8. Tak edici posílají na reklamaci, udělali že mě cuaka, co si furt stěžuje Na kume sem si objednal PS4 edici a seru na senomet. A ještě mě narknou že sem ten kód na Steam tam dal já...kua na PC sem hrál naposled před 10 lety a Steam nemám.
 9. Tak jo, tentokrát mě oje balo židovacstvo. Objednal sem a vyzvedl Desperados 3 na Xbox...Doma mě po rozbalení čekalo nemilé překvapení. Místo seasson passu na xko jsem našel steam kód, říkam si okej, na to se re pes. Tak rozbaluju dál, figurky super, artbook krásnej, pohlednice vyvedené, hra...Aha, nemá tu být soundtrack na cd? Ano, má...V mém balení chyběl, normálně zabalená sběratelka, asi to zřejmě balil nějakej werty, zavolám a dohodnu se na výměně. Na prodejně nikdo nebral telefon, píšu tedy na podporu. Od včerejšího večera se mi nikdo nezmohl odpovědět. Ráno sem tedy znovu volal na prodejnu, kde mi koktající prodavač řekl, ať si napíšu na podporu, ze které nemám doteď odpověď. Napsal sem tedy vedoucí prodejny, ta mě slušně odkázala do hnědých síní. Nic měnit nebudou, za to může zlý distributor, jestli chceš, tak mi edici dones na prodejnu a já ti to pošlu na reklamaci, ale budeš čekat 30 dní a nevím, jestli to uznají. Tak kur wa...Já zaplatim židovskou cenu a ještě mám vybrakovanou edici a žid od toho dává ruce pryč. Takže sem nazraný do nebes... Jakmile budete cokoliv s židama reklamovat tak se připravte na jednání hadru s koštěnem.
 10. Výborně sesumírováno a ač sem ještě nedohrál, musím souhlasit ve všech bodech.
 11. Já koukám ze 3 metrů, mám Samsung 55NU8002 a na tu vzdálenost sem si toho nevšiml. Na blízko, když přilezu k televizi, tak je to patrne, ale osobně to nevnímám jako nic extra hrozného.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy