Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 hry a dual play


buko2760

Recommended Posts

Díky za odpovědi, nejdřív mi to nějak nechtělo fungovat, proto jsem založil téma tady.

Pak jsem zjistil, že to mám špatně nastavené v TV - takže opravdu funguje na všech hrách kde se hraje split screen - je to super věc, když hraju ve dvou např. závody nebo nějaké střílečky - každý má plnou uhlopříčku obrazovky, neruší mě obraz spoluhráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Díky za odpovědi, nejdřív mi to nějak nechtělo fungovat, proto jsem založil téma tady.

Pak jsem zjistil, že to mám špatně nastavené v TV - takže opravdu funguje na všech hrách kde se hraje split screen - je to super věc, když hraju ve dvou např. závody nebo nějaké střílečky - každý má plnou uhlopříčku obrazovky, neruší mě obraz spoluhráče.

Ahoj , vysvětlete mi prosím pojem -split screen. Mám monitor PS3 Sony. Dual play je super. Ale nedokázal jsem tento režim nastavit na Uncharted 3. Třeba dělám někde chybu. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

split screen mas rozdelenou obrzovku pro 2 hrace. Aby ti sel dual play tak to ta hra snad musi podporovat pokud se nepletu .

jj. Máš pravdu. Už mi bliklo. Dík za odpověď. Split screen je jedna věc a dual play je druhá. Hra musí režim dual play podporovat. A neplatí , že každá hra s split sreenem podporuje dual play.Takže huhla má pravdu.

Upraveno uživatelem zurik007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu