Jump to content

Kamel

Members
 • Content Count

  928
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  100

Kamel last won the day on November 19

Kamel had the most liked content!

About Kamel

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Chrudim
 • Hobby
  Konzole Xbox, Playstation, Nintendo
 • Work
  Obchodní zástupce

Herní účty

 • PlayStation Network
  Isildur5770
 • Gamertag
  ElmaniaKain5770

Recent Profile Visitors

3719 profile views
 1. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  http://www.czechgamer.com/35823/na-playstation-5-sa-objavuju-zahadne-flaky.html A je to tu, černé fleky na PS5...Že by to bylo výsledkem teploty pamětí a procesoru docházelo k deformaci plastů?
 2. Na alze je pack k Xsex, baretie je uplně stená, rozdíl je pouze v balení, u One máš micro usb a u balení pro xsex usb C kabel.
 3. Aby se neřešili zas jen nedodane ps5 tak postuju jednu levnou ubi parádu
 4. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Upozornění: prodám jen někomu, kdo fakt prachy neřeší. Nemíním si vzít na svědomí někoho, kdo kvůli pitomé konzoli zadluží sebe, nebo dokonce svoji rodinu. A to myslím vážně. Nejlepší hláška z toho inzerátu :D, ten kaket je hotovej lidumil hotovej Mirek Dušín - ambasador PS5
 5. Jo, k tomu ten akumulátor je, alespoň jestli máš origo. Píchneš usb C kabel a můžeš nabíjet přes konzoli, notebook nebo já třeba osobně používám nabíječku z telefonu a krásně se to při hraní nebo vypnutém stavu nabíjí.
 6. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Tak prý chyba systému, naskladnění objednávek pro obeslané zákazníky. Pokud někdo zkusil teď rezervaci tak má smolíka. Už tam je údaj s dodejem 2021. Já sem objednal před týdnem v Okay, už sem v pořadníku zadaný na září 2021
 7. Blbost, vždy se najde nějakéí procento poruchových konzolí. Teď se o tom jen více mluví, když je to úplnej launch konzole. Včera na FB Xbox skupině se to řešilo, dotaz na vlastníky xsex a funkčnost. Drtivá většina má konzoli vpořádku, včetně mě. Pár lidí mělo bohužel smůlu. Je to prostě o štěstí. Před 6 letyy sem kupoval PS4 po pul roce od vydání a stejně sem měl jednotku se špatnou wifi. U Xboxu rok po realisu a jednotka se špatným HDD. Takže ono si nepomůžeš.
 8. Tak hlavně že se ventilátor točí, kdyby netočil, tak se můžeš připojit k těm pár lidem, kteří na FB postovali jak jim po hodině xbox vypnul a game over :D.
 9. Dneska mi volali z Elektroworldu, další kusy budou za měsíc prý. Já u nich objednávku rušil.
 10. Tak Okay Elektro mi poslalo s předstihem a já se tak k vám všem, kteří už hrajete mohu připojit
 11. Alza se mi vysmívá s ještě sype sůl do rány. Včera mi přišlo 3x potvrzení objednávky do e-mailu...soraci. dočkáme se asi v prosinci.
 12. Úplně sem zapomněl v honbě za xsex na to potěšit vaše ocicka. AC valhalla ubi sběratelka .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy