Jump to content

Kamel

Members
 • Content Count

  864
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  88
 • Feedback

  100%

Everything posted by Kamel

 1. Totok fajna edice. Figurku bych přirovnal k hot toys. Za dvojku fajne Kauf.
 2. já začal pořádně hrát teď 2 večery zpět a hodně vydařené. Jediné co mě se re je divný štelt, občas ty lokace vypadají hnusně, aby se proměnily v nádherné scenérie. Mám za sebou prvního boss fajta a bylo to pro mě pomalu na urovni soulovek, ale su lama . Zatím silnější zážitek než lezba eliška a babica rambica abbyho chlap vlastně.
 3. Já byl nucen jednu sběratelskou edici vrátit v Alze. Krabice roztrhlá v jednom rohu, proražená ze spodu, zašpiněná, jak kdyby to někdo vlekl po zemi. Hoši...co ta alza s těma sběratelkama dělá?
 4. Tak jelikož ji nikdo zatím nepostoval, posílám fotky své edice, aby mohli ti, na které se nedostalo závidět. Za mě se edice hodně povedla, mnohem zajímavější než tlou2. Maska je zřejmé resinovka. Mapa, vlajka a šátek vcelku kvalitní látka. Artbook je teda titernej. Bůček je hodně vydarenej a opět líbivější než v tlou2.
 5. Druhou mám kdyžtak v Alze, ta většinou dodává v pořádku vše.
 6. Jednu můžu nechat na vyzvednutí v Pardubicích. Jinak když sem vyzvedával u PCE u jrc, tak sem si mohl vybrat v krabici ze dvou edic. Jedna měla rozmlácený roh a druhá v pohodě. Lituju toho, kdo si půjde vyzvednout tu druhou. Sem rád, že sem oželil oběd a jel vyzvednout, jinak bych byl nasranej. Nechápu, že se nenaučí balit edice s vystýlkou, ale né, oni vše budou dávat na těsno do krabice, pak s tím řidit ppl bouchne a máme tu ty krásně poničené edice, které pak nikdo nechce a dávají je do slev. V tomhle ohledu, přes pár negativních zkušeností lituji prodavače...Přijít na prodejnu, potkat pomlácenou edici a říct, že si to nevezmu a přidělávat jim práci...Nemilé.
 7. Klidně přenecham, napiš mi do soukromky a domluvíme se.
 8. Já mám objednáno u žida, pokud by se cokoliv posjalo tak mám zálohovou v alze, kterou klidně někomu přenechám. Originálky sem začátkem týdne zrušil.
 9. TAk jsem dnes převzal reklamovanou xbox edici Desperados 3. Comgad doplnil chybějící soundtrack i kód na seasson pass. Na prodejně už neměli žádné kecy.
 10. Sem vzal Spidermana... konečně... ještě dohrát tlou2 a obskocim nju jork
 11. https://www.alza.cz/gaming/herni-konzole/playstation-4/obrovsky-vyprodej/18854416-e4.htm#f&cst=1&cud=0&pg=1&pn=1&prod= Alza akce na pár her. Stojí za mrknutí. Samozřejmě né vše se vyplatí.
 12. https://www.alza.cz/gaming/herni-konzole/xbox-one/obrovsky-vyprodej/18854533-e4-p4.htm#f&cst=1&cud=0&pg=1-4&pn=1&prod= Alza akce na různé hry. Něco se vyplatí něco ne. Mrkněte.
 13. https://www.kuma.cz/marvels-spider-man-collectors-edition-ps4 Akce na Spidergendermana...Sice za 4000 tis. ale levněji aktuálně neseženeme, tak kdo ještě nemá...
 14. Kamel

  PlayStation®Plus

  Erica je nějakej walkin simulator či co... Za mě nic zajímavého. Laru mám dohranou dvakrát. Basket mě neba...Ale pořád čuju lepší nabídku jak na božském X.
 15. Tak mám konečně edici v kuse od Kumy, nechybí soundtrack a sú spokojene
 16. Jono, mám ji schovanou hluboko v hnědém dole a zřejmě ji nemozu vydolovat
 17. Tak edici posílají na reklamaci, udělali že mě cuaka, co si furt stěžuje Na kume sem si objednal PS4 edici a seru na senomet. A ještě mě narknou že sem ten kód na Steam tam dal já...kua na PC sem hrál naposled před 10 lety a Steam nemám.
 18. Tak jo, tentokrát mě oje balo židovacstvo. Objednal sem a vyzvedl Desperados 3 na Xbox...Doma mě po rozbalení čekalo nemilé překvapení. Místo seasson passu na xko jsem našel steam kód, říkam si okej, na to se re pes. Tak rozbaluju dál, figurky super, artbook krásnej, pohlednice vyvedené, hra...Aha, nemá tu být soundtrack na cd? Ano, má...V mém balení chyběl, normálně zabalená sběratelka, asi to zřejmě balil nějakej werty, zavolám a dohodnu se na výměně. Na prodejně nikdo nebral telefon, píšu tedy na podporu. Od včerejšího večera se mi nikdo nezmohl odpovědět. Ráno sem tedy znovu volal na prodejnu, kde mi koktající prodavač řekl, ať si napíšu na podporu, ze které nemám doteď odpověď. Napsal sem tedy vedoucí prodejny, ta mě slušně odkázala do hnědých síní. Nic měnit nebudou, za to může zlý distributor, jestli chceš, tak mi edici dones na prodejnu a já ti to pošlu na reklamaci, ale budeš čekat 30 dní a nevím, jestli to uznají. Tak kur wa...Já zaplatim židovskou cenu a ještě mám vybrakovanou edici a žid od toho dává ruce pryč. Takže sem nazraný do nebes... Jakmile budete cokoliv s židama reklamovat tak se připravte na jednání hadru s koštěnem.
 19. Výborně sesumírováno a ač sem ještě nedohrál, musím souhlasit ve všech bodech.
 20. Já koukám ze 3 metrů, mám Samsung 55NU8002 a na tu vzdálenost sem si toho nevšiml. Na blízko, když přilezu k televizi, tak je to patrne, ale osobně to nevnímám jako nic extra hrozného.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy