Leaderboard


Oblíbený obsah

Showing most liked content since 25.1.2017 in all areas

 1. Ač jsem se posledně rozhodl, že už sem žádné akce dávat nebudu, protože mám špatné informace a někteří zdejší useři mají pod polštářem křišťálovou kouli, tak jsem nakonec vymněknul a přidávám AKCE NA HRY OD EA, která bude od 13.2. (jenom NHL) a zbytek od 20.2. (včetně NHL, to bude v akci o něco dříve), s tím, že obě akce končí 5.3. NHL 17 PS4 - 899,00 FIFA 17 PS4 - 1 199,00 TITANFALL 2 PS4 - 899,00 BATTLEFIELD 1 PS4 - 1 199,00 Jedná se o doporučené ceny, tzn. některé obchody mohou opět nabízet dané kousky i levněji (viz. Fifa posledně za 949 Kč).
  9 likes
 2. UPDATE 11/02/2017: Za normálních okolností bych se tímto nadále už nezabýval, ale myslím, že tohle stojí minimálně za zmínku. Po neúspěchu prodejce (který se nám zde představil jako pan "podnikatel" Marcel Procházka z Plzně, což předpokládám bylo jen smyšlené jméno) vytáhnout peníze od lidí zde na fóru se přesunul se svým prodejem na bazoš (a předpokládám na další internetové bazarové servery), kde si ho všiml jeden zdejší uživatel (za což mu děkujeme, jeho jméno zůstane pro jeho ochranu v anonymitě). Resp. všiml si podezřelých znaků, shodných s inzercí zde na fóru a ve spolupráci se mnou už nebylo těžké zjistit, že se jedná o jednoho a téhož prodejce. Mezitím se mu však podařilo inzerci z bazoše odstranit, ale díky moderním technologiím dnešní doby se na inzerát můžeme všichni znovu podívat: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://pc.bazos.cz/inzerat/71075052/XBOX-LIVE-PREDPLACENA-DARKOVA-KARTA.php Není divu, že prodejce tam vystupuje pod zcela jiným jménem a také není divu, že na serveru nabízí k prodeji i dalš věci, zdánlivě nesouvisející s předplaceným členstvím Xbox Live (to zřejmě proto, aby vzbudil dojem, že prodej je zcela bezpečný a že na serveru běžně působí dnes a denně). Co už ale podivující je, že když se podíváte na hodnocení prodejce zjistíte, že si v nejednom případě udělil sám sobě kladné hodnocení použitím dalších fiktivních jmen. Zřejmě si nevšiml, že server loguje část IP adres uživatelů a zobrazuje je ke jménu. https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=936717&telefon=722704426&jmeno=Hynn V daném případě komunikuje prodejce z mailové adresy (hajek.maruska@gmail.com) a představuje se jako Marie Hájková. Zabývat se podobnými případy mně osobě stojí čas, který bych mohl věnovat užitečnějsím věcem, ale v tomto případě toho nelituji, jelikož se i díky včasnému zásahu nás členů vedení tohoto fóra podařilo předejít podvodu, ušetřit tak nervy, slzy a především peníze nejednomu zdejšímu uživateli, což mě osobně hodně těší. Těm ostatním, co už ale stihli prodejci odeslat platbu, se nakonec i jejich peníze vrátili, protože účet, který prodejce zprvu rozdával, měl nesprávný kód banky a v této daný účet neexistoval. Peníze se tak všem po pár dnech automaticky vrátili na účet. Co dodat závěrem? Prodejce musí být buď někdo, kdo byl sám okraden a snaží se takto mstít na dalších, nebo je duševně nevyrovnaný a nebo je to prostě jen zloděj, který se neumí živit slušnou prací tak jako většina lidí - a pokud ano, tak mi nezbyde než konstatovat, že zloděj amatér Štěstí v neštěstí, že tentokrát zde nedošlo k žádnému podvodu. I nadále se budeme snažit, aby toto fórum bylo bezpečným místem pro uzavírání obchodů. Jio a mimochodem, jeho účet zde bude po zásluze odměněn.
  8 likes
 3. Říká člověk, co prodává PS4 Pro za 11900? Abych nebyl OT. GOTY Zaklínače za 9 kil https://www.originalky.cz/zaklinac-3-divoky-hon-edice-hra-roku-ps4-p78554/
  7 likes
 4. Sorry za OT. Ale doporučím dojít do JRC, dal jsem si tu práci a nahodil všech 30 her do jejich výkupu a na ruku dostaneš 7288 Kč. Easy, fast. Done.
  6 likes
 5. Asi mas spatne informace... Vzdyt ma vetsi vykon nez zakladni PS4 takze se to casem muselo nejak projevit prece ;) a ja tu psal nekolikrat ze verim ze za nejaky cas se to ukaze ;)
  5 likes
 6. Ano, dal to na policii a doufejme, že mu s případem pomůže. Za nás mohu jen říct, že pokud bude od nás potřeba nějaká součinnost, rádi ji poskytneme. Jednání prodejce je hodno úrovně žumpy jakou jsou bazary kde zřejmě svůj nefunkční Xbox také nabízel. Jelikož o Xboxech vím mnohem víc, než zde povedený pan prodejce tak taky vím, že i kdyby na krásně byla konzole v době prodeje funkční (jakože nebyla), tak se v tomto případě jedná o skrytou vadu, kterou má kupující právo reklamovat. A jakože těch Xboxů s RGH vykazujících červené světlo, když to instaluje amatér. set sakramensky je. Prodejce je vykutálený lhář, který se jen zamotává do svých vlastních lží a když už neví kudy kam, tam bude někoho nařkávat za to, že edituje i obrázky? Jako WTF ???? Milý pane prodejce, úpkně na začátku jste zmíníl, cituji, že "Kupující vám neposlal žádnou zprávu a to až do 28.1.", nicméně v konverzaci je jasně vidět, že vám psal už 25.1. I kdyby napsal jen "Dobrý den a táhněte k čertu". tak vám NAPSAL, a vy jste to popřel. O těch hrách, které těď hájíte jen jako ilustrativní, no to je joke století. To si potom vysvětlujte jinde a já jen doufám, že k tomu dojde. Za mě jasný důkaz toho zbavit se za každou cenu konzole, kde RGH instaloval nějaký matlák podobný prodejci, která se začala s prominutím srát a tak se jí prodejce koukal honem zbavit. Pro kupujícího @Grez22 jen doufám, že vám to dopadne a že se domůžete svého práva zpět.
  5 likes
 7. říká ti něco https://cs.wikipedia.org/wiki/Synonymum A ano zbytečná = k ničemu. Zas nejsi tak dlouho pryč abys zapomněl krásy jazyka českého... Ale spíš tě sejří to že si už ani nepamatuješ cos tu napsal a posléze nalhal.
  5 likes
 8. @figi-1 se ujednotit nemůže, protože když si přečteš nazpět jeho zprávy, tak je to jeden epic fail za druhým. Už jsem měl nutkání mu za ten jeho názorový flame dát upomínku, ale pak jsem zhodnotil, že to bude ještě mladej kluk s teprve se tvořícími názory, který už se každopádně zařadil do skupiny hard PS fanboy. Vás ostatní prosím, abyste tu nevyvolávali flame a drželi se pokud možno debat, které hlavně i ostatním něco přinesou (nováčkům, těm co se o koupi PS4 PRO rozhodují atd.), od toho tu to téma je, abychom navzájem sdíleli pokud možno co nejvíce zkušeností a poznatků a hledali výhody této verze PS4, když už nám ji Sony uvedlo do života. Taky se zcela míjí účinkem veškeré narážky a pohnutky vůči konkurenčním platformám, to zde v tématu není na místě. Bavme se tu o PS4 PRO, srovnávejme ji s PS4, ale neřešme zde co má a nemá konkurence a co přinese anebo nepřinese ve své budoucí konzoli, protože o tom tady všichni tak akorát kulové víme a figi-1 především. Předtím, než sem napšete svůj příspěvek tak zvažte prosím předem jeho informační hodnotu a přínos a potom věřím, že tohle téma bude užitečné pro všechny.
  5 likes
 9. Taky me stve ze nemam k PRO aspon 8k tv
  5 likes
 10. Ja jenom furt nechapu, proc nekomu to pro lezi tolik v zaludku. Pokud vam staci klasicka ps4, tak si ji nechte a pro vas preci muze nechat naprosto chladnymi. Neustale resite kde co je nebo neni videt, to nemate nic lepsiho na praci? Opakovane jste sami sebe presvedcili, ze tam zadny rozdil neni, tak vas nic nenuti priplatit a muzete s ledovym klidem zustat u ps4. Uz ty zbytecne debaty, ktere neprinaseji vubec zadny uzitek, prosim ukoncete.
  4 likes
 11. Na tu informaci o 4k a psvr jste prisli kde? Ja kdyz kupoval PRO hned pri vydani tak byli informace ze i ve fullhd tv ma smysl stim ze budou lepsi detaily, vylepseny framerate a nacitani... Cili nechapu tohle rozhorceni protoze tohle info jsem nasel vsude. Navic, ne jen ja jsem tu ze zacatku psal, ze i na fullhd tv se vyplati zainvestovat do PRO ale neposlouchali jste nebo jste dali na ty, kteri si koupily slim a tvrdily vam ze se PRO na fhd nevyplati. Viz. http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=faq-ke-konzoli-playstation-4-pro-ggj1
  4 likes
 12. Ne, takové téma opravdu nemá cenu zakládat. Jednak byste tam přispívali jen ty a Mandaz (a to si klidně spolu poplkejte přes PM) a jednak ty tvoje názory, narozdíl od ostatních, nejsou objektivní. Přečti si prosímtě v tomto tématu po sobě svoje příspěvky a možná ti to dojde (Microsoft bude pořád něčeho litovat, kdo neuzná to anebo tamto co tvrdíš, tak ať jde do háje apod.) Jako WTF? Podívej, já mám např. obě platformy a přestože by moje přesvědčení mohlo inklinovat k tomu, že bych jedné fandil víc, dělám to tu? Bleju tady odpad jako ty a tobě podobní PS fanboys? Ne, a proč taky? Protože narozdíl od tebe a tvých následovníků chápu, k čemu zde to téma je a nebudu ho zaplňovat hovnama. Mandazi tobě se na okraj všeho divím, že ti PS už zaslepilo mozek natolik, že už kvůli tomu útočíš i na lidi, se kterými jste k sobě dříve chovali respekt. Fakt jsem myslel, že jsi dospělejší. Pro všechny ostatní - od teď bude veškerý flame trestán body, takže se každý zamyslete, než sem napíšete. Účel tématu by měl být jasný všem a kdo neví, tak ať se raději zdrží komentářů. Upozornění jste dostali, tak jen abyste potom zase někteří nenadávali, jak zlí zde ti moderátoři jsou. Howgh.
  4 likes
 13. Takže situace vyústila v nečekaný závěr, který bych nazval tentokrát šťastným koncem. Sešlo se vás hezkých pár uživatelů, kteří jste mi napsali zprávy, že jste se s prodejcem domluvili na zakoupení zde nabízených kódů. Takřka všichni přistoupili na odeslání platby předem s tím, že jste měli různě slíbené dodání kódů (někteří ještě před přijetím platby na účet prodejce, jiní zase až po a tak různě - zde se informace dost různily). Od nikoho jsem však neobdržel informaci, že by kód nakonec dostal, spíš naopak. Štěstí v neštěstí bylo, že prodejce sdělil všem kupujícím pro provedení platby chybné číslo účtu (zřejmě neexistující) a platba jako taková je po neúspěšném pokusu o její doručení automaticky vracena zpět jejímu odesílateli jako neproveditelná. Vrácení platby zpět na účet mi také všichni ti, co mi psali, později potvrdili. Prodejce se od té doby odmlčel, hodně se různí informace, které jednotlivým zájemcům poskytoval, stejně tak se dost lišily informace o vůbec dostupnosti zde nabízených kódů. Osobně zde nechci nikoho obviňovat (nakonec k žádnému podvodu nedošlo), ale z mého pohledu můžete být všichni vy, kteří jste zaplatili nakonec rádi, že jste dostali své peníze zpět. Konec příběhu, téma zůstane uzamčené, nakolik se prodej zde nabízených kódů ukázal být lichým.
  4 likes
 14. Kluci a holky, prodejce ve své nabídce zřetelně uvádí, že zájemci mu mají psát PM. Úlně zbytečně se tady množí příspěvky typu "Beru" apod. To je úplně stejný spam jakobyste zde napsali "posílám ti PM" (k tomu už jsem se vyjadřoval snad 10x). Při představě, že bych těch kódů měl 1000 a všech 1000 zájemců by zde mělo vyjádřit svůj zájem, brrrr ...
  4 likes
 15. To je pokus o flame? Ty uz si na tom scorpiu hral nebo co? Nehral, takze prestan tu vyvolavat dohady PRO vs Scorpio
  3 likes
 16. 3 likes
 17. já tam prostě ten 5tisícový rozdíl který momentálně je mezi oběma konzolemi nevidím
  3 likes
 18. myslím si, že jako moderátor musíš být nadšen po minimálně 2 letech máš zase práci a možnost ukázat jak skvěle tady na to dohlížíš, ne že bys tedy někomu poradil, ale alespoň upozorňuješ že se snažím (byť po cca 2 letech já správně píšeš) někomu pomoct, což je špatně, díky za usazení a už nikomu nepomůžu.. pěkný den
  3 likes
 19. Ahoj vsem slusnym lidem! Brzy zase dostanu par kodu na ps plus i na kredit. Pokud by mel nekdo zajem, hlaste se pres soukromou zpravu (instrukce o par radku nize) Pro jistotu pripominam ceny: PS Plus 365 dni 900 Kc Kredit hodnota 1000 Kc za 700 Kc Jak si kody objednat: Zajemci, piste prosim soukrome zpravy. Pokud mate zajem o kredit, napiste do predmetu soukrome zpravy "KREDIT". Pokud o PS Plus, pak samozrejme "PS PLUS". Pokud o oboje, poslete mi prosim dve zpravy s odpovidajicimi predmety - mivam zasobu bud kodu pro ps plus nebo kodu na kredit, proto objednavky vyrizuju postupne. Budte prosim trpelivi FAQ (casto kladene dotazy): - kody jsou urcene pro cesky PS Store - platnost kodu neznam, zna ji zrejme jen Sony, ale je to nekolik let urcite - jak kredit, tak ps plus se da kumulovat, to znamena, ze pokud koupite vic kusu, muzete je ihned pouzit a ps plus se vam prodlouui o tolik let, kolik kodu jste pouzili, kredit se zase pricita. U kreditu je ale v PS store nastaven strop, kolik smite v penezence mit (V CR jde o limit 4200 Kc). - prevod z banky do banky trva az 48 hodin behem pracovniho tydne, pokud se prevadi v patek odpoledne, penize mohou dorazit az v utery. To neni muj vymysl, takhle v 21tem stoleti pracuji banky.
  3 likes
 20. Tak z VR módu už není cesty zpět. Ještě včera bych tomu dal 10/10, ale dnes 11/10. Kolega to drtí už 30 hodin, protože nechat kousek bez pohledu je nemožné. Toto má fakt grády a zcela pohlcující atmosféru. K tomu nemám slov, sledovat tu babinu zpoza bedny pouhým vykouknutím hlavy nebo se zastavit a dívat z okna přes rozbité sklo 20x20 cm, ne to nelze vysvětlit. Po třiceti létech hraní zažívám vrchol, naprostou herní a emotivní nirvánu. Nechci žádné 8K a HDR, chci zpět do toho hnusného domu.
  3 likes
 21. UPDATE 11/02/2017: Za normálních okolností bych se tímto nadále už nezabýval, ale myslím, že tohle stojí minimálně za zmínku. Po neúspěchu prodejce (který se nám zde představil jako pan "podnikatel" Marcel Procházka z Plzně, což předpokládám bylo jen smyšlené jméno) vytáhnout peníze od lidí zde na fóru se přesunul se svým prodejem na bazoš (a předpokládám na další internetové bazarové servery), kde si ho všiml jeden zdejší uživatel (za což mu děkujeme, jeho jméno zůstane pro jeho ochranu v anonymitě). Resp. všiml si podezřelých znaků, shodných s inzercí zde na fóru a ve spolupráci se mnou už nebylo těžké zjistit, že se jedná o jednoho a téhož prodejce. Mezitím se mu však podařilo inzerci z bazoše odstranit, ale díky moderním technologiím dnešní doby se na inzerát můžeme všichni znovu podívat: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://pc.bazos.cz/inzerat/71075052/XBOX-LIVE-PREDPLACENA-DARKOVA-KARTA.php Není divu, že prodejce tam vystupuje pod zcela jiným jménem a také není divu, že na serveru nabízí k prodeji i dalš věci, zdánlivě nesouvisející s předplaceným členstvím Xbox Live (to zřejmě proto, aby vzbudil dojem, že prodej je zcela bezpečný a že na serveru běžně působí dnes a denně). Co už ale podivující je, že když se podíváte na hodnocení prodejce zjistíte, že si v nejednom případě udělil sám sobě kladné hodnocení použitím dalších fiktivních jmen. Zřejmě si nevšiml, že server loguje část IP adres uživatelů a zobrazuje je ke jménu. https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=936717&telefon=722704426&jmeno=Hynn V daném případě komunikuje prodejce z mailové adresy (hajek.maruska@gmail.com) a představuje se jako Marie Hájková. Zabývat se podobnými případy mně osobě stojí čas, který bych mohl věnovat užitečnějsím věcem, ale v tomto případě toho nelituji, jelikož se i díky včasnému zásahu nás členů vedení tohoto fóra podařilo předejít podvodu, ušetřit tak nervy, slzy a především peníze nejednomu zdejšímu uživateli, což mě osobně hodně těší. Těm ostatním, co už ale stihli prodejci odeslat platbu, se nakonec i jejich peníze vrátili, protože účet, který prodejce zprvu rozdával, měl nesprávný kód banky a v této daný účet neexistoval. Peníze se tak všem po pár dnech automaticky vrátili na účet. Co dodat závěrem? Prodejce musí být buď někdo, kdo byl sám okraden a snaží se takto mstít na dalších, nebo je duševně nevyrovnaný a nebo je to prostě jen zloděj, který se neumí živit slušnou prací tak jako většina lidí - a pokud ano, tak mi nezbyde než konstatovat, že zloděj amatér Štěstí v neštěstí, že tentokrát zde nedošlo k žádnému podvodu. I nadále se budeme snažit, aby toto fórum bylo bezpečným místem pro uzavírání obchodů. Jio a mimochodem, jeho účet zde bude po zásluze odměněn.
  3 likes
 22. Já si tu připadám jak na hodině španělštiny , některé výrazy ani nevím,co znamenají,ale můj "vesnický" názor je asi takový,že pokud by bylo PRO určené opravdu jen pro 4K televize,tak by se jich asi moc neprodalo,protože UHD televize,ač jsou už chvíli v prodeji, má dneska doma málo kdo......vždyť i FHD na současné vysílání je až až.
  3 likes
 23. @figi-1 fail je pro draka ten, že nemáš ten správný názor. A zajímavé, že podobné nutkání neměl třeba u hráče, smartmaxe nebo svk sluníčka a hráču, je vidět, že ti písek trošku zatemnil pamatováka...
  3 likes
 24. PS4 1TB PRO už je pod televizí ..... a vracet ho nebudu. Zítra ho "naprogramuji" na WI-FI atd. a odzkouším.
  3 likes
 25. @figi-1 to neřeš, stejní lidé se dušovali že jim na x0 nevadí 20fps a níž... Osobně si myslím že je skoro jedno, jestli vezmete obyč ps4, slimejša nebo pročko. Každý dle svých možností. Ale jedno je jisté, budete mít tu nejlepší krabičku na tv hraní s názvem Sony Playstation 4.
  3 likes
 26. Sa nediv kdyz za ne chces milijony zdendo (rowane)
  3 likes
 27. To bude asi tím že se mají servery u nás pustit až v 15.00
  3 likes
 28. Na inzerat budou odpovidat jen vazni zajemci, ostatni se zdrzi komentaru.
  3 likes
 29. ..já mít takového strejdu tak si hodím mašli.......
  2 likes
 30. Ač jsem se posledně rozhodl, že už sem žádné akce dávat nebudu, protože mám špatné informace a někteří zdejší useři mají pod polštářem křišťálovou kouli, tak jsem nakonec vymněknul a přidávám AKCE NA HRY OD EA, která bude od 13.2. (jenom NHL) a zbytek od 20.2. (včetně NHL, to bude v akci o něco dříve), s tím, že obě akce končí 5.3. NHL 17 XONE - 899,00 FIFA 17 XONE - 1 199,00 TITANFALL 2 XONE - 899,00 BATTLEFIELD 1 XONE - 1 199,00 Jedná se o doporučené ceny, tzn. některé obchody mohou opět nabízet dané kousky i levněji (viz. Fifa posledně za 949 Kč).
  2 likes
 31. 2 likes
 32. Tak první dojmy z nové TV. je to velké! A je to hezké!
  2 likes
 33. Boost mode http://www.eurogamer.cz/articles/2017-02-07-objevila-se-prvni-videa-ukazujici-boost-mode-na-ps4-pro-v-praxi
  2 likes
 34. Nejlepsi na tom boost mode je to, jak tu nekteri furt psali, ze to nema cpu a v just cause 3 (napr.) to proste nikdy nemuze pomoct a sony jim ted tak trochu, uplne, ukazala do ktereho koutu maji jit a kam tyhle lzi psat, ze na internet, fakt ne, protoze pak jsou za idioty.
  2 likes
 35. V cem nejsou moje nazory objektivni prosimte? Hlavne ze ty vase a ostatnich jsou ze. Svoje príspevky jsem si precetl a to co si napsal ze pisu ze Microsoft bude pořád něčeho litovat, kdo neuzná to anebo tamto co tvrdim, tak ať jde do háje apod.) to si sebral kde jako? To ze jednou nekde v prispevku zminim neco neznamena ze to pisu porad. Nevkladej mi slova do ust. Dekuji. Bleju tady odpad? Prosimte mozna by se nad sebou mel zamyslet ty nez nekoho zacnes urazet a nez ze sebe vyplodis hovadinu v podobe ze tu bleje odpad. Rikas jak by se to tema melo venovat ps a hned ze zacatku tematu se tu hned zacalo debatovat i o microsoftu. Wtf?
  2 likes
 36. ... a aby toho nebylo málo, tak v PM přesvědčujete kupujícího, že už se jedná o tu "lesklou verzi" konzole. Kdybyste o konzolích aspoň něco věděl, tak asi zřejmě i víte, že lesklé X360 byly jako první a až POTOM byly nahrazny novějšími, MATNÝMI. Ty lesklé verze jsou ty úplně první SLIM modely, poruchovější a staré jak dědeček automobil. Je to hnus a vynaložíme všechno úsilí k tomu, aby se tu tenhle balast a jemu podobný přestal vyskytovat.
  2 likes
 37. Jak jsem psal, systém neukládá změny soukromých zpráv, data ze zálohy znamenají, že ve zprávě to skutečně 26. ve 4 ráno už bylo. Takže ani vy nemůžete oponovat ze napsal až 28, nebo to někdy po 26. upravil. @Grez22 psal, ze ji napsal cca kolem hodiny, tudíž se do automatického sloučení 2 zpráv od jednoho uživatele vešel. To znamená ze pokud odeslal novou zprávu, system ji automaticky spojil = UPRAVIL! Screen že zpráva byla upravena už 25. dodat nemůžu, když píšu ze záloha je až z 26. ve 4 ráno. Navíc na všem bude původní datum odeslání. To mi budete muset věřit. Pokud mi to nevěříte za 400 Kč/hod vám dohledám přístupy od uživatele a řeknu Vám v kolik přesně tu zprávu skutečně odeslal, nebo upravil. @Roman654 Upřímně tady kolem sebe kopete, ale zatím vše ukazuje na vás. A nějak jsem si nevšiml, ale podle všeho jste ani nedodal vše co jste inzeroval, to jste už dořešil?
  2 likes
 38. A ty by sis mel Mandy doplnit slovni zasobu protoze zbytecna se nerovna k nicemu...
  2 likes
 39. Omlouvám se, na ubisoft clubu je : Syndr0x (s nulou místo O) Tak snad, díky moc EDIT : Tak kod dorazil díky moc !!!
  2 likes
 40. mne ten sony web nejak blbne...tak request hod i ty...snad to nejak pujde... tak mi to hlasi,ze te nemam v ubisoft friends...ze nejsi na tom jejich ubisoftim clubu... kdyby ses tam registroval,tak moje ID je porad rmrazik .... to je teda peklo... :))
  2 likes
 41. Co to tu furt melete boha jeho. Jasne ze mi jde taky o visual ale furt tu nekdo mele ze k ps pro musim mit 4k abych videl rozdil atd. A pokud vim tak xko ma max jednu dobrou exklusivku o ktere vim a je to gears of war 4 zadne jine dobre nema a s ps se nemuze herne rovnat. At si rika kdo chce co chce. Ocekavam spidermana, god of war, days gone, horizon, a to nemluvim o tlou 2. Co nabidne xone? V cem je to prosim epic fail ? A to ze mam rad ps je uplne normalni.
  2 likes
 42. Tak museli s nabídkou přitlačit, aby si i majitelé PS4 PRO přišli na své
  2 likes
 43. přesně jak píše majkom, někteří tady musíte honit fakt jenom na těch konzolích jinak nechápu ty kecy?! figi tady jsi U4 vychvaloval 14 května 2016 na klasické ps4 a tedkom tu píšeš že už jenom na pročku budou hry vypadat super fakt zajímavé
  2 likes
 44. Presne tak. Take mam full HD a zda se me to lepsi. Na new hrach to poznate.
  2 likes
 45. Stelbuček ano, ale když si započítám, že bych hru koupil třeba za 1300-1400,- plus 300 stelbuček plus oboje poštovné, tak jsem na tom stejně jako teď a nemám k tomu ty další věci
  2 likes
 46. http://www.jrc.cz/tom-clancy-s-ghost-recon-wildlands/p115899 Steelbook u JRC - Xzone bohužel nenabízí, ale zase dává karty - mám objednáno od JRC
  2 likes
 47. Tak PS4 Pro z mall.cz je již doma:) Připojeno na VR a testuji:) Teď ještě nějakou šik 4K TV a bude vystaráno.
  2 likes
 48. Dekuji a uctive se sklanim za dokonale a prikladne zabaleni cele zasilky Zabalena byla tak peclive, ze jsem se do ni skoro ani nemohl dostat
  2 likes
 49. Čau, mám tu na prodej 17 ks artbooků viz foto. Nejnižší cena 1500kč plus 120kč pošta. Nevím zda to nechat tady, nebo dát do sekce bazar. Odpo bych to hodil i do PS4 a XOne prodej sekce, jestli nevadí.
  2 likes
 50. Prodám tyto nové anebo pouze odzkoušené hry za nejlepší ceny, pro více info pište PM U všech her garantuji angličtinu: Nová nabídka 28.01 * Bez krabičky V závorce jazyk na krabičce oficiálního obalu (FR - Francouzský obal / DE - Německý obal / IT - Italský obal) (Rezervace) ___________________________ Life is Strange - Rezervace IniTW8X Osobní předání v Praze nebo poštou doporučeně 50,-
  2 likes