Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSN, plusko .....


MrTur

Otázka

Zdravim ve spolek,

Doufam ze jsem postnul spravne. Mam dotaz na ktery mi na lince podpory odpovedeli ale nedostatecne. Mam tri ucty a budu mit dve konzole ps4 a potrebuju udelat abych za jeden ucet platil a na dvouch vyuzil plus ve forme hrani online a harni her stazenych. Jeden ucet sem nastavil jako primarni a dva ne. To funguje jak potrebuju, ale az budu mit druhou konzoli tak podle podpory PS uz to nepude, ps plus lze vyuzit jen na tom ucte kterym se ho koupil, protoze uz nemuze byt na druhe konzoli primarni. Vi nekdo co s tim nebo jak to nastavit abych mohl hrat se tremi ucty online a platil jedno plusko na dvouch konzolich? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

konzole č.1 - konzole bude pro účet s pluskem nastavena jako primární - online a hry z pluska budou fungovat na všech účtech na dané konzoli

konzole č.2 - konzole nebude pro účet s pluskem nastavena jako primární - online a hry z pluska budou fungovat jen na tom účtu

Jinak to pořešit nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

diky. Moc si me nepotesil😄. Napada me tedy varianta.

Konzole 1

Uzivatel A placene + a primarni

Uzivatel B uzivani +

Uzivatel C uzivani +

Konzole 2

Uzivatel B placene + primarni

Uzivatel A uzivani +

Uzivatel C uzivani +

To by melo fungovat, byt ale zaplatim plusko 2x.

Mebo pouzit v nastaveni/account/sub account a nastavit vedlejsi ucty primo tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdo chce setrit .. znam jednoho takovyho cloveka.. tak na druhy konzoli kde nemas plusko primar .. :D tak kazdejch 14 dnu novej ucet udelas z webu a pak pridas trial ps plus na 14 dni..

To je dobrý tak možná na online hraní, na pluskový hry je to k ničemu. Nehledě na to, že je to totální zoufalost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mi to normalne funguje mame v baraku 2x PS4 kazdy mame svuj primarni ucet, ale na te druhe kde sdilim slot Pluska je pridany secundarni muj ucet a po stazeni hry prez muj secundarni ucet normalne hra funguje na synovcovem primarnim uctu. Ale jakse podivam do Devices na muj ucet https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action tak tam vidim jenom moji PS4, ale synovcova PS4 tam videt neni.

Upraveno uživatelem maku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
turfery: ted jesm byl za synovcem a ma u hry stahnute z Pluska zamek na jeho uctu takze asi neco zase nastavoval bo ma aji PS3, az bude doma mrkneme na to.

To není žádným nastavováním, protože platí to, co jsem popsal výše. Na jedný konzoli půjdou hrát pluskový hry jen na tom daným účtu. Dál je to myslím zbytečný řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím Vás, pokud si prodloužit ps+ o rok, ale stávající mám třeba ještě půl roku, prodlužuje se to od konce mého predplaceni nebo ode dne zadání kódu. předpokládám první možnost, ale v dnešním světě by mě nepřekvapil opak. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu