Jump to content

Mandaz

Members
 • Content Count

  2688
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  147
 • Feedback

  100%

Mandaz last won the day on July 10

Mandaz had the most liked content!

1 Follower

About Mandaz

 • Rank
  Member
 • Birthday 06/10/1987

Informace

 • Home
  Vizovické vrchy
 • Work
  Podnikatel - šéfik

Herní účty

 • PlayStation Network
  MandazCZE

Recent Profile Visitors

7479 profile views
 1. Ale ne za krtekprajz, což je zadarmo a eště musí obchod přibalit děkovný dopis vyjadřující radost nad tím, že je krtek poctil svou návštěvou
 2. A pak jsme tu Mandazové a Kakamelojové co mají dvě předobjednávky
 3. Mandaz

  PlayStation®Plus

  Na červenec to bude NBA 2K20, Rise of the Tomb Rajder 20 eajr celebracijon a Erica
 4. sleva na 1900 aj s poštou EDIT: PRODÁNO
 5. Samozřejmě že ne, platil jsem jen fedex z japonska
 6. @mirai_trunks neřekl bych karma. Spíš ojebávajů sběratelky na senomet. Na nadstroj vždy vše ok. A to není náhoda.
 7. Ahoj, jak už je z názvu patrné, prodám úplně novou, v origo folii zatavenou hru The Last of Us Part II ve speciální edici. Pochází z ofic cz distribuce - obsahuje české titulky Prodávám za svou nákupku, jasně uvedenou, cenu 2.070kč i s poštou. Platba pouze na účet, pouze prodej. Dle pravidel přikládám i fotku.
 8. Tak osobně se po odehraných cca 20 hodinách, kdy už hraju za druhou hratelnou postavu a za mne bych zatím dal mezi 8 - 9/10. Jako grafika a technická stránka nejlepší co jsem viděl, za celých těch dvacet hodin jediný bug. Hratelnost mi taky plně vyhovuje. Dokonce ani můj mi24hind ve verzi pro nehučí. Příbeh mi zatím přijde jakoby tlačený moc nasilu, furt jenom šokovat za každou cenu. A hned vše polopaticky vysvětlovat jak pro bubé amíky. Ta udělala to proto a proto a proto ta udělala to. O agitce se rozepisovat nebudu. Jsou pasáže, kdy si říkám jasná 25/10, ale pak jen čumím s otevřenou hubou ve stylu jako vážně, no to snad ne... Taky mi vadí,že ledva trošku šmejdím okolo a hledám suroviny, hned na mne někdo řve elííí, tudy, elííí tadymato dál, elííí tady mne vysaď. A já mám chuť řvát drž kušňu, posbírám náboje a izolepu a du. Uvidím jak dál no, ale pro mne rozhodně nejkontroverznější hra co kdy vyšla a mluvit se o ní bude dlouho. Hodně dlouho. No a meta je odpad, nikdo, kdo hru hrál aspoň dvě minuty nemůže dát menší známku než 6/10. Jen zapšklí senometníci a pcmasturbatorrace dávajů nuly.
 9. Tak než sem hru dneska po cca osmi hodinách vypnul, přilezl jsem na půl metru k TV a drobného zrnění jsem si všiml. Ze vzdálenosti cca 2,5m sem si ničeho nevšiml. Zkusil jsem si snížit jas hdr a pak to bylo i z teho půl metra sotva znatelné
 10. To je jiný krtek. My tu máme židovského krtka. On nedá za hru víc než krtekprajz. Tzn víc jak 150czk Jinak máš pročko, obyč nebo slim? A 4k TV nebo nějakou černobílou?
 11. Taky sem si toho nevšiml (pročko a 4k tv), pokud tedy nemyslíš spory v místech s nakaženými.
 12. Tak ono je aj konský povoz nebo @petrhopa rychlejší než zelenoj zmerdoj
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy