Jump to content

Mandaz

Members
 • Posts

  2,929
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  201

Mandaz last won the day on October 18

Mandaz had the most liked content!

1 Follower

About Mandaz

 • Birthday 06/10/1987

Informace

 • Home
  Vizovické vrchy
 • Work
  Podnikatel - šéfik

Recent Profile Visitors

9,479 profile views
 1. Tjn. Ten hlavní protagonista vypadá skoro jako @mirai_trunks nebo @Crashíčeq když sa vrací o víkendu dom.
 2. Dneska velice povedený bůček na fc6. Z Lyonu v prahe za den, z prahe do medvědowa za pět dní...
 3. Mně stačí gedžitka, ale beru, každý dle svých preferencí
 4. Tak dneska skočilo trápení se zásilkovnou. Když se ráno stav zásilky nezměnil, volal jsem opět na infolinku. Baba mne už poznala po hlase. Prý už dostaly odpověď ze zlínského depa a zásilku budou příští týden doručovat... Tak jsem babě oznámil, že věc už řeším s eshopem a že ten mi objednávku poslal znovu přes poštu. S tím, že jsem s eshopem domluven, že mám přebrat tu zásilku která ke mne dorazí dřív. A že jsem zvědav, jak tyto nervydrásající dostihy mezi zásilkovnou a českou poštou dopadnou. Zásilkovna měla týden náskok, ale pošta prý stávkuje. No baba říkala že to chápe, ale že dřív než příští týden zásilku od nich mít nebudu. Říkám jí ok, to bude ale srandovní nadpis článku či reportáže o tom, že stávkující pošta předběhla zásilkovnu o vícenež týden. Tak jsme se rozloučili s tím, že ji zítra budu zase otravovat. A světe a medvěde div sa. Dneska kolem čtvrté smska, že zásilka je uložena v zboxu a v ten moment aj změna v apce a zásilka byla doopravdy v zboxu. A už je i u mne Takže poučení i pro ostatní. Otravujte baby na infolince, pište mejly, otravujte je až budou otráveni a začnou fungovat.
 5. Do perrekdele přímo nee, ta je už dost vyježděná, tam sa edica ztratí jak balíček v depu zásilkovny ve Zlíně. Osobně uvidím jakou budu mít cenu na alze a podle teho rozhodnu estli vzít na pc. Ale víc jak šestku za to nedám.
 6. Dneska pokračování se zásilkovnou. Ráno jsem jim volal na infolinku s tím, kdy mi zásilku hodlají dodat. Prý první pokus byl v pondělí. A na mou otázku proč se tedy notifikace v apce měnily v pátek, kdy mi dle nich zásilku nedoručovaly (ony, jako ty pýče ze zásilkovy - pzn. pro grammar nazi) a v pondělí, kdy mi ju údajně doručovaly tak se neměnily, mi neodpověděly. Ale že prý je zásilka u kurýra na rozvozu. Volal jsem na infolinku před chvilkou a bylo mi zděleno, že dneska zásilku nedoručují, na urgenci z pondělí nemají z depa Zlín odpověď a že mám ještě počkat... Byl jsem zlý a hovor ukončil.
 7. Nebo sa eště mrkni, pokud máš psplus, jestli nemáš předchozí save na cloudu.
 8. Tak přispěju troškou do mlýna, tentokrát ne přímo eshopem, ale zásilkovnou. Do minulého měsíce bez problémů. Vše ideál. Ale pak to začalo. Na jednom výdejním místě se řidič zastavil pro balík co jsem odeslal až za čtyři pracovní dny... Z osmi balíků co mi bylo během teho posledního měsíce doručeno mi sedm přišlo až druhý pracovní den poté, co ho předchozí den ráno kolem osmé oskenovali na doručovacím depu. A pokud se jedná o pátek čekání celý víkend nepotěšilo. A vždy se mi v aplikaci nebo na webu objevilo, že už se balíček veze ten den k doručení. Čekal jsem celý den, nic, pořád že se veze k doručení a večer mi naskočila notifikace že je přijat na doručovacím depu. No a dneska mne taky potěšili. Balíček s death stranding z xzone přijali na depu v pátek ráno. No a ani dneska ho nedoručují. Přitom v pátek bylo v apce znovu uvedeno že už ho doručují. Výdejní místo je poloprázdné, takže to není tím že by bylo plné nebo zavřené. Měl jsem cestu okolo Zlína, říkám si zavolám na infolinku s tím že si balíček vyzvednu přímo na depu. Ale prý to nejde... Prý je už od pátku naskenovaná jako k doručení. Ale fyzicky je nejspíš na depu. Elektronicky někde v éteru. No a oni večer, až se jim vrátí všechny auta znovu skenují zásilky. Takže by mi ji nevydali dřív než večer. Ale. Večer mají pro veřejnost jen do 17:00. A pokud by skenovali později, dneska by mi ji nevydali. A ptoze by tam byla změna doručení měli by prý další den na jeho změnu. Takže i kdybych dneska požádal o změnu doručení, tak bych si ji mohl vyzvednout nejdřív ve čtvrtek... Takto vím, že dneska zásilka doručena nebude. Ale je na ní už dána urgence že by měla být doručena ve středu... Ve výsledku mi už připadá víc spolehlivá, a to jsem nemyslel že někdy napíšu, Česká pošta. Přijde mi jakoby si poslední dobou zásilkovna ukousla veliké sousto a není schopna aspoň v mém okolí normálně fungovat. A pokud sa tak jebe teď, tak nechcu vidět jak bude doručování vypadat před vánocama, a kor když bude znovu lockdown
 9. Kdyby to byla pravda tak budu pivovat. Pýčovat s piviskem v ruce
 10. Taky mám, ale v alze jsou v tomto směru nachcaldodiri smíšení s wertilkem. Přímo na bůček nalepit čárový kód, pak eště nálepku na vyzvednutí a pak ti bůček posunout po pultu tak, že se skoro z bůčku loupe plech, to už chce fištrona...
 11. Konečně mám trošku času a můžu sa o sběratelce rozepsat. Bohužel, origo shipper je dělaný bez nějaké výstélky přímo na krabici, volné jsou max 2mm prostoru, takže není reálné aby dopravu přežily rohy. U mne je zmáčklý horní levý roh tak na 1cm x 2cm x 1cm. Naštěsí je krabice rozumně vystlaná kartonem a obsah je bez poškození. Bůček pěkný, na dva disky přičemž soundtrack je už v něm na cd. Artbook taky pěkný, vázaný, jen stránek mohlo být víc. No a soška. Čekal jsem ji mnohem horší, příjemné překvapení. Kvalita i kresba výborná, spoje částí jsou vždy udělané tak, aby je něco krylo. Ať už culík, nebo část brnění, nebo třeba šátek. Po sestavení spoje vůbec nejsou vidět. Suma sumárum, sběratelka pěkná, jen by jí slušela buď cena max do 5t anebo větší figurka. Jako jediný problém vidím balení edice, protože pokud se bude posílat pouze v origo shipperu, rohy nemůžou přežít dopravu po čr/svk.
 12. Ok, budu na tebe myslet a když sa zadaří jeden ks bych ti poslal
 13. @numizatím mám potvrzenou jednu od supergameru plus číhám na alzu, kdyby se zadařilo u obou jednu bych ti přenechal
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy